Emanet 294.Bölüm Fragmanı – 13 Ocak Perşembe

emanet 294

Yaman Ölüm Döşeğinde! Seher Çaresiz!

Emanet 294.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 294.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 294.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. Geçmiş özetlerimizde de belirttiğimiz gibi Yaman doğum gününe kadar kendini zorlamış ve hastalığını gizlemişti. Ancak en güzel gününü zehir edeceğini hesaba katmamıştı. Yaman hastaneye kaldırılırken Seher ve tüm konak çaresiz kalır. Peki şimdi dizide ne olacak?

Yaman’ın hayatı tehlikede! Gerçeği uzun süredir saklamaya çalışan Yaman’ın bedeni bu yüke dayanamamış ve konakta bir anda yığılıp kalmıştı. Seher tüm konak endişe içinde Yaman’ı hastaneye götürür. Yaşanan endişe hastanede daha da katlanır. Doktor tüm gerçekleri bir bir açıklar. Yaman’ın organ yetmezliği ile savaştığını ve bu saatten sonra onu tek kurtaracak şeyin nakil olduğunu anlatır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

Gerçekler elbette yenilir yutulur cinsten değildir. Seher duydukları karşısında şoka girerek bayılırken Canan’ın keyfine diyecek yoktur. Sabırla hazırladığı plan sonunda işe yaramış ve şimdi onun keyfini sürme zamanı gelmiştir. Canan’ın kafasında oluşan plan kısaca şöyledir. Yaman’a organ gerekecek, Canan ortaya atılıp kendini kahraman ilan edecek ve Yaman’ı yaşatarak kurtarıcı olacaktır. Ancak işler hiçte öyle gitmeyecek.  

Yaman’ı kim yaşatacak! Burada net bir tahminde bulunursak Yaman’ı hayata döndürecek veya onu kurtaracak kişinin Canan olmayacağını kesin bir dille söyleyebiliriz. Burada bizce senaristler yıllardır ortaya çıkması beklenen dosyayı açığa çıkaracaklar. Bu dosya tahmin ettiğiniz gibi Yaman ve Ali’nin kardeşliği. Her ne kadar işler kötü gidiyor gözükse de bu durum geçmişte olduğu gibi Seher ve Yaman’ı daha da güçlendirecek bir kapıyı aralayacak. Düşünsenize; korkusuz polis Ali ile gözü kara Yaman’ın kardeşliği. Şimdiden bizleri heyecanlandıran bir senaryo…

Diğer tarafta Ali ve Duygu arasında ise işlere yine karışıyor. Dizide adeta annelerden çekilmedik çile kalmadı desek az olur. Canan’ın yaptıklarından sonra şimdi de Duygu’nun annesi ortalığı karıştırıyor. İkili bu durumu aşmayı hedeflerken bir hayli zorlanacak. Ancak Ali bu durumun üstesinden gelerek Duygu’nun kalbini yine fethedecek.

 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe
  Emanet 544 Bölüm Fragmanı İzle! 19 Nisan Çarşamba Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı
  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma
  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe
  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba
  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın