Emanet 230.Bölüm Fragmanı – 15 Ekim Cuma

emanet 230

Yaman Seher’i Tekrar KAZANACAK!

Emanet 230.bölümde neler olacak? Emanet dizisi yeni sezon bölümleriyle devam ediyor. Emanet 230.bölümde bizleri neler bekliyor? Emanet 230.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…

Emanet dizisinde Seher ve Yaman arasında ayrılık rüzgarları esmeye devam etmişti. Seher Yaman’dan uzaklaşmıştı. Ancak Seher’in bu tavrının tersine Yaman ondan vazgeçmeyeceğini ilan etmişti.

Yusuf’un Birleştirici Gücü! İkili arasında işler giderek kötüleşse de Yaman’ın Seher’i kaybetmeye niyeti yok. Nitekim şans rüzgarları Yaman’dan yana esecek. Yusuf’un okula başlamasıyla kötü günler yavaş yavaş hafızalardan silinmeye başlıyor. Üstelik Yaman’ın aşk ve sevgi dolu bakışları Seher’i derinden sarsacak cinsten.

Geçmişten hatırlarsak Yusuf yine minik oyunlarıyla Seher ve Yaman’ı birbirine yakınlaştırmıştır. Küçük Yusuf yine yapacaklarıyla ikiliyi yakınlaştıracak. Yusuf Seher ve Yaman arasındaki bu uzaklaşmanın farkında. İkilinin tekrar eskisi gibi, olması isteyen minik kahramanımız amcasına bu konuda epey yardımcı olacak.

Yeniden Eskisi Gibi! Bunca kötü olayda sonra ikiliyi böyle yakın görmek hepimizin özlediği görüntülerdi. Seher ve Yaman’da bunca zor günden sonra baş başa ve yalansız kalmayı özlediler. İkili hızla tekrar eskisi gibi olacaklar. Tabi tüm bunlar olurken içeride sessizce duran Zuhal’i de unutmamak gerek. Zuhal bir çok şeyin hem anahtarı hem de kilidi konumunda olacak.

Diğer tarafta Duygu ise Ali’nin kendi işine karışmasına oldukça tepkili. Ali, Duygu’nun istifa etmesine karşı çıkıyor. Duygu ise bu konuda bir hayli kararlı. Ali’nin bu azmi ve kararlılığı Duygu’yu aldığı karardan vaz geçirecek. Tabi bunda daha önceki özetlerde de belirttiğimiz gibi Ali’nin bulacağı ipucu önemli bir rol oynayacak. Her iki tarafta da yaralar hızla sarılacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir