Düşman Başına 237. Bölüm Özeti – 14 Mart Salı

düşman başına 237

Rani ve Aarti Birlikte Hareket Ediyor!

Düşman Başına 237. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 237. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Mart Salı günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 237. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 237.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 237.bölümde neler olacak? Düşman Başına 237. bölüm özetinde Aarti mektup bırakarak evden kaçar. Mektubu ilk okuyan Rani olur ve Aarti’ye yardım edeceğini söyler. Böylece ikili birlikte hareket etmeye başlar. Düşman Başına 237. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 237
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına dizisinde Rani ortalığı kolaçan etmek için Shanti Sadan’a gelir. Kuşya’ya yardım teklifinde bulunur. Pari ise onu azarlamaya başlar.

Bu arada bakanın kızı evleniyordur. Sarla ve Shanti’ye davetiye gelir. Kadın Rani’yi hatırlar ve Sarla’nın gelini olduğunu söyler. Rani kendisini de bu düğüne davet ettirmiş olur.

Kuşya, Raghav’a Shanti’nin Amit’in evliliğini kabul ettiğini sıranın Shivam’a geldiğinin yollarını yapar. Shanti’de artık bu konuda inatlaşmaz. Raghav ise Shivam’ın karısının öldüğünü acısını yaşamasını dilediğinde evleneceğini söyler. Konu Aartiye gelir. Shivam ise Aarti’ye evlilik ile ilgili fikrini sormadıklarından yakınır. Kuşya ise iyi bir teklif aldığını neden reddedeceğini sorar.

Shivam odadan çıkınca Aarti’yle çarpışır. Aarti odasına gidip ağlamaya başlar. Hala Ajay’la evlidir. Amit ile evlenmesi mümkün değildir. Gerçeği de kimseye söylemeyeceğini düşünür. Aarti bir mektup bırakarak evden ayrılmayı düşünür.

Aarti mektubu bırakıp Shanti uyurken onunla ve bebekle vedalaşır. Rani ise gizlice eve gelmiş Aarti’nin mektubunu okuyordur. Aarti’ye boş yere haksızlık ettiğini düşünür. Bebekte Aarti gitmesin diye sarisinden tutar.

Düşman Başına 237. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 14 Mart Salı

Aarti çantasını da alıp evden çıkar. Serseriler Aarti’nin yolunu keser. Rani elinde sopayla serserileri kovalar. Aarti, Rani’ye kendisini kurtardığı için teşekkür eder. Rani, Aarti’nin gitmesine izin vermez. Bu evliliğe engel olacağını söyler.

Shivam’ı gece uyku tutmaz. Tek başına otururken babası gelir. Shivam bu yeniden evlilik meselesi kafasını kurcaladığını annesinin boş yere bu konuyu uzattığından söz eder. Rahav ise ömrünün ne zaman biteceğini bilmediğini hayatın çok uzadığını vs söylerken Kuşya’ya destek verdiğini ima eder. Shivam ise annesi öldüğünde Raghav’a yeniden evlenip evlenmeyeceğini sorar. Raghav nasıl Kuşya’nın yerini kimseye veremeyecekse Shivam’da Riya’nın yerini vermeyeceğini söyler. Raghav sessiz kalır.

Evdekiler düğün törenine gitmek için hazırlanır. Aarti bebekle evde kalmak istediğini söylerken Shanti dışarı çıkaracağını söyler. Nandu’ya ise düğünde dans etmesi için para teklif edilir. Nandu para karşılığı düğünde dans etmeyeceğini belirtir. Preeti parayı reddetmesini aptalca bulur.

Ashok, Rani ile birlikte Shanti Sadan’a gelir. Amit ve Aarti evliliğini durdurmalarını ister. Aksi halde Ashok, Amit’i evlatlıktan çıkaracaktır. Hepsi şoke olur. Amit ya bu belgeyi imzalayacaktır ya da Aarti ile olan evliliğini iptal edecektir.

Shanti bu duruma karşı çıkar. Amit ise çok düşünmeden belgeleri imzalar. Artık Amit Shrivastav olacağını söyler. Ashok, Rani’den özür diler. Rani ise baba gibi davrandığını artık kendisinden özür dilememesini ister. Raghav ise bu yapılanlarda Amit’i suçlu görür. Babasının ne durumda olduğunu anlamadığını ve bencil davrandığını söyler.

Shanti her zamanki gibi Rani ve Amit’in mutsuz evliliği olduğunu Amit’in şimdi mutlu olacağını söyler. Evlendikten sonra da kendileriyle kalabileceğini söyler.

Rani ve Aarti yukarı çıkıp gizlice konuşur. Aarti korktuğunu artık herkesle konuşması gerektiğini söylerken Rani ise durmasını kimsenin onu dinlemeyeceğini belirtir. Aarti Rani’yle konuşurken abla der. Rani ise Aarti’yi olgun bulur.

İkili Amit’in Aarti’den nasıl soğuyacağını düşünmeye başlar. Aarti’ye makyaj yapmaya karar verirler ama Aarti daha güzel olur. Pari gelip Rani’yi Aarti’nin etrafında görünce sinirlenir. Shanti’ye gidip şikayet eder. Rani’nin Aarti’nin aklını karıştıracağını düşünüp tedbir almalarını söyler. Shanti, Nimmi’yi görevlendirerek Aarti ve Rani arasında geçenleri öğrenmesini ister.

Nimmi onları dinlemeye gider. Rani, Aarti’ye korkmamasını, sadece dediğini yapmasını ve Amit’e cevap vermeye başlamasını söyler. Aarti aynı fikirdedir. Nimmi, Rani’nin evde kalarak düşmanı hazırladığını düşünür, bunu Shanti’ye söylemeliyim diyerek uzaklaşır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın