Emanet 200. Bölüm Fragmanı – 11 Haziran Cuma

Seher ŞOKE OLDU! Ziya’nın Hazin Sonu!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 200.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 200.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 200.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 200.bölümü 11 Haziran 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde İkbal yaşarken yapamadığını resmen ölerek yaptı. Ziya’nın akli dengesinin giderek kötüleşmesi olayları içinden çıkılmaz hale soktu. Sürekli halüsinasyonlar gören Ziya yanlış kelimeler kullanarak olayları bambaşka boyuta taşıdı. Peki şimdi ne olacak? Bizleri dizide neler bekliyor?

Seher yıkılıyor! Ziya’nın ani itirafı Yaman’ı şoke ederken bu bilgi kısa sürede Seher’in de kulağına geliyor. Seher Ziya’nın ablasının ölümünden sorumlu olduğunu öğrenerek tam bir yıkıma uğruyor. Şefkatle sürekli üzerine titrediği Ziya’nın bir katil olması kolay kaldırılabilecek bir durum değil.

Ancak Seher ve Yaman’ın yaşadığı şoktan daha büyük sorunlar var. Ziya günden güne kötüye giderken kimse onun ne kadar kötü durumda olduğunun farkında değil. Ziya’nın bu şizofrenisi onun sonu olacak büyüklükte. Yaman ve Seher mutluluğa yakınlaşırken ölüm ve acı konağın içinde kol gezmeye devam edecek.

Gerçeğin anahtarı Zuhal! Bunca karmaşanın ve bilinmezliğin tek şahidi ve katili Zuhal. Ziya’nın bu ruh hali onun için avantaja dönüşse de gerçekler er ya da geç bir şekilde ortaya çıkacak. Ancak gerçekler açığa çıkması şimdilik çok ama çok zor.

Seher’in içine düştüğü buhranın kat ve kat fazlasını yaşayacak kişi Yaman. Abisinin bir anda seri katil durumuna düşmesi onun aklının alabileceği bir konu değil. Ziya bir böceği dahi incitemezken nasıl olurda hem İkbal hem de Kevser’i öldürebilirsin.

İşte Yaman’ın içindeki bu kurt onu gerçeklerin peşine düşürecek. Yaman tüm düğümleri, küm bilinmezlikleri tek tek çözecek. Yaman ve Seher aşkı tüm bu acıların içinden bir Anka kuşu gibi tekrar, daha güçlü bir şekilde doğacak. Ne olursa olsun dizinin tek kazananı aşk olacak!

2 Comments on “Emanet 200. Bölüm Fragmanı – 11 Haziran Cuma”

  1. Bu güne kadar gördügüm en guzel dizi bu emanet.Reytinkleri cok guzel hem aşk hem aksion her şey var.Keşke hic bitmeseydi keşke hic final olmasaydy.
    Ben bu dizide en cok seher we yamanyn inanylmaz askyny cok sewdim her şeye rahmen onlaryn aşky hep baglyýdy bir birlerine .Keşke gercek hayatdada çift olsalardy ben butun kalbimle diliyotum umarym onlar gercek hayatdada buyuk aşk yasarlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir