Düşman Başına 239. Bölüm Özeti – 16 Mart Perşembe

Düşman başına 239

Golu Singh Nimmi’ye Aşık Oldu!

Düşman Başına 239. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 239. bölümü Kanal 7 ekranlarında 16 Mart Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 239. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 239.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 239.bölümde neler olacak? Düşman Başına 239. bölüm özetinde Nimmi ve Golu Singh karşılaşır. İlk karşılaşma Nimmi’nin Golu’ya tokata atmasıyla gerçekleşir. Golu, Nimmi’den çok etkilenir. Düşman Başına 239. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 239
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Shanti, Amit ve Aarti evliliğini hızlandırmak için eve panditi çağırır. Panditten uygun günü bulmasını ister. Shanti Amit’in doğum haritasını getirmesini Aarti’den ister. Aarti’de Kuşya’nın yanına gider. Kuşya Shanti’nin Amit’in derdine düştüğünü Shivam için hiçbir adım atmadığını düşünür. Pandite Shivam’ın fotoğrafını kendi vereceğini söyler.

Kuşya, Aarti’ye Amit’in nesinden etkilendiğini öğrenmek ister. Kuşya’nın asıl amacı günümüzde kızların nasıl erkeklerden etkilendiğini öğrenmeye çalışıyordur ki Shivam’ı ona göre yönlendirmeyi düşünür. Aarti Amit’in sade bir insan oluşunu beğendiğini söyler. Kuşya, Aarti’den Shivam’ın sade göründüğü fotoğrafları bulmasını ister.

Golu sokak atıştırmalıklarından yiyordur. Golu Amit’ten daha büyük olduğunu söyleyerek hesabı kendisi ödeyecektir. Ama Golu’nun cüzdanı çalınmıştır.

Pandit 3 gün sonraya gün verir. Rani çok yakın bir tarih olduğunu düşünür. Shivam eve girdiğinde panditi görür ve hemen odasına çıkar. Aarti’de Shivam’ın sade göründüğü bir fotoğraf bulmaya çalışıyordur. Shivam, Aarti’nin fotoğrafına baktığını görür. Aarti hemen fotoğrafları saklamaya çalışır. Shivam’la tartışmaya başlar. Shivam odasında ne yaptığını sorar. Tüm bunların arkasında annesinin olduğunu biliyordur.

Paniditte gitmeye hazırlanıyordur. Kuşya Aarti’den hemen fotoğrafları getirmesi için bağırır. Kuşya panditin gitmesine engel olmak için çantasını alır ve kapıda durur. Shanti Kuşya’dan sakin olmasını ister.

Aarti Shivam’ın elini ısırarak ondan kurtulup aşağı iner. Pandite fotoğrafları verir. Shivam yukardan Aarti’ye kızarak bakar.

Düşman Başına 239. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 16 Mart Perşembe

Shanti kapıdan çıkan Shivam’ı durdurur ve düğün hazırlıklarının onun sorumluluğunda olduğunu hazırlanmasını ister. Shanti, Shivam ve Aarti’nin birbirine bakışını yakalar. Shanti, Shivam’ı dövüp azarlayabileceğini ama ona başka biri bakarsa gözlerini kaparım diyerek noktayı koyuyor.

Shanti hazırlıklara başlanmasını Kuşya’nın liste hazırlanmasını ister. Bu arada pandit Shivam için teklif almaya başlar.

Golu Singh dilencilerin peşine düşer. Etrafı gözlemlemeye başlar. Hırsızlık yaptıklarını görür. Onlara müdahale etmeye karar verir. Shanti oradan geçerken yine aynı polisin zavallı insanlara zarar verdiğini söyler. Shanti Golu’ya toka atmaya çalışırken Golu görev başındaki polise tokat atmaya çalışmaktan tutuklayabileceğini söyler. Shanti geri adım atarken dilenciler kaçmaya başlar.

Nimmi de çiçek bakarken satıcıyla kavgaya başlar. Golu dilenciyi kovalarken dilenci Nimmi’ye çarpar ve Nimmi arkasını dönüp tokat attığında ise Golu’yu tokatlar. Golu ise hayal diyarlarına gider. Nimmi ile dans ettiğini hayal etmeye başlar. Kendisine geldiğinde ise neler olduğunu anlayamaz.

Cüzdan ise her zamanki gibi Pari’den çıkar. Yolda gördüğü cüzdanı çantasına atmıştır. Pandit bir ailenin Shivam’la tanışmak istediğini haber verir. Kuşya da Preeti’nin evini hazırlar. Kuşya Shivam’ı arayarak Preeti’nin düştüğünü ve hastaneye götürmesini gerektiğini haber verir. Shivam koşarak Preeti’nin evine gelir.

Amit’te Aarti’den kendisi için yemek getirmesini ister. Rani ise yemekleri kendisinin götüreceğini söyler. Shanti buna izin vermez ve Nimmi’den götürmesini ister. Bu arada Golu’da Nimmi’den etkilenmiş onu hayal edip duruyordur. Nimmi ile yeniden karşılaşmayı diler.

Shivam, Preeti’nin evine gidince annesinin kendisine tuzak kurduğunu anlar. İnsanlardan özür dileyerek hala evli olduğunu ve evlenmek istemediğini söyler. Kızın ailesi hem pandite hem de Kuşya’ya ateş püskürür.

Nimmi elinde yemeklerle Amit’in yanına gelir. Golu ve Nimmi bir kez daha karşılaşmış olur. İkili birbirini görünce şoke olur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın