Düşman Başına 82. Bölüm Özeti – 30 Ağustos Salı

Düşman Başına 82

Preeti İçin Verilen Karar!

Düşman Başına 82.bölüm özetinde neler olacak? Düşman Başına 82.bölüm özetinde Preeti olayının yankıları sürmeye devam eder. Raghav kızı için 50 yaşındaki bir adamdan teklif alır. Düşman Başına 82.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisinde Nandu, Riya’dan Mohit ve Preeti’yi birleştirmesini ister. Aşkın kaybedilmesinin nasıl hissettirdiğini bildiğini söyler. Mohit’in iyi bir adam, eğitimli olduğunu söyler. 

Preeti, Shivam’a gider ve ondan onu tokatlamasını, azarlamasını ama sinirlenmemesini ister. Eski zamanlarını hatırlatır ve hatasını kabul eder. Ondan özür diliyor. Preeti Riya’ya kızar. Evdekilere söylemesi için ona baskı yaptığı için öfkelidir. Bütün bunlar için Riya’yı suçlar.

Preeti annesiyle konuşmaya çalışır. Kuşya ağlamaya devam ediyordur. Kuşya Mohit’in ailesiyle konuşmaları gerektiğini söyler. Riya konuşamazlarsa Shivam’le birlikte gideceğini söyler. Shanti ise Riya’nın yine kendini ön plana atmasına sinir olur.

Raghav ise arkadaşıyla buluşmuştur. Tek derdi Preeti’yi kabul edecek bir damat! Raghav’ın arkadaşı birini bulduklarını söyler. Tek sorun adamın 50 yaşında olduğudur. Raghav bunun haksızlık olduğunu söyleyerek oradan ayrılır.

 Raghav eve gelir ve Shanti ve Kaushalya ile konuşur. Onlara Preeti için 50 yaşında tuhaf bir adam teklifini anlatır. Hepsi şoke olur. Preeti’nin hayatını mahvedemeyeceğini, tüm hayatı boyunca onu evde oturtacağını söylüyor. Shanti, Preeti’nin hata yaptığını, Mohit’in aldattığını, başka bir şey olursa saygılarını kaybedeceğini söylüyor. Adam 50 yaşında olsa bile Preeti’yi evlendirmesini istiyor. Raghav ne dediğini sorar. Kaushalya düşündüğünü söyler.

Shanti ortalığı karıştırmaya devam eder. Riya’dan girip evi terk etmekten çıkar. Raghav ne saçmalık, neden bu tehdit diye sorar. 

Düşman Başına 82. Bölüm Özeti

Riya Bunty ile buluşur. Shanti’nin gerçek yüzünü gördüğünü şimdi kendisini istemediğini söyler. Artık sorumluluklarının arttığını Amit işinde başarılı olamazsa tüm suçun kendisine kalacağını anlamıştır.

Nandu Preeti’nin yanına gelir. Onun üzülmesine dayanamıyordur. Nandu Mohit’le konuştuğunu onu çok sevdiğini söyler. Preeti’ye her şeyin düzeleceğini ailesini ikna etmesini ister. Preeti ise Nandu’nun iyilik meleği gibi davranmasını katlanamaz odadan atar.

Mohit, Shanti Sadan’a gelir. Raghav onu azarlar ve gitmesini ister. Mohit oturur ve ondan bir kez dinlemesini ister. Preeti’yi çok sevdiğini söyler. Komşular Mohit’in gelmesiyle ayaklanır ve aileyi dalga konusu yapar.

Sharmili ise gözdesi Preeti’nin fotoğrafını pandite gösterir. Bu kızın kim olduğunu sorar. Oğlu Vyom’la evlendirmek istediğini söyler. Pari bu kızı bulacağını söyler.

Rani Amit’e yardımcı olmak için ajansa gelmiştir. Rani ürünleri satmaya çalışırken erkekler onunla dalga geçer. Amit ise sinirlenir onları döver. Rani buna çok mutlu olur.

Raghav Mohit’in ailesiyle tanışmayı kabul eder. Nimmi gelir ve bu müjdeyi Preeti’ye verir. Shanti ise tüm dertlerini bırakıp Amit’in yanına gider. Riya’yı alt etmek için Amit’e işbirliği teklif eder.

Shiam ve Riya, Preeti’ye yeni güzel bir sari hediye eder. Onu mutlu etmeyi düşünürler. Böylece Preeti ve Shivam arasındaki buzlarda erimiş olur.

Gelecek bölüm Riya, Shanti ve Sarla arasındaki konuşmaları duyacak. Bakalım nasıl bir tepki verecek?

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir