Emanet 278.Bölüm Fragmanı – 22 Aralık Çarşamba

emanet 278

Yaman Sonunda Gözlerini Açtı!

Emanet 278.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 278.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 278.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Yaman sonunda kendine geldi. Oldukça uzun bir süre komada kalan Yaman Seher’in duaların ve özlem dolu sözleriyle tekrar hayata geldi. Seher sevdiği adamı kanlı canlı karşısında görünce adeta çocuklar gibi havalara uçtu. Peki gelecek bölüm bizleri neler bekliyor?

Şimdi intikam vakti! Yaman’ın dönüşü Canan ve Zuhal’in ecel terleri dökeceği zamanlarının geldiğinin habercisi. İki cadı Yaman’ı ölüme sürüklerken elbette bunun yanlarına kalacağını sanıyorlarsa çok yanılıyorlar. Seher onu böylesine üzüntüye sokan şoförü bulmak için elinden geleni yapacak. Nitekim kısa sürede de bulacak. İki cadı için artık kritik zamanlar geliyor.

Seher bu sorunla uğraşırken elbette Yaman’ı yalnız bırakmayacak. Bir an bile onun yanından ayrılmayacak Seher kocasına gül gibi bakacak. Yaman sevdiği kadının ellerinde hızla iyileşirken bu kazanın olumsuz etkileri her an ikilinin daha büyük sorunlarla karşılaşmasına sebep olabilir.

Bebek gelecek! Ve en önemli konulardan biri de Seher’in bebek isteği. Yaman her ne kadar komada olsa da Seher’in bir erkek bir kız evlat isteğini duydu. Yaman hızla iyileşmeye çalışırken Seher’in bu sözleri ikilinin romantik ve utangaç anlar yaşamasına sebep olacak. Oldukça romantik anlar bu hafta bizi bekliyor.

Diğer tarafta Duygu ise anlamsız tepkilerine devam ediyor. Ali’nin yardımını istemeyen Duygu onu kendinden uzaklaştırma derdinde. Ali başta ümitsizliğe kapılsa da Duygu’nun peşini bırakmayacak. Duygu’nun Ali’i kendinden uzaklaştırması aslında onu sevgisinden. Kendi karanlık, kötü hayatına Ali gibi güzel birini sokup üzmek istemiyor. Ancak Duygu’nun bilmediği bir şey Ali’nin onun ilacı olduğu. Ali Duygu’yu bu kötü hayattan kurtaracak tek anahtar.

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir