Düşman Başına 174. Bölüm Özeti – 18 Aralık Pazar – Nandu Preeti’nin Orucunu Açtı!

Düşman Başına 174

Düşman Başına 174. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 174. bölümü Kanal 7 ekranlarında 18 Aralık Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 174. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 174.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 174.bölümde neler olacak? Düşman Başına 174. bölüm özetinde Ne Nirmala orucunu Ashok’a açtırıyor ne de Preeti Lucky’e… Düşman Başına 174.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 174.bölümde Kuşya Shivam’dan kendisine yardım etmesini bunu da Riya’ya söylemesini ister. Shanti duyup ne yardımı olduğunu sorar. Kuşya bir şey demezken Shanti gülümser.

Nirmala Ashok’tan orucunu açmasını ister. Ashok bunu reddeder onu karısı olarak görmediğini söyler. Nirmala sari merkezinden telefon alır. Ashok’un karısı olup olmadığını sorarlar. Ashok’un Sarla için sari siparişi verdiğini gelip almalarını ister. Nirmala o sariyi kendisinin giyeceğini söyler.

Sarla, Pari ve Rani, Shanti Sadan’a gelir. Preeti ailesinin önünde Nandu’ya değer veren saygılı kız imajına bürünür. Eline Nandu kınası yakar. Rani, Pari ile Preeti arasında neler olup bittiğini öğrenmeyi düşünür. 

Sarla, Kaushalya için endişelendiğini söyler. Onları sözleriyle huzursuz etmeye çalışır. Raghav’ın Karwachauth orucunu bozmak için burada olmadıığını hatırlatır. Shanti ve Sarla üzülmeye başlar.

Riya, Shivam’ın Nirmala’nın orucunu bozması gerektiğini söyler. Shivam, Nirmala’ya meyve suyu içirir. Riya mutlu bir şekilde dans eder. Nirmala, Karwachauth orucunun mahvolduğunu fark eder.

Düşman Başına 174. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Preeti mehdisine Lucky yazdırır. Pari bugün çok cesur davrandığını söyler. İkilini konuşmasına Nimmi dahil olunca Pari onu azarlar. Preeti, Pari’yi savunur ve Nimmi’ye geçmişiyle ilgili alay eder. Nimmi üzülür. Preeti ondan kaybolmasını ister. Nimmi, Preeti’den Pari’den uzak durmasını ister, yoksa durumu da onunki gibi olur. Pari ona ne demek istediğini sorar. Nimmi, Preeti’ye Pari’nin kimse hakkında iyi düşünemeyeceğini ve Preeti için endişelendiğini, bu yüzden onu uyardığını söyler.

Nandu, Nimmi’ye küpeleri güvende tutup tutmadığını sorar. Nandu Shanti’nin odasında olduğunu haber verir. Pari bunu duyar duymaz Shanti’nin odasında küpeleri arayıp çalar.

Oruç bozma zamanı gelmiştir. Amit ve Ashok’ta Shanti Sadan’a gelirler. Nirmala da içeriye damlayarak orucunu Ashok’un açacağını söyler. Shanti ondan gitmesini ister. Nimmi annesine Nirmala’yla konuşmaları gerektiğini bu fırsatı değerlendirmeleri gerektiğini söyler.

Nirmala bu evden gitmeyeceğini protesto edeceğini söyleyerek yerde oturur. Riya ve Shivam odaya koşar. Riya kıyafetlerini verir ve hemen kılık değiştirmesini ister. Riya, Nirmala’dan bu dramayı durdurmasını ister. Nirmala hareket etmeyeceğini söylüyor. Shivam, Nirmala’yı arar. Nirmala meşgul olduğunu söyleyerek sonra aramasını ister. Shivam ona bir sürprizi olduğunu komşularından Shanti Sadan’a gittiğini öğrendiğini yanına geleceğini söyler. Nirmala hayır, gelme diyerek çıkışır.

Shivam, bu dünyada kimsem yok, ailenle tanışmak istedim der. Nirmala aramayı bitirir ve Chamanlal buraya gelip elinden su içtim derse bunun büyük sorun olacağını düşünür. Nirmala, Shanti’den özür diler ve hata yaptığını, Sarla’nın Ashok ile puja yapmasına izin vereceğini söyler. Riya, Shanti’ye Nirmala’yı nasıl terk ettirdiğini görüp görmediğini sorar.

Nimmi, Nandu’ya küpelerin kaybolduğunu söyler. Nandu endişelenir ve ikili arayacağını söyler. Pari, Preeti’den Nandu ve Nimmi’nin nasıl yaklaştığını görmesini ister. Nimmi, Pari’nin onu çalmış olabileceğini söylüyor. Şimdi Preeti’ye ne hediye edeyim diye soruyor. Onu bulacağına ve alacağına söz verir.

Sarla ise Nimmi’yi eve getirenin Riya olduğunu söyler. Nirmala ve Riya’nın birlikte hareket ettiğini söyler. Ashok saçmalamaması casusluğu bırakmasını ister.

Shanti, Nimmi’nin ağladığını görür. Pari, kötü işleri için Nimmi ile alay eder. Nimmi, Pari’den gitmesini ister. Pari ondan ağlamaya devam etmesini ister. Shanti sinirlenir. Kuşya Nimmi’nin üzüntüsünü Karvaçut’a bağlar.

Nandu, Shanti’ye Preeti’ye hediye vermek istediğini söyler. Shanti ona bir sari verir ve onu Preeti’ye hediye etmesini ister. Preeti, Nandu’dan üzülmemesini ister, o sari ile mutludur. İyi davranıyor ve sariyi alıyor. Nandu ve Nimmi şok olur. Nimmi, Preeti’nin nasıl değiştiğini düşünüyor.

Kadınlar eşlerinin yanına oruçlarını açmaya başlıyor. Olmayanlar ise fotoğraf aracılığıyla açıyor. Nandu Preeti’ye suyunu verirken Preeti Lucky’i hatırlayarak bayılma taklidi yapar. Preeti kendine gelir ve beni bırak, sonra su içeceğim der. 

Preeti, Lucky’yi arar. Nandu, ne olursa olsun Nandu’nun kaybetmesine izin vermeyeceğini, Lucky’nin bugün Preeti ile karşılaşmayacağını, Preeti’nin kendisinin ellerinden su içeceğini düşünür.Lucky Preeti’ye çıkması için mesaj atar.  Preeti gülümser ve geleceğini söyler. Aşağı iner ve Nandu’yu görür. Preeti gerilir neden buraya geldiğini sorar. Shanti de muhabbete dahil olur.  Preeti su istediğini söylüyor. Nandu sana su vereceğim der. İçmesini ister. Ona su içirir. 

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bana Sevmeyi Öğret Şaşırtan Yaşları ve Burçları
  Bana Sevmeyi Öğret Dizisinde Kim Hangi Yaşta ve Burcu Ne? Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya başlayan Tayland dizileri de ilgi görmeye başladı. Yeni başlayan Bana Sevmeyi Öğret dizisinde kim hangi yaşta? Bu yazımızda da oyuncuların yaşlarını ve burçlarını inceleyeceğiz.
 • Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri
  Vazgeçemem Pakistan Dizisi Oyuncularının Gerçek Dinleri Türkiye’de 2023 yılında yayın hayatına başlayan Vazgeçemem Pakistan dizisi her gün Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. İzleyiciler İsra ve Şazip’in uyumuna bayılıyor. Bu yazımızda da oyuncuların mensup olduğu dinleri inceleyeceğiz.
 • Emanet’in Yaman’ı Artık Kirli Sepeti’nde
  Emanet’in Yaman’ı Artık Kirli Sepeti’nde Kirli Sepeti’nde Murat Kim? Halil İbrahim Ceyhan’ın yeni dizisi Kirli Sepeti başladı. Emanet dizisinden tanıdığımız başarılı oyuncu Fox Tv’de yayınlanan Kirli Sepeti dizisinde yeni karaktere hayat veriyor.
 • 12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor?
  12 Yıl Sonra Bir Garip Aşk Oyuncuları Nasıl Görünüyor? Merhaba Bir Garip Aşk severler… Yayınlandığı dönemde büyük ses getiren ve izlenme rekorları kıran Bir Garip Aşk dizisi çok sevildi. Özellikle Kuşi ve Arnav Hint dizilerinin sevilmesinde büyük rol oynadı. O kadar çok sevildi ki Kanal 7 Bir Garip Aşk’ı yayın akışında devamlı yer veriyor.
 • Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?
  Kardelen Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor? Kardelen dizisi severler burada mı? Kanal 7’de yayınlanan ilk Pakistan dizilerinden birisi. Darakzay olumsuz karakter olmasının yanı sıra çok sevildi. Hacesta’nın okuma aşkı ve sonunda elde ettiği zafer ise göz doldurdu… Hadi de her zaman Hacesta’nın arkasında destekleyici rol oynadı. Kardelen dizisi epey kısa sürdü. Bakalım Kardelen dizisi oyuncuları şimdi neler yapıyor?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir