Düşman Başına 150. Bölüm Özeti – 13 Kasım Pazar – Shanti, Nimmi Çocuğunu Aldırdı! Shivam Delirdi…

Düşman Başına 150

Düşman Başına 150. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 150. bölümü Kanal 7 ekranlarında 13 Kasım Pazar günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 150. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 150.Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 150.bölümde neler olacak? Düşman Başına 150.bölüm özetinde Nimmi çocuğunun gelişemediğini öğrenir. Nimmi çocuğunu aldırır. Düşman Başına 150.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 150.bölümde Shivam, Nimmi’nin Shanti tarafından hastaneye götürülüp çocuğunun aldırılacağını öğrenmişti. Shivam, Shanti’yi durdurmadığı için annesine kızar. Shivam sinirle hastaneye gider.

Doktor Nimmi’yi çağırır. Bindu ve Prabha’da oradadır. Shanti’ye alay etmeye başlarlar. Preeti de Lucky ile buluşmuş ona hediye gömlek almıştır. Preeti Lucky’e gömleği denemesi için ısrar eder. Nandu, Preeti’yi kırmamak için dener. Kuşya Preeti’ye telefon eder. Ona nerede olduğunu sorar. Kâtibin onu gezdirmeye çıkarmayacağını tapınağa geldiğini ifade eder. Lucky katibin kim olduğunu Preeti’ye sorar. Preeti gerçeği söylemez ve evde çalışan biri olduğunu belirtir. Nandu üzülür.

Shanti, Nimmi’yi alır ve eve götürür. Kuşya onu görünce ağlamaya başlar. Nimmi’yi dinlenmesi için yatırırlar. Kuşya Shivam’ı sorar. Her şeyi öğrendiğini hışımla evden çıktığını Riya’nın da peşinden gittiğini söyler. Shanti, Kuşya’ya bunu bilerek yapıp yapmadığını sorar.

Shivam Delirdi! Shivam ise hastanede ortalığı yakıp yıkıyordur. Masaları sandalyeleri kırar doktoru azarlar. Müfettiş onu tutuklayacağını söyler. Riya araya girerek engel olmaya çalışır. Müfettiş ondan öfkesini kontrol etmesini ister.

Nirmala ise Sarla’nın yokluğunda Amit ve Rani’ye para vererek evden gitmelerini sağlar. Ashok ile yalnız vakit geçirmek istiyordur. Sarla Amit’e rastlar. Nirmala ve Ashok’un evde yalnız olduğunu öğrenir. Sarla, Nirmala’yı Ashok ile görünce şok olur.

Shivam eve döndüğünde Nimmi’yi görmek ister. Shanti buna engel olurken Shivam babaannesine doğru bir karar vermediğini söyler. Shanti ondan neyin doğru neyin yanlış olduğunu söylememesini ister. Nimmi onları duyup ağlar. Riya da Shivam’a destek olur. Onu teselli edip hayatın kontrollerinde olmadığını söyler.

Düşman Başına 150. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Shivam, Nimmi’ye gidip sarılır. Ona yardımcı olamadığı için özür diler. Nimmi doktora gittiğinde bebeğin gelişemediğini yaşamayacağını öğrenmiştir.

Shivam devlet işinde çalışmak istemediğini söyler. Kendi işinde çalışıp ilerlemek istiyordur. Shanti ile aralarında sürtüşme yaşanır. Shivam, Shanti’nin uzattığı formları imzalar. Nandu, Preeti’nin ona hediye ettiği gömleğe sarılır. Preeti gelince gömleği gizler. Elini tutar ve odayı temizlemesini isteyerek onu azarlar. 

Bansi ve Rajendra, Sarla’ya yeni işlerini anlatırlar. Boşanma evrakları hazırladıklarını iyi kazandıkların söyler. Sarla onlara yeni görev verir. Nirmala’yı kaçırmaya çalışırlar. Nirmala onları döver.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

Bir yanıt yazın