Emanet 175.Bölüm Fragmanı – 7 Mayıs Cuma

 İkbal Seher Yaman AŞKINI BİTİRECEK!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 175.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 175.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 175.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 175.bölümü 7 Mayıs 2021 Cuma akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde daha önceki özetlerimizde de belirttiğimiz gibi romantizmi doruklarda yaşamaya devam ediyoruz. Yaman Seher’e evlilik teklifi ederken artık ikili arasındaki tüm mesafe bitmek üzere. Özellikle sabırsız Yaman Seher’i bir hayli utandırıyor. Ancak İkbal belası tetikte!

Seher ve Yaman yakınlaşıyor! Çiftimiz artık resmen karı koca olma yolunda hızla yakınlaşmaya devam ediyor. Seher Yaman ile birlikte olmaktan ilk etapta kaçsa da ikili arasındaki çekime asla karşı koyamayacak. Dizide sonunda istediğimiz yakınlaşmalar geldi. İlk öpücük, ilk temas… Romantizmi sonuna kadar yaşayacak çiftimiz düşman çatlatacaklar.

İkbal’in istediğini elde edecek! Zuhal hapishane köşelerinde türlü eziyetlere maruz kalmaya devam ediyor. Onca yaptığından sonra Zuhal bunu çok ama çok hak etmişti. İkbal’in Seher’i öldürme planı bir türlü yolunda gitmezken İkbal sonunda ipleri eline alacak. Yani Seher’e zarar verme işinin kendisi üstlenecek.

İkbal daha önce de bir çok şekilde Seher, Yaman ve Yusuf’a zarar vermişti. Ve bunların karşılığında kazanan hep aşk olmuştu. Ancak bu kez durum öyle değil. İkbal’in yapacakları aşkın büyümesine değil bir anda bölünmesine, sekteye uğramasına sebep olacak. Artık çiftimiz tam karı koca olmuşken ve bizler bebek bekleyecek noktaya gelmek isterken İkbal her şeyi yerle bir etmeyi başaracak.

İkbal her şeyin bedelini ödeyecek! Tabii ki şunu da unutmamız gerekli. Ne kadar kötülük olursa olsun sonunda kötüler hep cezalarını çekecek. Tıpkı Zuhal gibi İkbal’de yaptıklarının hesabını tek tek ödeyecek.

Son olarak Neslihan meselesine değinelim. Aslında değinmesek daha doğru olur. Çünkü Neslihan artık bizi delirtecek noktaya geldi. Sürekli Bora’nın yalanlarına inanan Neslihan hesap soracağına özür diliyor! Maalesef Neslihan’ın başına bir felaket gelmeden akıllanacağı yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir