Emanet 185.Bölüm Fragmanı – 21 Mayıs Cuma

Yaman İkbal’in CANINI OKUYACAK!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 185.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 185.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 185.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 185.bölümü 21 Mayıs 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde İkbal yılanı için artık vakit tamam. Seher iyileşme sürecine girerken İkbal’i nasıl bir son bekliyor? Zuhal ablası İkbal’i ele verecek mi?

İkbal’in hazin sonu! Dizide yer yerinde oynuyor! Bir türlü akıllanmak bilmeyen İkbal sonunda ne yaptı ne etti kendi ipini de çekmeyi başardı. Terapisti oyuna getirerek Seher’i zehirlemeye çalışan İkbal’in tüm foyası tek tek ortaya çıkacak.

Yaman en başta terapistin ne mal olduğunu anladı. Terapist can korkusuyla ortalıklardan kaybolurken işin içine Zuhal’in de girmesi olayları giderek farklı yöne kaydıracak. Zuhal tüm olanların peşinde İkbal’in olduğunu biliyor. Ve bunu İkbal’e karşı kullanmakta kararlı. Ablası onu sırtından vurup hapishane de yapa yalnız bırakmıştı.  Zuhal şimdi eline gelen intikam fırsatını kullanacak.

Yaman öfkesinden deliriyor! Zuhal bu bilgiyi hem intikam için hem de adını aklamak için kullanacak. Zuhal’in bu hapis hayatından kurtulmasının anahtarı burada yatıyor. İkbal için artık yolun sonu geldi. Ve İkbal cadısının sonu Zuhal’den de beter olacak. Hep birlikte keyifle İkbal’in yaptıklarının cezasını çekeceği bölümleri izleyeceğimiz zamanlar artık geldi.

Yaman ve Seher aşkı bahar gibi içinize doğacak! İki yılanın planlarının başarısız olmasıyla beraber Seher ve Yaman aşkı için güzel günler bizi bekliyor. Seher yeniden yürümeye başlarken bu durum iki aşığı çok mutlu ediyor. İkili yaşadıkları bu zorlu günlerle birbirlerine daha da çok bağlandılar. Artık iki aşığın hayal ettiği balayı gecesi yaşanabilir. Yusuf’un ben kardeş istiyorum diyeceği günler geliyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir