Emanet 250.Bölüm Fragmanı – 12 Kasım Cuma

emanet 250

Canan Ziya’nın Durumuna Gülüyor!

Emanet 250.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 250.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 250.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet Dizisinde Ortalık Karıştı! Bir yanda Yaman ve ailesi, diğer yanda Ali ve yaşadıkları işin içinden çıkılmaz bir hal aldı. Ali ve Yaman çok zor zamanlardan geçmektedir. İkili kardeş olduklarını öğrenecek mi diye beklerken onlar kendi hayatlarında büyük bir savaş vermektedir.

Her Şey Ziya Yüzünden! Ziya, Canan’ın istediği gibi hareket ediyor. Ziya annem gidecek diye ortalığı birbirine katıyor. Yaman ise Canan’ın daha çok içlerine sızmasına çileden çıkıyor. Zaten Ziya annesi yüzünden bu halde! Yaman bu gerçekleri bildiği için annesine 1 gr sevgi hissetmiyor. Aynı şekilde Canan da, Ziya’nın durumuna hiç üzülmüyor. Kadın çocuğuna sadece yazık diyor!

Canan, Ziya’nın durumundan gayet memnun. Olaylar tam onun istediği gibi gidiyor. Canan konağa girmek için bile alttan alta Ziya’yı kışkırtmaya çalışacak! Ziya daha çok annesini isteyecek.

Öte yandan Ali Komiser ve Duygu Komiser için işler hiç yolunda gitmiyor. İkisi de türlü işkencelere maruz kalmış durumda. Canlarının derdine düşmüşken ikisinin aşkı düşünecek hiç zamanı yok!

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir