Düşman Başına 185. Bölüm Özeti – 29 Aralık Perşembe

Düşman Başına 185

Nandu Zorla Preeti’yi Yanında Tutuyor!

Düşman Başına 185. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 185. bölümü Kanal 7 ekranlarında 28 Aralık Çarşamba günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 185. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 185.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 185.bölümde neler olacak? Düşman Başına 185. bölüm özetinde Nandu, Preeti’yi esir gibi evinde tutmaktadır. Düşman Başına 185.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına Oyuncu Kadrosu
Düşman Başına

Düşman Başına 185.bölümde Shanti Sadan’ın kapısına bazı erkekler gelip Sammelan için davetiye bırakır. Shanti adamların para isteyeceği endişesini taşırken bu davetle mutlu olmuş katılacağını belirtir.

Kuşya gizlice Nimmi’den Preeti’ye yiyecek götürmesini ister. Shivam da gelip annesinden biraz para ister. Shanti, Shivam’a para konusunda laf sokar. Onun bir an önce iş bulup çalışmasını baba parası yememesini ister.

Lalan hem Amit’in hem de Amita’nın başına bela oluştur. Amit Rani’den yardım ister. Rani yardım edeceğini ama artık kendisine bir koca gibi davranmasını ister. Amit, Amita kılığında dışarı çıkacakken Lalan onu yalnız göndermek istemez. Rani, Lalan’ı oyalarken Amit evden kaçar.

Preeti Nandu’dan Nefret Ediyor! Nandu ve Preeti kiraladıkları odada kalıyordur. Preeti başladığı yere dönmüş yine Nandu’nun esiri olmuştur. Nimmi kapılarını çalar ama Nandu, Preeti’nin ağzını kapatarak engel olur. Nimmi de kapının dışardan kilitlendiğini görür ve evde olmadıklarını düşünür. Nandu, Preeti’den kendisini artık kabul etmesini ister. Nandu, Nimmi’yi telefonla arar ve mutlu olduklarını kendisini aramamasını ister.

Nandu'nun Tavrı Sizce Normal Mİ?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Preeti'ye Üzüldünüz mü?

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

Lalan ve Bablo dışarda Amit’i aramaya oyulur. Amit arkadaşlarıyla çay tezgâhından oyun oynuyordur. Amit onları fark edince kaçmaya başlar.

Nimmi, Sarla ve Pari’nin evine gider. Anne kız manikür yaparken aynı zamanda dedikodu da yapıyorlardır. Nimmi onların Preeti hakkında konuştuğunu duyup ağlamaya başlar. Sarla ve Pari onu fark edince şoke olur. Durumu toparlamaya çalışsalar da Nimmi zekidir. Hemen duyduklarını Shanti’ye yetiştireceğini söyler. Nimmi’den önce Sarla atak davranıp annesini arar. Nimmi’nin evlerine gelip hakaret ettiğini birçok yalan yanlış sözler söyler.

Düşman Başına 185. Bölüm Özeti -Devam Ediyor. Düşman Başına 29 Aralık Perşembe Günü Neler Olacak?

Amit kaçarken Shivam’a rastlar. Shivam ona yardım eder. Shivam, Amit’in boks fikrini kabul eder. Ardından Lalan gelir ve Shivam onu dövüp Amit’i kurtarır.

Yeni Olaylar! Dizide yeni olayların başlayacağının sinyali verilir. Bir bakan Shanti Prasad halk tarafından karşılanıp boynuna çelenk takılır. O ise oğlunun desteklenmesini ister. Oğlu ise Sammelan gösterilerinde bir takım oyunlar oynayarak bu kez seçimi kazanmayı diler. Pramod Sammelan gösterilerinde Varun’u kaçırır. Nimmi de yolda giderken bu adamlardan biriyle çarpışır. Adamın dikkatini Shanti Sadan’ı yazılı ev dikkatini çeker. Kiralık evi beğendiğini ima eder.

Nimmi eve gelip olayları anlatmaya kalksa da Shanti baskın gelir. Kuşya’ya kızı Preeti’ye yiyecek gönderdiği için azarlar. Preeti’nin mutluluklarını elinden aldığını söyler. Kuşya’yı evden atıp kapıda bekletir. Kuşya anne olduğunu söyleyerek evin içine girer. Nimmi, Sarla’nın bu evi mutsuz etmeye çalıştığını söylese de o da kızını savunur.

Amit Shivam’ın menajeri olmuştur. Birlikte yapacakları dövüşlere kazançları paylaşacaklardır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir