Düşman Başına 230. Bölüm Özeti – 7 Mart Salı

Düşman Başına 230

Shanti ve Kuşya Film Yıldızı Oldu!

Düşman Başına 230. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 230. bölümü Kanal 7 ekranlarında 7 Mart Salı günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 230. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 230.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 230.bölümde neler olacak? Düşman Başına 230. bölüm özetinde Shivam ve Kavita tanışır. Kuşya’nın kuyumcu borçlarını ödemek için oyuncu olmuştur ama Shanti’nin aniden eve dönüşü işleri karıştırır. Düşman Başına 230. bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına

Hint Dizi Özetleri Düşman Başına son bölümde Shivam, Kavita ile tanışmış yeni boks hocası olacağını söylemişti. Kavita boksu istemediğini babasının zoruyla geldiğini ifade eder. Kavita sari giyip gelmiştir. Shivam onu koşturmaya başlar.

Öte yandan Kuşya’da oyunculuk serüvenine başlar. İlk etapta çekingen davransa da Nimmi ve Pari onu ikna eder.

Aarti, Shivam’ın bazı eşyaları unuttuğunu görüp götürmek ister. Aarti, Kavita’nın sariler içinde koştuğunu görünce şaşırır. Shivam Aarti’nin geldiğini görünce şaşırır. Shivam, Kavita’nın hamlelerini anlamak için ona oyun oynar. Aarti’ye kötü davranıldığını gören Kavita saldırmaya başlar. Shivam güzel atak yaptığını ancak karşı tarafın hamlesini anlamamasını gerektiğini söyler.

Shivam Kavita’nın nasıl karşılık vereceğini görmek için Aarti’yi kullanmıştır. Aarti’den özür dilerken Aarti ağlamaya başlar. Shivam’ın elini tuttuğu için bozulmuştur.

Kuşya’nın sahneleri tamamlanır. Yönetmen Kuşya’yı çok beğenir. Kızlar da Kuşya’yı över. Nandu ise Kuşya’yı çok övdüğünü onun annesi olduğunu söyleyerek yönetmene dikleşir.

Pari ise Kuşya’nın annesinden kalan yadigâr kolyesini ele geçirmiş onu saklıyordur. Pari gibi kardeşi Amit’te nasıl para kazanacağına kafa yormaya başlar. Çekçekciye gidip kanunlardan dem vurarak onu korkutur ve adamdan para kopartır.

Düşman Başına 230. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Düşman Başına 7 Mart Salı

Shivam ve Amit yolda karşılaşır. Shivam, Sinha’nın kızına boks eğitimine başladığından bahseder. Amit’in ilgisini ise Kavita’nın bekar olup olmadığıdır. Shivam’dan kendisini Kavita ile tanıştırmasını ister. Shivam ise Amit’in neden Rani’yle barışmadığını birbirlerini çok sevdiğini anlatır. Amit, Shivam ve Ajay’ı tanıştırır. Ajay, Shivam’ın kadınlara değer verdiğini görüp neden Amit ile takıldığını anlayamamıştır.

Kuşya çekimlere devam ederken Shanti içeri giriş yapar ve Kuşya gerim gerim gerilir. Nşmmi neler olduğunu sorduğunda Shanti’yi görür. Çekime ara verişir ve Shanti odasına geçer. Kuşya, Shanti’den kapıyı açmasını isterken çekim işini Aarti’ye paslar.

Aarti de Shanti’nin kapıyı açması için evi kiraya verdiklerini para kazanacaklarını söyler. Nimmi ise Aarti’nin bunu söylediğine kızar. Çünkü Shanti tüm paranın üstüne konacak Kuşya ise kuyumcuya olan borcunu ödeyemeyecektir. Para meselesini öğrenen Shanti parayı almak için hemen kapıyı açar. Kuşya’nın ilk maaşını saklayacağını söyler.

Shanti, Nandu’nun yanına gidip filmde oynamak için baskı yapar. Yönetmenle konuşan Nandu filme Shanti’yi de dahil eder. Shanti hemen önden parasını da alır. Eve gelen Rahav herkesin mutlu olduğunu görünce gülümser. Shanti ise Kuşya’nın kendisini kıskandığını düşünür.

Nimmi ve Kuşya borçları nasıl ödeyecekleri üzerine düşünürler. Kuşya kolyeyi satmayı düşündüğünde kolyenin yerinde olmadığını görür. Nimmi bunun Pari tarafından çalındığını söyler. Aarti de Pari’yi gözüne kestirip kolyeyi aramaya koyulur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın