Emanet Sezon Finali Fragmanı – 18 Haziran Cuma

Yaman Gerçeği İtiraf Edecek Mi? Emanet Sezon Finali

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 205.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 205.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 205.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 205.bölümü 18 Haziran 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde beklenen sezon finali günü geldi çattı! Seher Yusuf’u alıp gitmek isterken Yaman ona izin mi verecek. Yaman Seehr’i vazgeçirmek için ne yapacak?

Seni seviyorum Seher! Emanet dizisinde Seher Fırat ile yaptıkları plan doğrultusunda Yusuf’u da alarak kaçmayı başardı. Ancak Yaman’ın Seher ve Yusuf’tan vazgeçmeye hiç ama hiç niyeti yok. Daha önceki analizlerimizde Yaman’ın söylediği bu yalandan çok ama çok pişman olacağını vurgulamıştık.

Nitekim Yaman Seher’i vazgeçirmek için ona aşkını tekrar iletti. Yaman bunu yaparak Seher’i vazgeçirmek istese de bu yeterli değil. Seher’in ablasının katili ile bir aşk yaşaması imkansız. Yaman giderek daha da köşeye sıkışırken yapacağı tek şey kalıyor. O da gerçeği Seher’e itiraf etmek.

Aslında bakarsak Seher’in gerçekleri sindirmesi daha kolay. Yaman tüm olanların İkbal’in suçu olduğuna Seher’i inandırabilir. İkbal’in ilaçlar içirerek Ziya’yı yönlendirdiğini söyleyebilir. Seher’in de Yaman’ı bu denli sevdiğini göz önüne alırsak aşkı için Ziya’yı kabul edebilir.

Kısaca tek beklentimiz artık Yaman’ın tüm bu oyuna son verip gerçeği ilan etmesi. En başından beri soluksuz ve heyecanla izlediğimiz dizinin böyle bir sezon finaline girmesi oldukça güzel olacak.

Tüm bu tahminlerin tam tersine Yaman gerçeği söylemese dahi hiç üzülmeyin! Çünkü Yaman ve Seher aşkı er ya da geç bu yalanı bitirecek ve gerçekleri ortaya çıkaracak güce sahip. Aşkın gücü önünde basit bir yalanın yaşaması ise hiç ama hiç mümkün değil! 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir