Emanet 2. Sezon Tahminleri…

Gelecek Sezon Bizi Neler Bekliyor?

Emanet dizisinde 1. Sezonu bitirdik. Dizi büyük soru işaretleri ile biterken herkesin aklında oluşan soruların cevabı ve tahminlerini sizler için derledik.

Yaman ölecek mi? Tüm izleyenlerin merak ettiği en büyük soru bu olsa gerek. Ancak bu konuda kimsenin korkmasına gerek yok. Öncelikle Karamel yapım ikinci sezon için Halil İbrahim Ceyhan ile anlaşma sağladı. Yani kahramanımız gelecek sezon da bizimle olacak.

Seher gidecek mi? Yaman’ın ölümünden sonra en merak edilen ikinci soru ise Seher’in ne yapacağı. Burada ise tahminlerimiz Seher’in geri dönüp Yaman’a yardım edeceği yönünde. Öncelikle Seher bunu iki şey için yapacak. Birinci neden Yusuf. Seher ne olursa olsun Yusuf’un amcasının katili olmayı istemeyecek. İlerde Yusuf’u böyle bir travma ile karşı karşıya bırakmayı göze alamayacak.

İkinci neden ise Seher ablasına yapılan büyük suçu tekrarlamak istemeyecek. Seher’in yüreği ne olursa olsun bir cinayete göz yumamaz.

Olaylar düzelecek mi? En son ve herkesin deli gibi merak ettiği soruysa güzel günlerin gelip gelmeyeceği. Bu sorunun cevabı çok kolay değil. Öncelikle gerçeklerin açığa çıkması gerekli. Ancak Seher’in Yaman’ı bırakmaması bile bu denli çığırından çıkan olaylar için umut verici diyebiliriz.

Tüm bu sorular ve cevapları toparlarsak ikinci sezon birinci sezonun çok üstünde olacak.  Gelecek sezonu şimdiden iple çekmeye başladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir