Emanet 267.Bölüm Fragmanı – 7 Aralık Salı

emanet 267

Yaman Meydan Okudu! SEHER BENİM!!

Emanet 267.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 267.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 267.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisi heyecanla devam ediyor. Seher şirinlikleriyle Yaman’ı etkilerken Yaman bu durumdan elbette çok memnun. İki cadı ise kötülük için fırsat kollamaya devam diyor. Peki gelecek bölümde bizleri neler bekliyor!

Yaman Fikret’i tehdit etti! Dizide Yaman ve Seher arasında işler iyi gitse de Yaman’ın kıskançlıkları kolay geçecek gibi değil. Yaman o derece kendini kaybediyor ki açık açık Fikret’e meydan okuyor. Resmen Seher’e göz koyduysan seni bitireceğimi gözleriyle Fikret’e haykırıyor.

Fikret’in elbette Seher’de gözü yok. Ancak iki cadı olayları karıştırarak Yaman’ın farklı düşünmesini sağlayacak. Sanki Fikret Seher’e aşk besliyor gibi lanse edecek. Bu durumda konakta yaşanacak yeni tatsızlıklara sebep olacak.

İki cadı durmayacak! Seher’in bu tarz haksızlıklara göz yummayacağı hepimizin ilanı. Yaman Seher’in bu tavrını da yanlış anlayabilir. Kısaca gelecek günler iki cadını ortalığı mikser gibi karıştıracağı tatsızlıklarla dolu. Ancak üzülmeyin Seher ve Yaman aşkını bitirecek bir güç daha diziye gelmedi!

Diğer tarafta ise Duygu’nun oyunu açığa çıkıyor. Kıskançlık krizlerine giren Duygu tuttuğu yalancı sevgiliyi gönderdi. Ancak tüm bunları Kara duyuyor. Kara’nın olanları Ali’ye anlatmasıyla büyük bir yüzleşme yaşanacak. Bu yüzleşme ikilinin duygularını itiraf etmesini sağlayacak! 

 • Emanet 545 Bölüm Fragmanı İzle! 20 Nisan Perşembe
  Emanet 544 Bölüm Fragmanı İzle! 19 Nisan Çarşamba Nana, Yaman’la Evlensin Dedik Gökten Kubilay Düştü!Emanet 545. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın başına gelen dertle bitmiyor. Nana’nın başındaki belayı savurmak için aile el birliğiyle çalışıyor😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı
  Emanet 543 Bölüm Fragmanı İzle! 18 Nisan Salı Gerçeklerle Yüzleşme Vakti!Emanet 543. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’nın Yaman’ı sevdiği ortaya çıktı! Yaman’ın kalbinde Nana yok mu?…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma
  Emanet 541 Bölüm Fragmanı İzle! 14 Nisan Cuma Ok Meydana Çıktı! Atış Serbest…Emanet 541. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman ve Kubilay çekişmesi başlasın…😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe
  Emanet 540 Bölüm Fragmanı İzle! 13 Nisan Perşembe Nana Görcülere Kendini Kötülüyor!Emanet 540. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Nana’ya görücüler eve giriş yaptı sonunda. Yaman pür dikkat sonucu bekliyor.😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.
 • Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba
  Emanet 539 Bölüm Fragmanı İzle! 12 Nisan Çarşamba Nana’ya Görücüler Gelecek Diye Yaman DELİRDİ!Emanet 539. bölümde neler olacak? Merhaba Emanet dizi severler. Yaman hala bir şeyleri yanlış anlamayla uğraşsın! Nana’ya görücü bile çıktı. İster misiniz Nana’nın düğün macerası başlasın ev Yaman, mürebbiye kızımızı düğünden kaçırsın😂 Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizlerinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir