Düşman Başına 32. Bölüm Özeti – 11 Temmuz Pazartesi

Düşman Başına 32

Shanti İstediğini Yaptı!

Düşman Başına 32.bölüm özetinde Shanti planlarını uygulamaya başlar. Raghav’a kendini acındıran Shanti emeline ulaşıyor. Düşman Başına 32.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Hint dizisinde Rakhi Bayramı kutlamaları sırasında Pari hediyesini beğenmeyip Amit’in yüzüne fırlatmıştı. İki cambaz bir ipte oynamaz misali Rani kocasına destek çıkmaya çalışmış ama Amit Rani’ye karışmamasını istemişti.

Diğer tarafta ise Shanti Kaushalya’ya psikolojik savaşını başlatmıştır. Sürekli Kaushalya’ya kötü davranıyormuş imasında bulunarak eziyet görüyormuş havası yaratır. Shanti kendi yemeğini yapar odasına gitmek için bile izin ister. Kaushalya ise ağlayarak neden böyle davrandığını sorar. Shanti ise mutludur. Oğlu Raghav’ın bu hallerini görmesi için can atar.

Pari Rakhi’yi Shivam’a bağlayacağını onun daha çok para vereceğini söyler. Sarla bun karşı çıkar. Önce Amit ile olan ritüelini tamamlamasını ister.

Raghav eve girer. Shati hemen mutfağa koşar. Nimmi başına gelecekleri önceden sezmiştir. Raghav gelir gelmez annesini sorar. Ardından odasına bakmaya gider. Raghav annesini mutfakta görünce şok olur. Shanti ise ağlayarak Ragha’a dert yanar. Kimsenin ona bakmadığını söyleyerek kendi yemeğini kendi yaptığın açıklar. Raghav kızlar ve Kaushalya’yı azarlar. Shanti Kaushalya’nın Riya ile yakın olmasını kıskandığını ifade eder. Kıskançlığından dolayı böyle davrandığını söyler. Raghav, Kaushalya’nın üstüe gidince Shivam engel olmaya çalışır.

Raghav Shivam’ın kendisine karşı gelmesine dayanamaz oğlunun yakasına yapışır. Shanti ise bu anlarda çok eğlenir. Oğlu her istediğini yapıyordur. Shanti, Kaushalya’nın para sakladığını da söyler. Raghav evde para kazanan herkesin parasını Shanti’ye vermesini ister.

Pari eve geldiğinde olanları Sarla’ya müjdeler. Sarla koşup gelir. Annesine ara gazı da o verir. Shanti bayram kutlamaları için neredeyse kazancın yarısını Sarla’ya hediye verir. Sarla abisinden çok pahalı bir kolye ister. Raghav kabul ederken ev halkı sinirlenir. Shanti Sarla’nın çocuklarına fazla harçlık verirken Nimmi’ye sadece 1 ruri vererek kızdırır. Shanti Raghav’a şikayet etmekle suçlar.

Dizide Shanti ve Sarla’nın oyunları ön planda. Shivam ve Riya aşkı ise geri planda bırakılmış durumda. Siz Düşman Başına hint dizisini beğendiniz mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

 • Kızılcık Şerbeti 66.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Sezon finalinde yer yerinden oynayacak. Görkem ve Nilay arasındaki savaşta yaralanan kim olacak? Kızılcık Şerbeti 66.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 66.bölümde yaşanacaklar!
 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Divane Gönlüm Final Bölümü Özeti – 18 Haziran Salı
  Divane Gönlüm final Bölümü Full İzle. Divane Gönlüm final bölümde neler olacak? Divane Gönlüm final bölüm özetinde Sultan, Nagin tarafından vurulur. Harun suçu üstlenir. Divane Gönlüm final bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 19.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Divane Gönlüm 19. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 19. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 19. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 18.Bölüm Özeti – 14 Haziran Cuma
  Divane Gönlüm 18. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 18. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 18. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 18.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın