Emanet 291.Bölüm Fragmanı – 10 Aralık Pazartesi

emanet-291

Seher ve Yaman Birlikte Oldu mu?! Yaman’ın Hayatı TEHLİKEDE!

Emanet 291.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 291.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 291.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Seher ve Yaman’ın uzun süredir beklediğimiz romantik geceleri sonunda oldu. İkili zamanın ne denli değerli olduğunun farkında. Bu yüzden kaybedecek bir dakikaları dahi yok. Böylesine güzel ve romantik anlar yaşanması hepimizi mutlu etse de Yaman’ın sırrı içten içe bizi üzmeye devam ediyor. Peki Yaman bu gerçeği nereye kadar saklayacak?

Seher ve Yaman’ın ilk gecesi! Beyaz atlı prensimiz sonunda biricik sevgilisini feth etmeyi başardı. Seher bu zamana kadar hep kaçarken bu kez beyaz geceliğiyle Yaman’ın aklını başından aldı. Yaman efendi onu içten içe kemiren acıları bile unuttu desek yeridir. Ancak şunu not düşmekte fayda var. İkili birlikte oluyor gibi görünse de bu senarsitin yine herksi ters köşe ettiği anlardan biri olacak. Senarist çiftimize aman vermiyor!!!

Daha önceki özetlerimizde de bahsettiğimiz gibi böylesine güzel anlar hepimizi mutlu etse de olacakları biliyor olmamız bu güzelliği tamamen yaşamamızı engelliyor. Çünkü ikilinin tüm yaptıkları gelecek günlerin ne denli mutlu geçeceğinden ziyade adeta bir ölüm seremonisi gibi. Sanki Yaman ve Seher birbirlerine veda edercesine hareket ediyorlar. Bu durumda elbette izleyenleri içten içe rahatsız ediyor.

Yaman ölüm döşeğine düşecek! Nitekim senaristin bizlere ustaca verdiği bu his boşa değil. Gelecek bölümlerde Yaman amansız hastalığının acısını yaşayacak ve yaşatacak. Seher sevdiği adamın kollarında huzurla uyurken bir anda sevdiği adamın karşısında her gün ölüme yaklaştığını görecek. Keşke kötüler olmasa ve çiftimiz doyasıya mutlu olsalar… Ancak Canan şeytanı yaptığı bu planla tüm konağı avucunun içine almayı başaracak. Bizce Yaman’ın kurtuluşu kardeşinin elinden olacağa benziyor ancak senaristler gelecek bölümlerde bizlere nasıl bir senaryo çizecek göreceğiz.

Yaman ve Seher böyle romantik anlar yaşarken diğer tarafta da güzel anlar bizi bekliyor. Tıpkı kardeşi gibi Ali’de mutluluğa adım atacak. Duygu’nun kıskançlığı giderek artarken ikili artık sonunda yüzleşecek. Romantizm ve aşka burada da doyacağız. Fakat Yaman’ın amansız hastalığı onu hastaneye iterken Ali’nin de bir şekilde yolunun hastaneye düşmesi gerekecek. Burada Ali’nin başına kötü sonuçlar gelebilir.

 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe
  Emanet 544 Bölüm Fragmanı İzle! 19 Nisan Çarşamba Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı
  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma
  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe
  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba
  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın