Emanet 238.Bölüm Fragmanı – 27 Ekim Çarşamba

emanet 238

Yaman ve Seher’in Gecesini Yusuf Bozacak Mı?

Emanet 238.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 238.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Emanet 238.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Yaman, Seher’e yaklaştıkça Seher ondan kaçmaya devam ediyor. Yaman ve Seher ilişkisi bakışmaktan öteye geçemiyor adeta. Seher’in gereksiz utangaçlığı izleyenleri çıldırtmış durumda!

Romantik akşam yemeğinde bakalım neler yaşanacak? Zuhal hain planında başarılı olacak mı? Zuhal’in hazırlattığı ilaçlı meyve suyunu kimler içecek? Eğer bu gece de Yaman ve Seher birlikte olamazsa izleyici her an isyan çıkarabilir 😂

Romantik gece de Seher dile geliyor. Hislerini Yaman’a anlatmayı başarıyor. Birlikte keman eşliğinde danslar ediliyor. Meyve suyunu Yusuf içerse gece rahatsızlanabilir. Seher’in gözlerini kapadığı anda Yusuf odaya damlayabilir. Olursa da şaşırmayız. Çünkü sahneler sürekli tekrarlanıyor.

Nedim Saflığına Doymuyor! Zuhal Nedim’i de etkilemeyi sonunda başardı. Nedim Zuhal’den etkilenmeye başladı. Zuhal Yaman’a ulaşmanın yolunun Nedim’den geçtiğini düşünüyor.

Ali, Duygu’nun annesiyle konuşup sonunda onu ikna etmiştir. Duygu annesinden aldığı telefonla hem yüzü gülmüş hem de Ali’nin yüzünü güldürmüştü. Duygu annesine eli boş gitmeyecekti. Onun sevdiği un kurabiyesinden alıp kapıyı çalacaktı.

Ali’den Duygu’ya Kırmızı Gül. Duygu Ali ile yemek yerken gül satan çocuk Duygu’yu utandırmayı başardı. Her ne kadar kabul etmese de sonradan kendisi de Ali’ye gül aldı.

Yusuf Amcasından Hızlı Çıkıyor! Yusuf morali bozuk arabaya binmişti. Seher ve Yaman, Yusuf’un neyi olduğunu öğretmeninden öğrenir. Seher ve Yaman, Yusuf’un yaptığının yanlış olduğunu anlatmaya çalışır. Yusuf da amcasına sen teyzemi öpmüyor musun diye sorar. Yok canım amcan daha o işi beceremedi!🤣

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

One Comment on “Emanet 238.Bölüm Fragmanı – 27 Ekim Çarşamba”

 1. iLK PARAGRAF CÜMLENE KESİNLİKLE KATILMIYORUMM!! Kendi düşünceni izleyenlerin düşüncesi gibi yansıtman hoş değil! Daha dikkatli olursan sevinirim..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir