Düşman Başına 118. Bölüm Özeti – 12 Ekim Çarşamba

Düşman Başına 118

Raghav, Amit’i Döver!

Düşman Başına 118.bölümde neler olacak? Düşman Başına 118.bölüm özetinde Riya için geri sayım başlar. Shanti’nin planları istediği gibi giderse Riya evden atılacaktır! Düşman Başına 118.bölüm özeti devam ediyor.

Düşman Başına dizisinde tören eğlencelerle devam eder. Amit törene kumarda Rani’yi kaybettiği adam gelir. Amit kafasını çevirir. Adam Rani’yi rahatsız etmeye başlar. Riya gelip tokat atar. Shanti, bu adamın Vyom’un akrabası olup olmadığını sorar. Sharmili tanımadıklarını söyler. Adam Rani’yi almadan gitmeyeceğini söyler. Shivam’ı adamı kenara çeker.

Shivam Bahis Meselesini Öğrendi! Shivam adama kim olduğunu sorunca her şeyi anlatır. Shivam, Amit’in yakasına yapışır. Yine Sujeev dengesizi gelip arkadaşına kötü davrandığı için Shivam’ı azarlar. Shivam kardeşlerin arasına girmesini istemez. Sujeev ise Sivam’ın Amit’ten özür dilemesinde ısrarcı olur. Yoksa düğünü hemen iptal edeceğini söyler.

Sujeev herkese Shivam Amit’ten özür dileyene kadar evlilik işlevinin devam etmeyeceğini söyler. Vyom’un böyle bir evde evlenmesine izin vermeyeceğini açıklar. Herkes şok olur.

Raghav, Shivam’a Amit’i neden dövdüğünü sorar. Shivam, Amit’in kardeş olarak anılmayı hak etmediğini söyler. Raghav nedenini sorar. Shivam, Amit’in gerçeklerini anlatacakken Riya engel olur.  Sujeev, Shivam’dan önce özür dilemesini ister, sonra işlevler gerçekleşir.

Mohit Derbeder! Mohit bir barda ve içki içer. Onu incittiği için Preeti’den özür diler ve üzülür. Bir adam güler ve her kızın aldatıcı olduğunu söyler. Mohit sinirlenir. Pari, Vyom’a aşk hikayesinin sona ereceğini söyler. Bu evliliğin olacağına artık emin. Nimmi, Sujeev’den kardeşinin kavgasından uzak durmasını ister. Sujeev kapa çeneni seni terbiyesiz kız diyor.

Mohit ile aynı mekanda Bansi ve Rajendra da vardır. Mohit’i yeniden yakalamayı düşünürler. Adamlar Mohit’i gözden kaybedince ona benzeyen birini kaçırırlar. Sarla’yı arayıp ona güzel haberi verirler.

Adamlar Sarla’nın mutlu olup onlara ödül vereceklerini düşünür. Sarla yanlarına geldiğinde tanımadıkları bir adamı kaçırdıklarını farkına varırlar.

Düşman Başına 118. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Ağızları Açık Bırakan Gerçek! Sharmili ve ailesi gittikten sonra Shivam, Amit’in iyi bir dersi hakkettiğini söyler. Bu konunun böyle kapanmasını istemez. Sarla, Amit ve Rani’yi ortamdan uzaklaştırmak için eve götürmek ister. Rani ise Shivam’ın evdekilerden azar işitmesini istemez. Shivam ne yaptıysa doğruydu der. Rani, Amit ve Sarla’nın engellemesine rağmen gerçekleri söyler. Raghav, Shanti ve Kuşya’nın ağzı açık kalır.

Raghav, Shanti’ye bugün sakin kalamayacağını söyleyerek Amit’i döver. Raghav’ın oğlunu aklamaya çalışan Sarla’ya da birkaç sözü vardır. Değerlerini sorar. Oğlundan utanmayıp nasıl gelinini desteklemediğine şaşırır. Anne oğul dramalarına başlar. Amit suçu Sujeev’e atar. Raghav bir an önce evlerinden gitmesini ister.

Ertesi sabah düğün günüdür. Pari, Vyom’un sütüne uyku ilacı atar. Vyom uykuya dalar. Preeti ise ağlamaya devam eder. Nandu gelip Preeti’den ailesiyle konuşmasını ister. Preeti Nandu’ya fena gıcık oluyordur ve onu yeniden kovar.

Kuşya çok gergindir. İşlerin yolunda gitmesini ister. Shanti ise bugün Riya’yı evden kesin göndereceğini söyler. Riya için geri sayım başlamıştır. Shanti Preeti’ye gidip sarılır. Nandu’ya Mohit’i gördüğünü evin etrafında nöbet tutmasını ister. Preei gerginleşir ve hemen Riya’ya söyler.

Shanti, Kuşya ile Riya’nın arasını iyice bozmak ister. Preeti içi poja yapılacakken tepsiyi yağlar. Riya tepsiyi eline alınca devrilir. Kuşya ise delirir. Riya’nın uzak durmasını isteyip durur.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma
  Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.
 • Divane Gönlüm Kaç Bölüm Yayınlanacak?
  Pakistan’da izlenme rekorları kıran “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla ekranlardaki yerini alıyor! Dizinin başrol oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari. Sultan ve Nagin’in hikayesini izliyor olacağız. İki oyuncuyu da daha önce yayınlanan dizilerden çok iyi tanıyoruz. Danish Taimoor, Sultan karakteriyle yine diğer dizilerde olduğu gibi hırçın ve sert bir mizaçla karşımıza çıkıyor. Nagin karakteri ise Kardelen dizisinde olduğu gibi dik başlı, korkusuz ve sadık…
 • Divane Gönlüm Oyuncuları Kim?
  Merhaba Pakistan dizisi severler.  Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir hikaye başlıyor! Pakistan’ın ünlü oyuncuları Danish Taimoor ve Hiba Bukhari’nin başrollerini paylaştığı “Deewangi” dizisi “Divane Gönlüm” adıyla Kanal 7 ekranlarında izleyicisiyle buluşuyor. Divane Gönlüm, siyah ve beyaz kadar farklı hayatlara sahip iki gencin yollarının kesişmesiyle birlikte yaşanan aşk öyküsünü konu ediyor. Divane Gönlüm ne zaman başlayacak? Divane Gönlüm konusu ve oyuncuları kim? Divane Gönlüm kaç bölüm sürecek?
 • Kızılcık Şerbeti 64.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 64.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 64.bölümde yaşanacaklar!
 • Divane Gönlüm 1.Bölüm Özeti – 22 Mayıs Çarşamba
  Divane Gönlüm 1.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 1. bölümü Kanal 7 ekranlarında 22 Eylül Çarşamba günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 1.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 1. Bölüm Full İzle.

Bir yanıt yazın