Düşman Başına 3. Bölüm Özeti – 12 Haziran Pazar

Düşman Başına 3

Amit Riya’yı İSTİYOR!

Düşman Başına 3.bölüm özetinde Riya aşkına karşılık bulmaya ümit ediyor. Amit ise Riya’yla evlenmek istiyor. Bunu öğrenen Shanti ise kıyameti koparıyor. Düşman Başına 3.bölümde neler olacak? Düşman Başına 3.bölüm özeti devam ediyor.

Shanti ve Riya pazarda karşılaşıyor. İkilinin pazarda karşılaşması epey hararetli geçiyor. Riya’nın motoru çukurdan geçerken Shanti’nin üzerine su sıçratır. Böylece kavganın fitili ateşlenmiş olur.

Pari’ye görücü gelmiştir. Yalnız onun gözü yükseklerdedir. Shanti gelip damat adayını kovar ve Ashok’u da azarlar. Amit ise Riya’y görmüş onun peşine takılmıştır. Amit, Riya’yı takibe alır evine kadar gider. Annesine evleneceği kızı sonunda bulduğunu söyler.

Riya’nın aklı ise Shivam’dadır. Shivam’ın bekar olup olmadığını düşünür. İş yerinde form dolduruluyordur. Riya Shivam’ın kağıdına bakıp onun bekar olduğunu görüp gülümsemeye başlar.

Riya’nın evinde elektrikle ilgili bir sıkıntı olur. Babası telefonlarını açmıyordur. Riya hem babası Anupam’ı hem de kardeşi Sahil’i azarlar. Shivam bu anlara tanık olup gülümser. Anupam ona kim olduğunu sorar. Shivam, Riya’nın iş arkadaşı olduğunu söyler. Shivam evdeki elektrik problemini çözer ve teşekkürü kapar.

Düşman Başına 3. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Bunty, Riya’ya Shivam’a ne zaman açılacağını sorar. Riya, Shivam’dan karşılık bulmadan harekete geçmeyeceğini söyler. Shivam’ın da kendisine ilgisi olup olmadığını bir şekilde anlayacaktır. Bunun üzerine Riya kachoris yapıp Shivam’a ikram edecek eğer Shivam yerse duygularının karşılıklı olduğunu anlayacaktır.

Ertesi gün Riya elinde kachorislerle gelir. Herkese ikramlarda bulunur. Müdür Riya ve Shivam’ı över. Prashant birçok kachoris alır. Shivam kachoris almaya gelir ve kutunun boş olduğunu görür. Shivam eli boş dönmek zorunda kalır. Bunty bunun üzerine hemen Prashant’ın elinde kachorisleri kapıp Shivam’a götürür. Shivam kibarca reddeder.

Yönetici herkesten satış arkadaşlarını seçmesini ve sarı çiçek vermesini ister. Riya, Shivam’a olan ilgisini göstermeyi düşünür. Prashant, Riya’yı seçer ve ona çiçeği verir. Riya sinirlenir. Müdür bir telefon alır ve gider. Shivam onun kızgın olduğunu görür. Riya, Bunty’ye Prashant’ı kontrol etmesini söyler. Bunty ona göstereceğini söyler.  Prashant’a onunla konuşmak istediğini işaret ediyor ve Bunty’ye göz kırpıyor. Prashant, Riya’nın peşinden gider.

Riya, Prashant’a sigorta poliçesi olup olmadığını sorar. Kardeşinin ona kırmızı gül verdiğini öğrendiğinde kemiklerini kıracağını söylüyor. Ama gül sarıymış diyor. Evet diyor, ama ona kim söyleyecek, sigortanı yaptıracak ve bunun kardeşi olduğunu söyleyen kaslı bir adam resmi gösteriyor. Prashant gergin olur. Kendine iyi bak diyor. Yönetici geri gelir. Prashant, Pinky’yi satış arkadaşı olarak seçmek istediğini söyler. Riya ve Bunty oynamaya başlar ve Shivam’ın onları duymasını sağlar. Riya, ortağı olmadığı için üzgün olduğunu, burada kimsenin onu sevmediğini söylüyor. Shivam bunun üzerine Riya’yı seçeceğini onun iyi bir takım arkadaşı olacağını söyler. Duygusal bir müzik ve gülümseyiş…

Sarla’nın doğum günüdür. Shanti evdeki herkesi örgütleyip Sarla’ya hediye almaları konusunda baskı yapar. Kızlar anneleri Kaushalya’ya hediye alacaklarını söyler. Shanti onlarla dalga geçer. Sarla ise Amit’in ısrarıyla Anupam’la görüşmeye gider. Kızıyla oğlunun birbirlerini sevdiklerini ima eder. Anupam’ın bundan haberi olmadığını söyler.

Shanti, Sarla’yı çiçeklerle karşılar. Kızını en güzel şekilde karşılar. Altın kolyelerde cabası. Sarla şımartıldıkça şımartılır. Shanti, Sarla’dan Amit için istediği kızın fotoğrafını ister. Amit göstermemesi için ısrar eder. Sarla’nın çantasından fotoğraf düşünce Shanti deliye döner. Riya’nın fotoğrafını yırtıp bu evliliğin olamayacağını söyler. Sarla ve Shanti tartışmaya başlarken kızlar gülümser. Amit ise buna neden Shanti’nin karar verdiğini söyler. Raghav hemen annesini desteklemeye başlar. Annesinin her zaman bir bildiği olduğunu söyler. Sarla ise annesinden gelen para kaynağının bozulmaması için sesini çıkarmaz.

Düşman Başına 3. Bölüm Özeti – 12 Haziran Pazar Günü Neler Olacak?

Sahil, Riya’nın elbise seçtiğini görür ve bugün sevgililer günü mü diye sorar. Bunty, Riya’yı arar ve hazır olup olmadığını sorar. Riya hayır, iyi bir elbisem yok diyor. Bunty ondan bir şey giymesini, hemen çıkmasını ister. Sahil, Riya’nın nasıl olsa şişman görüneceğini söylüyor. Çok komik, git diyor. Anupam sandviç yapar. Sahil, Riya’nın sabahtan beri elbise değiştirdiğini söylüyor. Anupam iyi olduğunu söylüyor. 

Shanti, Sarla’yı karşılamaya gelir. Amit, Sarla’dan onunla buluşmamasını ve bir yere saklanmamasını ister. Sarla saklanıyor. Shanti, Sarla’dan onun için ne aldığını görmesini ister ve Amit’e sorar. Sepeti tutar ve Amit’ten üzülmemesini ister. Ona 2000 rs veriyor. Amit, annesinin evde olmadığını söylüyor. Shanti odasına bakar. Sarla evden çıkar.

Sarla’nın burada olduğunu ve bana kızdığını biliyorum, inatçı ve ben onun annesiyim, nasılsa bana geleceğini söylüyor. Sarla ona su içirinceye kadar yiyip içmeyeceğine yemin eder. Sarla endişeli görünüyor. Shanti bırakır.

Shivam iş yerine gelir. Riya onda bir karşılı olarak gül beklese de Shivam oralı olmaz. Riya ile Bunty, Shivam’ın aşık olup olmadığını tespit etmek için plan yaparlar.

Riya ile Shivam patronlarının verdiği sabunları satmak için Shivam’ın yaşadığı mahalleye yakın bir mahalleye giderler. Riya ona bazı sorular sorsa da Shivam kaçamak cevaplar verir. Anupam, Amit’in dükkanına gelir. Amit kendisini iyi göstermeye çalışır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın…

Merak Ediyorsan Tıklaman Yeterli

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın