Emanet 281.Bölüm Fragmanı – 27 Aralık Pazartesi

emanet 280

Canan’ın, Seher’e Atacağı Büyük İftira

Emanet 281.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 281.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 281.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde heyecan ve romantizm dolu bölümler bu karlı günlerde içimizi ısıttı. Seher ve Yaman birbirlerine hızla yakınlaştı. Seher Yaman’a sevdiğini söylemek için oldukça güzel bir ortam hazırladı. Ancak Canan işleri bozacak. Gelecek bölümde neler oluyor şimdi özetimizde…

Canan ortalığı karıştırdı! Emanet dizisinde Canan adeta geçmişte Yusuf’un yaptığı gibi olur olmadık şeylerle Yaman ve Seher’in romantik anlarını bölmeye başladı. Yaman tam yakınlaşacakken çalan yangın alarmında artık bu işten ne denli sıkıldığını ‘romantik anımız bölünmese şaşardım’ diyerek ağzından kaçırdı.

Bu anı bölen kişi elbette Canan. Yaman’ın suyuna zehir katan Canan kendine fırsat yaratmak için bunu yaptı. Canan’ın yaptığı bu plan işleri daha da kötüye götürecek. Seher onca mum, güller ve müzikle hazırlık yaptığı geceyi Canan yüzünden korkuyla geçirecek. Yaman, Canan’ın suyuna kattığı ilaç yüzünden tekrar hastanelik olacak.

Cadılar durmuyor! Canan’ın yapacakları elbette bununla da bitmeyecek. Her geçen gün Yaman’ı zehirleyen Canan’ın amacı ise çok farklı. Canan günden güne yapacağı bu hain planın doktorlar ve polisler tarafından fark edilmesini sağlayacak. Yaman’ın mirasını Seher’e bıraktığı gerçeği de ortaya çıkınca gözler Seher’e dönecek. Seher bir anda gizlice Yaman’ı zehirleyip mirasına konuyor durumuna gelecek.

Oldukça zorlu ve kötü günler bizi beklerken Canan er ya da geç yaptıklarının cezasını çekecek. Aslında bu yapılan planlar oldukça tanıdık. İkbal’in ruhu Canan’da hortladı desek yanılmayız.

 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe
  Emanet 544 Bölüm Fragmanı İzle! 19 Nisan Çarşamba Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı
  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma
  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe
  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba
  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir