Düşman Başına 140. Bölüm Özeti – 3 Kasım Perşembe – Sujeev, Vyom’u ÖLDÜRDÜ!

Düşman Başına 134

Nimmi ve Pari Evden Atıldı!

Düşman Başına 140. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Düşman Başına son bölüm izle! Düşman Başına yeni bölüm izle. Düşman Başına adlı Hint dizisinin 140. bölümü Kanal 7 ekranlarında 3 Kasım Perşembe günü yayınlandı. Düşman Başına dizisinin 140. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Düşman Başına 140. Bölüm Full İzle.

Düşman Başına 140.bölümde neler olacak? Düşman Başına 140.bölüm özetinde Sujeev, Vyom ve Pari ilişkisini öğrenecek. Sujeev, Vyom’u Öldürecek! Düşman Başına 140.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına 140.bölümde Shanti bakır bardağını onarması için Kuşya’ya vermişti. Riya da bilmeden eskiciye satmıştı. Riya gerçeği öğrenince hemen eskiciyi arar. Eskici Riya’ya aldıklarının listesini gösterir. Bardak aralarında yoktur.

Nimmi ise Pari ve Vyom arasındaki ilişkiyi öğrenmiş, Sharmili’nin yanına gitmiştir. Pari ise bu ilişkiyi inkar etmek yerine itiraf eder. Sujeev bu konuşmaları duyar. Sujeev Pari’ye bağırır. Ondan nefret ettiğini söyler. Pari de ona bağırır ve Vyom’u sevdiğini kabul eder. Sujeev’den nefret ettiğini ve onunla Vyom yüzünden evlendiğini  açıklar.

Sharmili Pari’nin evden gitmesini ister. Sujeev ise bugün bu evden gidenin Pari’nin cesedi olacağını söyler. Sujeev’in bu söylemi karşısında Pari ve herkes şok olur. Sharmili Pari’yi evden atar.

Diğer tarafta ise bardak krizi sürer. Kuşya ve Riya her yerde bardağı arar. Bardak ise Preeti’dedir. Shivam bardağın aynısından Ashok’a yaptırmayaçalışır. Riya, Preeti’yi bardağı atarken yakalar. Preeti ile aralarında arbede yaşanır. Kuşya gelince Preeti Riya’nın bardağı atacarke yakaladığını söyler. Kşya ise Preeti’ye inanamaz. Preeti şok olur. Planı elinde patlar. Shanti neler olduğunu sorar. Preeti ona da yalan söyleyince Kuşya’nın şartelleri atar ve Preeti’ye tokat atar.

Preeti kendini aşağılanmış hisseder. Lucky’i düşünmeye başlar.

Sujeev’in ise gözü dönmüştür. Her yerde Pari’yi arar. Evdeki eşyaları fırlatmaya başlar. Nimmi akıl hastanesini arar. Sujeev öfkesini Vyom’a yöneltir. Evin içinde kovalamaca başlar.

Düşman Başına 140. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Nandu Ramesh’in yanına gider. Nandu, Lucky olarak numarasını verdiğini ve Preeti’nin onu aramadığını söyler. Mutlu olduğunu ve Preeti’nin iyi bir karaktere sahip olduğunu vurgular. O sırada Preeti arar ve şok olur. Nandu ağlayarak dışarı çıkar. Preeti’nin aramasına Lucky olarak yanıt verir.

Vyom Vuruldu! Sujeev’in elinden silahı almaya çalışan Vyom Sujeev’in tetiğe basmasıyla vurulur. Sharmili, Nimmi herkes şok olmuştur. Nimmi ve Sharmili Vyom’a sarılıp ağlarlar. Sujeev de şokta. Nimmi Sujeev’in yakasını tutar ve ne yaptın diye sorar. Nimmi de Sjueev’e tokat atar.

Nandu, Lucky olarak Preeti ile buluşur. Birlikte bir şeyler yerler. Shivam ve Riya da yanlarından geçerken Preeti saklanır. Polis Sinha’nın evine gelir. Vyom’un cesedi alınır. Şarmi ağlıyor. Nimmi ona sarılır. Sharmili tüm bunlar için Nimmi’yi suçlar ve ondan bu evden gitmesini ister.

Yemek tabağı Kaushalya’nın elinden düşer.  Shanti olumlu düşünmesini ister. Pari de evine gitmiştir. Ağlayarak annesine sarılır Nimmi’nin kendisine iftira attığını evliliğini bitirdiğini evden attırdığını söyler.

Sarla kızını da alıp Shanti Sadan’a gider. Ane kız blöf yapmaya başlar. Yalandan ağlanıp sızlarlar. Nimmi de sokaklarda öylece yürüyordur. Bir arabanın altında kalmaktan son anda Nandu kurtarır. Nandu Nimmi’yi alıp eve götürür. Nimmi ağlayarak eve girer. Kuşya kızına tokat atar. Nandu yanlış yaptığını söyleyerek Vyom’un başına gelenleri anlatır. Kuşya bayılır. Pari de Vyom’un öldüğünü öğrenir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın