Emanet 186.Bölüm Fragmanı – 24 Mayıs Pazartesi

Yaman İkbal’e Dünyayı Dar EDECEK!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 186.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 186.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 186.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 186.bölümü 24 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde Yaman gerçekleri artık öğrendi. Zuhal içinse işler kötüye gitmeye başladı. Dizide iki cadının da işi oldukça zor. Peki gelecek bölüm bizi neler bekliyor? Yaman tüm bu gerçeklerle beraber nasıl bir karar verecek!

Yaman delirdi! Yaman terapisti yakalayarak ondan tüm bilgileri aldı. Seher’e yapılan tüm kötülüklerin ardında ki kişi İkbal! Bu durumu öğrenen Yaman derinden sarsılırken şimdi bir karar vermesi gerekiyor. İkbal yılanı nasıl bir ceza almalı?

Yaman’a kalsa İkbal’in cezası çok belli. Onu hem bu konaktan sürecek hem de bir daha gün yüzü göstermeyecek. Ancak ortada büyük bir problem var. Bu problem Ziya. Yaman eğer İkbal’i yollarsa Ziya’nın durumu daha da kötüleşebilir. Bu yüzden Seher’in de araya girmesiyle Yaman bu fikirden vazgeçecek.

İkbal’in kirli yüzü! İkbal bu hassas durumdan dolayı konaktan gitmeyecek. Ancak İkbal’i konakta acı günler bekliyor. Öyle acı olacak ki İkbal keşke Yaman beni kovsa diyecek. Üstelik geçmişten gelen bir karanlık olay daha var. İkbal için asıl bomba Kevser’i öldürmesinin ortaya çıkmasıyla yaşanacak. İkbal ihtirasları için çıktığı bu yolda resmen kendini ve Zuhal’i mahvetti

Aşıklar mutlu! Dizi de tüm bu kaosun yanı sıra alev alev ışıldayan bir aşkı da es geçmemek gerek. Yaman sevdiği kadını ayakta görünce adeta mutluluktan havaya uçtu. Seher’in ise on parmağında on marifet. Yaman her geçen gün Seher’de aşık olacak, ona hayran kalacak yeni şeyler keşfetmeye devam ediyor. İkbal yılanını da aradan çıkmasıyla artık geriye sadece çiftimizin tam bir karı koca olması kalıyor. Bu romantik ve heyecanlı anlar artık çok yakın. İzlerken gözlerimizi kapatıp, parmaklarımızın arasından bakacağımız bölümler geliyor!!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir