Emanet 192.Bölüm Fragmanı – 1 Haziran Salı

Selim Seher’i de KAÇIRACAK!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 192.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 192.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 192.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 192.bölümü 1 Haziran 2021 Salı akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Selim adeta bir kabus gibi Seher ve Yaman’ın hayatına çöktü. Yusuf’u kaçıran Selin Seher’e kirli teklifler yaparken Yaman bunu engelleyebilecek mi? Seher’i neler bekliyor? Yaman aşkını ve yeğenini kurtarabilecek mi?

Selim’in hedefi Seher! Selim akıl almaz bir teklifle Seher’i aramıştı. Onun teklifi Seher’i de alıp Yusuf ile yeni bir hayat kurmak. Ancak bu planı sadece Selim gibi aklını kaçırmış biri yapabilir. Çünkü ne Yaman buna izin verir ne de Seher aşkını bırakarak bir yere gider.

Selim kendine itiraf edemese de bu durumun farkında. Seher asla ve asla Yusuf’u da alıp onunla beraber bir hayat kurmayacak. Peki Selim’in b planı ne?

Ölüm kol geziyor! Selim’in b planını düşünürsek elbette tahmin edeceğiniz üzere ölüm! Her şeyini kaybetmiş bir adam son umudunu da kaybederse karşılığında herkesin kaybetmesini ister. Selim’de gerçeklerle yüzleştiğinde. Yani Seher onu reddettiğinde çiftimizin aşkına son vermek isteyecek.

Tam bir Rus ruletine dönecek olaylar serisinde Seher ve Yaman’ın hayatı tehlikede. Bizce çiftimiz bu zor durumdan zorda olsa kurtulacak. Ancak her şeye hazırlıklı olmakta fayda var. Sezon finaline adım adım gittiğimiz bu günlerde bizleri oldukça heyecanlı ve gerilimli anlar bekliyor.

Peki sizce Selim emellerine ulaşabilecek mi? Yoksa Yaman aşkını bu beladan kurtaracak mı? Tahminlerinizi yorum olarak bekliyoruz.

One Comment on “Emanet 192.Bölüm Fragmanı – 1 Haziran Salı”

  1. Penso que Selim não terá êxito pois não conhece a Seher que irá encontrá-lo, mas fará os pombinhos sofrerem. Espero que o final dessa série não seja igual ao final das outras séries dessa autora, seria muito ruim.
    Sucesso a todos!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir