Düşman Başına 83. Bölüm Özeti – 31 Ağustos Çarşamba

Düşman Başına 83

Mohit ve Preeti Ayrılıyor Mu?

Düşman Başına 83.bölümde neler olacak? Düşman Başına 83.bölüm özetinde Raghav, Mohit’in ailesiyle tanışmayı kabul eder. Sarla herkesten önce Mohit’in ailesini bulur ve Preeti hakkında yalan yanlış hikayeler uydurur. Düşman Başına 83.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisinde Raghav Mohit’in ailesiyle tanışmayı kabul etmişti. Preeti sorunların yavaş yavaş biteceğini düşünürken halası onun kuyusunu kazıyordur. Herkesten önce Sarla Mohit’in ailesini bulur.

Sarla, Mohit’in ailesiyle tanışır ve oyunculuk yapmaya başlar. Saygılarını mahveden Preeti hakkında kötü konuşur. Oğullarını Preeti ile evlendirmeleri gerektiğini söyleyip emri vaki yapmaya çalışır. Sarla Preeti’nin halası olduğunu söyler. Preeti’nin şımarık bir kız olduğunu anlatır. Anne ve babasının ona çok fazla özgürlük verdiğini söyler.

Kısacası onları Preeti’ye karşı kışkırtır. Aile bu duruma şaşırır. Gayet iyi insanlar olduğunu duyduklarını söyler. Sarla ailesinden utandığını ama gerçekleri söylemesi gerektiğini ifade eder. Yine de evlendirmeyi kabul ettikleri için teşekkür eder.

Mohit’in annesi bu sözler üzerine sinirlenir.  Raghav, Mohit’in babası Srikant’ın telefonunu alır. Srikant onlardan gelmemelerini iste. Oraya gelecekler ve Preeti ile de tanışacaklardır. Shanti sinirlenir. Hepsi eve girerler. Shanti, Preeti’den akrabalarının onları nasıl dans ettirdiğini görmesini ister. 

Düşman Başına 83. Bölüm Özeti

Mohit iştedir ve radyo programına başlar. Özel bir gün olduğunu söyleyerek şarkı çalar. Preeti ve Nimmi dans eder. Preeti onu arar. Ailesinin eve geleceğini haber verir. Raghav’ın nişan yüzüğü almaya gittiğini ve onunla konuştuğunu söylüyor. Mavi renk takım elbise giymesini ister. Preeti, Riya’dan mavi bir sari ister. Riya, Mohit’in ailesine kendinden emin bir şekilde cevap vermesini ister. 

Sarla, Rajendra’yı arar ve ondan işini yapmasını ister.  Bansi’den işi tamamlamalarını ister. Shanti ve Raghav eve gelirler. Raghav yüzüğü gösterir ve Kaushalya’ya verir. Riya onlara Mohit’in ailesinin geldiğini haber verir. Shanti, Mohit’in ebeveynlerini karşılar. Sarla gizlice gelip olanı biteni izlemeye başlar.

Raghav kendini tanıtır. Erkek tarafı az zamanı olduklarını söyleyip hemen Preeti’yi görmek istediklerini söyler. Preeti gelir ve onları selamlar. Srikant, Preeti’ye eğitimini sorar. Shanti çok iyi olmadığını söyler. Mohit’in annesi Preeti’ye çocuklarına ne öğreteceğini sorar. Şımarık kız derken Sarla gülümsemeye başlar.

Annesi Shanti’den Mohit’in peşini bırakmalarını ister.  Sarla video çeker. Annesi Preeti’den herhangi bir erkeği tuzağa düşürmesini ister ama oğlunu değil!. Hepsi şoke olur. Mohit’in annesi gelinlerinin de farksız olduğunu olaylı bir şekilde evlendiğini söyler. Raghav kapa çeneni diye bağırır. Kızını ve gelinini karaladığı için azarlar. Onlardan dışarı çıkmalarını ister. 

Shanti, Preeti’yi tutar. Raghav ve Srikant tartışırlar. Raghav onları kötü davranışlarından dolayı azarlar ve Mohit’i damat yapmakla ilgilenmediğimi söyler. Riya onlardan ayrılmalarını ister. Shanti, Mohit’in kendilerine yalan söyleyerek burada kaldığını söyleyip azarlar. Mohit’in ailesi ayrılır. Preeti ve herkes ağlar. Sarla video çeker ve bunun faydası olacağını söyler.

Sarla anne diye bağırır ve Shanti Sadan’a gelir. Shanti onu azarlar ve omzuna ihtiyacı olmadığını, ölmediğini, omuzlarına başka şeyler yaptırdığını söyler. Sarla içeri çağırana kadar burada öleceğini söylüyor. 

Sarla drama yapıyor ve herkes balkondan görüyor. Komşular bunu görüp dedikodu yapıyor. Shanti dışarı çıkar ve Sarla’yı azarlar. Rani gelir ve Sarla’ya bunu neden yaptığını sorar.  Raghav, Sarla’dan herhangi bir sorun çıkarmamasını ister. Sarla, oğlunu kurtarmak için yalan söylediğini ve herkesin kapı dışarı ettiğin hatırlatıyor.  Komşular bu oyunculuk dramasına gülerler ve bu aileden bıkmışlardır.

Shanti, Raghav’dan Preeti’yi herhangi biriyle evlendirmesini ister. Raghav kabul eder ve ondan bir erkek bulmasını ister, Preeti’ye sormaya gerek yoktur, onu evlendirecektir. Bu şehirde erkek bulmanın zor olduğunu, başka bir şehirden bulacaklarını söylüyor.

Mohit yüksek hızda bisiklet sürüyor ve bir kadına çarpıyor. Bansi onu azarlar ve ona neden vurduğunu sorar. Mohit, o kadının önüne geldiğini söylüyor. Kadın Rajender’dit. Mohit’ten para almaya çalışırlar. 

Mohit, Bansi ile tartışır ve kimseye vurmadığını söyler. İnsanlar sinirlenir ve Mohit’i tutar.  Ona para verir ve geç kalır. Srikant onu arar ve eve gelmesini ister. Mohit birazdan geleceğim, umarım her şey yolundadır der. Srikant evet diyor. Mohit diyor ama Preeti’nin ailesi bekliyor olacak. Srikant bir şey konuşmamız gerektiğini söylüyor!

Bansi Srikant’a gelir ve Madam X’in için özel bir şey gönderdiğini söyler. Srikant, Madam X’in kim olduğunu sorar. Bansi, video çekip telefonunu vermesini ister. Mohit gelir ve evlilik tarihi sabitlenirse iyi haberin ne olduğunu sorar. Srikant, hakaret ettiklerini söylüyor. Mohit yalan söylüyorsun bu yüzden bu teklifi reddediyorum diyor, onlar iyi insanlar, onları tanıyorum der. Srikant olan biten her şeyi anlatır. Mohit, onlara inanamıyorum, eğer sinirlenirlerse onlardan özür dilerim, oğlunuz bugünden sizin için öldü diyor. Srikant onu durdurur ve videoyu görmesini ister. Mohit, Raghav’ın ebeveynlerine hakaret ettiği videoyu görür. Raghav ve Shanti’nin anne babasını azarladığını görünce şoke olur. Annesi ağlıyor ve o aileye katılmak ister misin diye soruyor, seni asla kutsamayız, istersen git o kızla evlen. Mohit üzülür.

 Nimmi, Preeti’yi neşelendirmeye çalışır. Preeti, Nimmi’den gitmesini ve onu rahatsız etmemesini ister. Raghav ve Kaushalya oraya gelirler ve Preeti’nin ağladığını görürler.  Preeti, Mohit’in telefonunu alır. Kaushalya bakar. Mohit, Preeti’ye neden anne ve babasını onları aşağılamak için aradığını sorar. Ne diye soruyor, ailem senin ailen tarafından aşağılandı, bu onların hatası der. Ebeveynlerinin hakareti üzerine tartışırlar.  Neden aradığını, onunla konuşmadığını ve onunla hiçbir ilişkiye girmediğini, onunla evlenmeyeceğini söyler. Mohit ve Preeti için ayrılık çantaları çalmıştır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın