Emanet 169.Bölüm Fragmanı – 29 Nisan Perşembe

Yaman Cesur Hareketleri Seher’i Utandıracak!

Kanal 7’nin günlük dizisi Emanet’te yeni bölüm 169.bölüm fragmanı özeti olan Emanet yeni bölüm tanıtımı Kanal 7 tarafından paylaşıldı. Dizinin 169.bölümünde Yaman ve Seher arasında neler olacak? Emanet dizisi yeni bölüm fragmanı özeti olan 169.bölüm tanıtımı ekranlara geldi. Dizinin 169.bölümü 29 Nisan 2021 Perşembe akşamı saat 19.00’da yayınlanacak.

Emanet dizisinde sonunda beklediğimiz gün geldi. İkbal kurtuldu. Yaman’ın ise bakışı artık tek bir kişiye döndü o da Seher. Yaman ve Seher aşkı nasıl ilerleyecek? İkbal kurtuldu ancak Zuhal’in sonu ne olacak? Ali işinden mi kovuluyor? Ve Neslihan bekleyen büyük tuzak ne? Tüm bu soruların yanıtı özetimizde…

Seher’in kalbi pırpır atacak! İkbal’in kurtuluş sürecine kadar Seher Yaman’a destek olmuş ve her fırsatta onu ne kadar önemsediğini belli etmişti. Şimdi ise sıra Yaman’da. Başlarındaki beladan kurtulan Yaman tüm dikkatini Seher’e verecek. Yaman’ın artık tek istediği Seher’e yakınlaşmak, yaşadıkları bu sahte evliliği gerçeğe dönüştürmek ve bir an önce Seher’e aşkını ilan etmektir.

Yaman’ın bu cesur hareketleri Seher’i oldukça utandıracak. Seher’in kalbindeki kuş Yaman’ın sıcaklığıyla pırpır atacak. İkili resmen aşkı bakışları, duruşları hatta nefes alışlarıyla bizlere hissettirecek. Bu keyifli bölümleri izlemek oldukça güzel olacak.

Zuhal’in başı dertte! Zuhal cesurca bir hareket yaparak ablasının kurtulmasını sağlasa da işler onun için oldukça zor bir noktaya evrildi. Koğuş ağası bu haberi uçuranın peşinde. Ve çok geçmeden de Zuhal’i bulması an meselesi. Burada Zuhal’i oldukça zor bir süreç bekliyor.

Ali kovulacak! Neslihan’ın acı sonu! Diğer tarafta ise acı bitmek bilmiyor. Ali Kiraz’ın ölümüyle büyük bir bunalıma girerken bu durum işini de etkileyecek. Ali soruşturma tehlikesi ile karşı karşıya kalacak. Neslihan ise Bora’nın etrafında dolanmaya devam ediyor. Bora evlilik vaadiyle kandırdığı Neslihan’ı elde edip intikam almak istiyor. Neslihan ise bu tuzağa düşmeye kararlı! Hem Ali hem de Neslihan için oldukça kötü günler geliyor!  

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir