Emanet 204.Bölüm Fragmanı – 17 Haziran Perşembe

Seher Gerçekleri Açığa Çıkaracak! Finale Doğru Adım Adım…

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 204.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 204.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 204.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 204.bölümü 17 Haziran 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Seher Yaman’ın sözlerinden hareketle ablasının intikamı peşinde. Bu amaçla Yaman’ı tutuklatan Seher herkese büyük bir şok yaşattı. Ancak işler hiçte Seher’in beklediği gibi gitmedi!

Seher’in intikamı! Seher Yusuf’u da alıp gitme hayalleri kurarken Yaman’ın karşısına çıkması onu şoke etti. Evet Yaman kendini katil ilan ediyor ancak bunun için sözler yeterli değildir. Yaman’ın tutuklanması için kanıtlar ve deliller de gereklidir.

Tüm bu noktalar yetersiz kaldığı için Yaman serbest kalırken Seher’in gözünü intikam bürür. Ne yapıp edip gerçekleri açığa çıkarmalı ve Yaman’dan intikamını almalıdır. İşte olayların çözüm noktası burada olacak!

Yaman suçsuz mu? Seher Yaman’ın suçluluğunu ispatlamak isterken aslında onun suçsuzluğunu görecek. Her delil her adım Seher’i Yaman’ın suçsuzluğuna götürecek. Tüm bu durum Seher’in kafasındaki şüpheleri artıracak.

Tam bir kördüğüme dönen dizi de sorunların çözülmesi için minik bir kıvılcım yeterli. Seher bu ipucuna ulaştığında gerçekleri gün yüzüne çıkartacak.

Ancak ne olursa olsun hepimizin hayali elbette böyle diken üzerinde bir sezon finali değildi. Daha mutlu, daha güzel bir final. İkbal’in yok oluşu, Zuhal’in gidişi… Tüm bunlar çiftimize huzur dolu bir adım attırmalıydı ancak tam tersi oldu.

Tabi tüm bu olanlara rağmen Seher ve Yaman çiftinin en zor durumlardan bile çıktığını unutmamak lazım. Zorluklar, engeller ve kötülükler her zaman çiftimizi daha güçlü kılmıştır. Bu sefer de güçlü kılacak!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir