Emanet 201. Bölüm Fragmanı – 14 Haziran Pazartesi

Seher ve Yaman İçin Yaprak Dökümü… Ziya’ya VEDA!

Emanet dizisinde acılar art arda gelmeye devam ediyor! İkbal’in ölümünden sonra Ziya’nın intiharı Yaman’ı derinden sarsarken Kevser’in katili meselesi ise kafaları daha da karıştıracak! Peki Ziya ölecek mi? Kevser’in ölümündeki sır ortaya çıkacak mı?

Seher Yaman’a inanmayacak! Ziya’nın itirafı Yaman’ı çaresiz bırakırken artık Yaman’ın karar verme zamanı geliyor. Çünkü Seher günden güne daha kötüye gidiyor ve ablasının başına gelenlerin cevap bulmasını istiyor. Yaman canından çok sevdiği Seher’den bu sırrı saklamayacak.

Yaman’ın gerçekleri söylemesinin ise büyük bedelleri var. Öncelikle Seher’in Ziya’ya yönelik oluşacak nefreti. Böyle bir durum oluştuğu takdirde Yaman’ın abisi ve sevdiği kadın arasında bir tercih yapması gerekebilir. Üstelik Ziya’nın yaşadıkları ve kendini getirdiği nokta da ortadayken Yaman abisinden vazgeçmesi mümkün değil.

Ancak tüm bunların yanı sıra yaşanabilecek bambaşka bir senaryo daha var. Seher Ziya’nın suçlu olduğuna inanmaması. Tüm bu planlamaları, otopsi raporlarını ve düzmeceleri aklı başında olmayan Ziya’nın yapması mümkün değil.

Mutluluk uzak değil! Seher’in içine düşeceği bu şüphe ateşi onu gerçeğe sürükleyecek. Seher Fırat’ında yardımıyla tüm ipuçlarının üstüne gidecek. Tüm bu sis perdesini dağıtıp gerçeklere ulaşacak tek kişi Seher. Ve gerçekler çok yakında ortaya çıkacak.

Gerçeklerin ortaya çıkışıyla birlikte Seher ve Yaman aşkı kaldığı yerden tam gaz devam edecek. Güzeller güzeli çiftimiz birbirlerine kapılıp bizleri mutluluğa boğacak. Sezon finaline adım adım yaklaşırken artık hepimizin isteği minik bir bebiş, mutlu bir aile ve sonsuz bir huzur. Bu güzel günleri ve mutlu anları güzel çiftimiz gibi biz izleyiciler de çok ama çok hak ettik!

One Comment on “Emanet 201. Bölüm Fragmanı – 14 Haziran Pazartesi”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir