Düşman Başına Dizisinde Preeti ve Nandu Aşkının Akıbeti

Düşman Başına Nandu - Preeti

Düşman Başına’da Preeti ve Nandu’yu Neler Bekliyor?

Düşman Başına dizisinde Preeti başından beri Nandu’dan nefret etti. Nandu’nun eve ilk girdiği zamandan beri Preeti içine doğmuşçasına ondan nefret etti. Nandu, Preeti ve Vyom evliliğine engel olmaya çalıştı. Ardından Preeti’nin en savunmasız anında onunla evlendi.

Preeti Nandu’nun bu tavrından nefret eder. Onu evde bile görmeye tahammül edemez. Her fırsatta Nandu’yu kovar. Onunla evlendiği için kendisine hakaret edip durur. Preeti, en sonunda Nandu’dan boşanmak ister. Ailesi onu görmezden gelir. Preeti sokaklarda zorla evlendirildiğini söyleyip durur. En sonunda kendisini yakmaya çalışır. Shivam engel olur. Ardından Shanti boşanma işini onaylar.

Nandu, Shrivastavar’dan intikam almaya çalışır. Sanki Preeti onu zorla sevmek zorundaymış gibi davranır. Nandu kılık değiştirir. Kendisini zengin gösterir. Preeti’yi etkilemeye çalışır. Preeti yine ailesinin önünde Lucky’i çok sevdiğini söyler. Ailesi zorla bu evliliği kabullenir. Shrivastavlar, Lucky’i ilk gördüklerinde şaşırırlar. Çünkü onu Nandu’ya çok benzetirler. Preeti fark etmeden yine Nandu’yla nişanlanır.

Lucky düğün zamanı Preeti’ye not gönderip evlenemeyeceklerini söyler. Nandu gelip yine onu kurtarabileceğini söyler. Preeti, Nandu’nun Lucky’i kaçırdığını söyler. Mohit’le de aynı şeyi yaptığını söyler. Daha sonra Lucky’nin de Nandu olduğu öğrenilir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 4.Bölüm Özeti – 11 Temmuz Perşembe
  Her Halimle Sev 4. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 4. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 4.bölüm özetinde Savi ve Nityam yağmurda yol kapanınca çekçek içinde geceyi geçirir. İkili magazine düşerken Sonam’da Shivam’la nişanlanır. Her Halimle Sev 4.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 12.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Öylesine Derin 12. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 12. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 12.bölüm özetinde Murtasım’ı Haya’dan kıskanmaya devam eden Mirab, odasının çiçek bahçesine döndüğünü görür. Öylesine Derin 12.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 4.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Nefes 4. Bölüm Full İzle. Nefes 4.bölümde neler olacak? Nefes 4.bölüm özetinde Kiran’ın planı tam istediği gibi gidiyordur. Nefes 4.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın