Emanet 203.Bölüm Fragmanı – 16 Haziran Çarşamba

Yaman TUTUKLANDI! Sezon Finaline Doğru!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 203.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 203.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 203.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 203.bölümü 16 Haziran 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman aldığı kararla işleri bam başka bir hale soktu. Kevser’i öldürdüğünü itiraf eden Yaman tutuklanırken Seher’in kalbinde açtığı yara ise dinecek gibi değil. Peki şimdi dizide neler olacak?

Seher’in nefreti! Seher bir anda Yaman’ın suçlu olduğu gerçeğiyle karşı karşıya kalınca büyük bir buhrana girdi. Seher’in böylesine yara almış hali Yaman’ı içten içe perişan etse de Yaman kardeşi için tüm bu acılara katlanmakta kararlı!

Daha önceki özetlerimizde de bahsettiğimiz gibi Yaman’ın bu akıl almaz kararı onu oldukça zor durumlara sokacaktı. Nitekim Yaman’ın tutuklanması da bunun en büyük örneği. Ancak olanlar keşke sadece bundan ibaret olsa!

Yaman böylesine bir karar alarak Yusuf’u, Seher’i hatta kendini feda ettiği abisini sahipsiz bıraktı. Onlar Yaman yokken daha fazla tehlike içinde. Yaman tüm bunların pişmanlığını fazlasıyla yaşayacak. Her geçen günde bu kararından çok ama çok pişman olacak!

Gerçek Katil İkbal! Gerçeğin açığa çıkması ise artık çok yakın! Sezon finaline doğru ilerlerken gerçekler yeni ipuçlarıyla ortaya çıkıyor. İkbal kusursuz bir cinayet işlediğini düşünse de geride ipuçları hatta tanıklar da bıraktı! Yaman ve Seher’in kaderi ise buna bağlı.

Bomba gibi bir sezon finali haftasında işler çok karmaşık görünse de aslında çözülmesi de bir o kadar kolay. Bu yüzden hiç endişelenmemize gerek yok. Seher’in gözlerindeki o hırs tüm gerçeklerin açığa çıkacağının bir kanıtı! Bu bile başlı başına yaşanacak mutlu sonun habercisi!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir