Düşman Başına 38. Bölüm Özeti – 17 Temmuz Pazar

Düşman Başına 38

Sarla Rani’yi Tutuklattı!

Düşman Başına 38.bölüm özetinde Shanti’nin kocasının ölüm yıldönümü için hazırlıklar yapılıyordur . Riya yeniden işine geri döndü. Evde ise heyecanlı bir bekleyiş vardır. Riya maaşını Shanti’ye vereek midir?

Düşman Başına Hint dizisinde Riya ve Shivam’ın odaları süslenmiş günler sonra yalnız kalıp ilk gecelerini geçireceklerdir. İkilli birbirine verecekleri hediyeler konusunda şakalaşır. İkili şakalaşırken ses duar Nimmi ve Preeti kapıdadır. Shivam kapıları açar ve Nimmi ile Preeti’nin kulaklarını tutar ve gönderir. Shivam ve Riya tartışacak konu bulup geceyi tartışarak geçirir.

Shanti’nin kocasının ölüm yıldönümüdür. Sarla babasının antika değerindeki çerçevesini satmaya uğraşır. Sarla evden çıkmadan Rani’yi eve kilitler. Rani sesini duyurmaya çalışır. Rai’yi amcası duyar ve kapıyı açar. Pari ise güzellik uykusundan uyandırdıkları için Rani’ye kızar. Rani’den kendisine çay yapmasını ister. Rani Pari’nin elini ısırıp kaçar.

Sarla İngiliz bir müşteri bulur ve antikayı ona satmaya çalışır. Adam giderken Sarla’ya sarılır. Pai Rani vve Prabha Sarla’yı görürler. Sarla’nın kime sarıldığını merak ederler. Sarla adamdan gitmesini ister ve onu azarlar. Prabha, Sarla’ya yabancının ona sarıldığı konusunda alay eder.

Riya Bunty ile konuşur. Tekrardan işe döneceği için heyecanlı olduğunu söyler. Shanti ise kocasının ölüm yıldönümü için Kaushalya’ya sevdiği yemeklerden yaptırır.

Shatnti herkesin pojaya hazırlanmasını ister. Ashok eve gelir ve Sarla’ya neden Prabha ile kavga ettiğini sorar. Rani söylemeye çalışır ve Sarla onu durdurur. Sarla hikayenin kendince anlatır.

Kaushalya, Riya’ya ölüm yıldönümlerinde ölü insanlar için puja konusunda bilgi verir. Riya, Anupam’ın annesi için asla böyle bir puja yapmadığını söylüyor. Kaushalya, yapmış olabileceğini ve yalnız başına gerçekleştirmiş olabileceğini düşünür. Tüm bu ritüelleri öğrenmesi gerektiğini söyler.

Düşman Başına 38. Bölüm Fragman ve Özeti

Sarla Rani’nin sarisini almaya gider. Odasındaki mücevherleri görür ve onun çalmış olduğunu düşünür. Shanti sarisini arar bulamaz. Kaushalya’yı suçlar ona hırsız muamelesi yapar. Kaushalya’yı ağlatır ve zorla oruç tutturmaya çalışır. Nimmi araya girer ve onun için yeni sari tasarlayacağını söyler. Shanti’nin inadı tutmuştur.

Sarla ve Rani gelir. Sarla’nın üzerinde Shanti’nin sarisi vardır. Herkes şoke olur. Sarla o sari olmadığını söyler. Nimmi fotoğrafları göstererek o sari olduğunu söyler. Sarla bu sariyi Rani’nin aldığını iddia eder. Rani ise kabul etmez. Sarla kendisini yalancı çıkarmaya çalıştığı için Rani’ye kızar.Kaushalya, Riya’yı bekler. Sarla, istediği şeylerin bir listesini yapar. Sarla, Kaushalya’nın Riya’nın ilk maaşını alıyormuş gibi beklediğini söylüyor. Kızlar Riya’nın zeki olduğunu Shanti’ye maaşını vermeyeceğini söyler. Sarla ve Shanti bunu duyar. Preeti onları görür ve endişelenir. Nimmi de şok olur. Shanti onları azarlar.Sarla’ya Riya’nın maaşının eline geçeceğini söyler.

Shivam ve Riya ofiste çiçeklerle hediyelerle karşılanır. Patron özveriyle işlerine odaklanmalarını ister. Sarla Rani’den intikamını almak için planını devreye sokar. Eve polisi çağırarak mücevherlerin çalındığını söyler. Polis arama yapar ve Rani’nin odasında mücevherler çıkınca onu tutuklar. Rani Amit’e haber verilmesini ister. Dava sonuçlanana kadar Rani’yi alıkoyacaklarını Sarla’dan endişelenmemesini ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir