Emanet 295.Bölüm Fragmanı – 14 Ocak Cuma

emanet 295.bölüm

Seher Yaman İçin Savaşacak!

Emanet 295.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 295.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 295.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan dorukta. Yaman hastaneye kaldırılırken Seher tüm zihninde tüm parçaları birleştirdi. Yaman’ın tüm yaptıklarının anlamını şimdi fark etti. Ancak Seher’i Yaman’dan ayıran en büyük fark pes etmeyen ruhu! Yaman her şeyden vazgeçerek veda etmeye hazırlanırken Seher onu bırakmayacak! Peki gelecek bölümde neler olacak? Dizide bizleri neler bekliyor?

Tek çare canan mı? Dizide ilerleyiş tam da tahmin ettiğimiz gibi gerçekleşti. Canan’ın sinsi oyunu işe yaradı. Yaman’a acilen organ nakli gerektiğini doktor Seher’e söyledi. Eldeki seçeneklere bakıldığında ise tek çare Canan gibi görünüyor. Peki gerçekten de tek çare Canan mı?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Elbette tek çare Canan değil. Başta Canan konusuna en soğuk davranacak isim Yaman. Çünkü onu bırakıp giden birine minnet edecek biri değil. Ayrıca Canan’ın Yaman için %100 uyumlu olup olmadığı da belli değil. Canan’ın sağlığının elvereceği de büyük bir soru işareti. Buradaki ihtimallerden birini bile olması Canan’ın Yaman için hiçbir işe yaramayacağının göstergesi.

Yaman’ın kayıp kardeşi! Dizi bu çıkmaza girdiğinde Yaman için korkunç geri sayım başlamış olacak. Seher sevdiği adamı kurtarmak için donör arayacak. Seher’in elinde olsa kendi ciğerini oracıkta Yaman’a vermeye hazır. Ancak bu mümkün değil. Seher ve Yaman’ın bu mücadelesi onları bir şekilde kayıp kardeşe götürecek. Bunca yılın ardından Ali ve Yaman’ın kardeşliği oldukça çarpıcı bir olayla gün yüzüne çıkacak. Canan kendisi için hazırladığı bu planla kardeşleri bir daha kopmamak üzere birleştirecek!

Bu heyecanlı bölümlere henüz zaman varken Duygu ve Ali arasında ipler yine gerildi. Duygu’nun annesi bir yük gibi kızın omuzlarında. Annesinin davranışları haliyle Duygu’yu yıllardır çıkamadığı çıkmaza tekrar soktu. Ali Duygu’yu girdiği bu girdaptan çıkarmak için elinden geleni yapmaya hazır. Seher ve Yaman’da Seher’in savaştığını görürken burada Ali’nin mücadelesini izleyeceğiz. Ali hem kendi hayatını hem de Seher ve Yaman’ın hayatını ne denli değiştireceğinden şimdilik habersiz olsa da gelecek oldukça aydınlık gözüküyor diyebiliriz.

 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe
  Emanet 544 Bölüm Fragmanı İzle! 19 Nisan Çarşamba Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı
  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma
  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe
  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba
  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir