Emanet 183.Bölüm Fragmanı – 19 Mayıs Çarşamba

Seher’e Kurulan Tuzak ORTAYA ÇIKACAK!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 183.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 183.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 183.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 183.bölümü 19 Mayıs 2021 Çarşamba akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor. İkbal ve suç ortağı terapist yeni planlar kurarken Zuhal cadısı için işler karışıyor. Peki gerçekler ortaya çıkacak mı? Seher ve Yaman’ın sonu ne olacak?

Seher iyileşiyor! Seher ve Yaman’ın birbirlerine olan güveni ve yakınlaşması İkbal’in oyunlarıyla beraber daha da arttı. İkilinin aşkı o kadar kuvvetli ki ne olursa olsun bir ömür birbirlerine bakmaya razılar. Nitekim Yaman Seher’e sözleriyle bunu defalarca söyledi. Seher tüm olumsuzluklara rağmen Yaman’ın aşk dolu sözleriyle adeta rahat bir nefes aldı.

Çiftimizin için güzel giden bu süreç Seher’in ani kararıyla daha da iyi bir hal aldı. Seher tedaviyi reddederek resmen bu tuzaktan bilmeden kendini kurtardı. İkbal cadısı ve terapist bu işi gizli yapmanın peşinde. Ancak ikilinin bu planı kendi sonlarını hazırlayacak. Seher ve Yaman günden güne bu durumun farkına varacak. Seher terapistten ne kadar uzak kalırsa o kadar iyi, o kadar güçlü olacak.

İkbal korku içinde! İkbal cadısı ve terapistin gizlice Seher’i zehirleme çabaları ise boşa olacak. Çünkü ne Yaman Seher’i yalnız bırakacak ne de Yusuf! İkbal için ise korku dağları saracak. Yaptığı tüm bu hatalardan sonra İkbal için artık geri dönüş imkansız. Onun celladı ise Ziya olacak!

Zuhal’in hazin sonu! Hapisteki yılanımızın ise sonu oldukça kötü yönde ilerliyor. Hapishanenin ağası olma yolunda ilerleyen Zuhal kendi ölümünü hazırladı. Zuhal bu durumdan kıl payı kurtulacak. Ancak onun içinde durum günden güne daha da kötü bir hal alacak! İki yılan için artık geri dönüşü olmayan bir son var!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir