Düşman Başına 168. Bölüm Özeti – 12 Aralık Pazartesi – Shanti’nin Varis Arayışı!

Düşman Başına 167

Sarla, Nirmala İle İlgili İpucu Yakalıyor

Düşman Başına 168. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 168. bölümü Kanal 7 ekranlarında 6 Aralık Salı günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 168. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 168.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 168.bölümde neler olacak? Düşman Başına 168.bölüm özetinde Shanti kendisinden sonra evini yönetmesini için bir varis arayışına girer. Bakalım Shanti bu önemli konuma kimi getirmeyi düşünecek. Düşman Başına 168.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 168. bölümde Shanti, Sarla’yı Nirmala’yı bir an önce evden gönderme şartıyla affetmişti. Sarla, Ashok’la kavga etmemek içinde ayrıca söz vermiştir. Nirmala ise endişelenmeye başlamış o da karşı atağa geçmek için hazırlanmıştır. Nirmala Ashok’tan asla boşanmayacağını söyler.

Evde ise yeni bir festival hazırlığı başlamıştır. Kuşya bu festival için Raghav’a hediye almak ister. Bunun için Shanti’den para istemek zorunda kalır. Shanti, Kuşya’nın Raghav için hediye alacağını öğrenince hoşuna gider. Kuşya hediye alması için Riya’yı gönderir. Riya Kuşya’yı gıdıklayıp onunla şakalaşmaya başlar.

Riya, Shivam, Nimmi ve Nandu Paripuri yerler. Shivam ve Nandu yarışma yapmaya karar verir. Riya, Nandu’yu tutacağını söyler. Shivam’la da Nimmi bir takım olur. Yarışma esnasında Riya Preeti’nin gelerek izlediğini görür. Shivam’a işaret ederek yenilmesini ister. Böylece Nandu kazanmış olur. Preeti ise alkışlamaya başlar. Kocasının beceriksiz bir ezik olduğunu Riya’nın bilerek Shivam’a yenilmesini söylediğini her şeyi gördüğünü söyler. Nandu Riya’dan üzülmemesini kalbinin çok iyi olduğunu söyler. Shivam ve diğerleri Preeti’ye kızsalar da nafile…

Festival eğlenceleri devam eder. Evdekiler birbirlerini taklit etmeye başlar. Shivam ve Riya, Kuşya ile Raghav rolünde gelerek oyun oynarlar. Raghav ve Kuşya izlerken utanmaya başlar. Preeti, Shanti rolünü üstlenirken Nimmi de Sarla’nın taklidini yaparak çok eğlenir. Kuşya ileri gitmemesi konusunda ikaz etse de Nimmi bu fırsatı kaçıramaz. Shanti’nin yanına gidip para istemeye başlar.

Düşman Başına 168. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Nirmala gece uyanır. Düşünmeye başlar ve bir plan yapması gerektiğini düşünür. Aynı şekilde Sarla’yı da uyku tutmaz. Nirmala’dan nasıl kurtulacağını düşünür.

Shanti törenlere Sarla’nın gelmemesine bozulur. Kuşya onunda bir ailesi olduğunu evde düzenlemeleri yaptığını söylese de Shanti Sarla’yı evinde görmek istiyordur. Kendisi ölünce bu evdeki birlik ve beraberliğin bozulacağını kimsenin görüşmeyeceğini düşünür. Bu yüzden kendi gibi birini bulmaya karar verir. Nimmi ve Riya’ya bakar. Riya’nın evliliğine odaklı olduğunu Nimmi’nin ise henüz olgun davranmadığını görür. Preeti’ye bakınca onun kendi evliliğini bile yönetemediğini görür.

Sarla, Bansi ve Rajendra tarafında Nirmala’nın sahte boşanma belgeleri hazırladığını öğrenir. Hemen bu işin peşine düşer. Avukatın yanına gidip boşanmayı durdurmasını ister.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir