Divane Gönlüm 3.Bölüm Özeti – 24 Mayıs Cuma

Divane Gönlüm 3

Nagin, Sultan’dan Özür Dilemek Zorunda Kaldı!

Divane Gönlüm 3.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Divane Gönlüm son bölüm izle! Divane Gönlüm yeni bölüm izle. Divane Gönlüm adlı Pakistan dizisinin 3. bölümü Kanal 7 ekranlarında 24 Mayıs Cuma günü yayınlandı. Divane Gönlüm dizisinin 3.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Divane Gönlüm 3. Bölüm Full İzle.

Divane Gönlüm 3. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 3. bölüm özetinde Nagin, Sultan’a tokatlıyor. Divane Gönlüm 3. bölüm özeti devam ediyor.

Divane Gönlüm 3
Divane Gönlüm dizisi

Pakistan Dizi Özetleri Divane Gönlüm dizisinde Sultan git gide Nagin’e bağlanmıştır. Nagin ise Sultan’ın hareketlerinden rahatsız olmuş her fırsatta onu kovuyor aşkına karşılık vermiyordur.

Babaanne torunu Sultan’daki değişikliğin farkına varmış zaman zaman onun kaybolduğunu değişik ruh hallerine girdiğini söyler. Sultan ise babaannesinin bu tespitini doğru bularak bir kızdan hoşlandığını itiraf eder. Babaanne ise Narmin’in ne tepki vereceğini düşünür.

Sultan ertesi gün Nagin’e çiçek ve hediye gönderir. Notu okuyan Nagin ise sinirlenip çiçekleri çöpe atar. O sinirle Sultan’ı arayarak buna devam etmemesini hoşlanmadığını söyler. Asi ve gururlu Sultan hemen orada biter. Ses tonunu yükselterek Nagin’e bağırmaya başlar. Nagin’in başkasını sevme ihtimali onu kızdırır ve elindeki yüzüğü Nagin’in parmağına geçirir.

Bu hamle Nagin’i çok sinirlendirir ve Sultan’a tokat atar. Sultan’a atılan bu tokat olayların seyrini değiştirir. Nagin’in etrafındakiler toplaşarak ona destek olur ve Sultan’ı döverler. Bu esnada Narmin’in tuttuğu kişide bu anları kameraya alarak medyaya düşmesine sebep olur.

Divane Gönlüm 3. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Divane Gönlüm 24 Mayıs Cuma

Nagin ortalığın birden karışmasına tedirgin olur. Sultan ise burnundan soluyordur. Nagin’in patronu onu kovmakla tehdit eder. İçişleri Bakanının yeğenine ve partiye zarar verdiğini söyler.

Amca bu olayla birlikte oy kaybetmeye başlar. Sultan odasına kapanır. Nagin’in arkadaşları da hatalı olduğunu ve özür dilemesi gerektiği yönünde baskın çıkar. Nagin ise hatalı olmadığını savunarak dik duruş sergiler. Nagin daha fazla bu olaylara karışmak istemez ve istifa edip uzaklaşmak ister. Bu kez ablası istifa etmemesini eniştesinin işsiz olduğunu ve para ihtiyaçları olduğunu anlatır. Nagin düşünmek için fırsat ister.

Amca tüm saygınlığını kaybeder ve her yerde hakarete uğramaya başlar. Nagin’i arayarak onu tehdit eder. Amca telefonu kapattığını sanarak esip gürler. Onları dinleyen Nagin, Sultan’ın sesini duyar ve ona karşı korumacı tavrını duyar.

Bu anlarda Nagin fikir değiştirir ve gizlice Sultan’ın ofisine gidip ondan özür diler. Sultan mutlu olmuş gibidir ama bu yaşanılanları ve saygınlığını geri getiremeyecektir. Nagin’in ellerini kavuşturarak af dilemesi onu etkiler.

Divane Gönlüm Dizisinin Konusu Ne?

Nagin ve ablası, annelerinin vefatından sonra babaları tarafından terkedilmiş iki kardeştir. Nagin, evli olan ablasının yanında zor şartlarda yaşamak zorunda kalır. Eniştesi, ablasına karşı zalim ve kötü bir kocadır. Nagin’i bir önce evlendirip başından atmak ister. Ablası ise Nagin’in de kendisi gibi kötü birisiyle evlenip mutsuz olmasını istemez ve buna engel olmaya çalışır. Tüm bu zorluklar içerisinde iş aramaya devam eden Nagin, bir otobüs firmasında hostes olarak işe başlar.

Hikayenin diğer tarafında ise başarılı bir iş adamı olan, sadece işine odaklanmış politikacı bir ailenin çocuğu Sultan vardır. Sultan, biraz kendini beğenmiş, kaba davranışlarda bulunabilen açık sözlü birisidir. Sultan’ın amcası onun da tıpkı kendileri gibi politikaya girmesini ve kızıyla evlenmesini ister. Sultan’ın kuzeni onu seviyordur fakat Sultan’ın belli bir süre ne politikaya atılmaya ne de evlenmeye niyeti yoktur çünkü küçük yaşta kaybettiği babasından kalan işleri devralmıştır. Sultan, iş için toplantısına gitmeye çalışırken otobüste hosteslik yapan Nagin’i görür. Bundan sonra ikili arasında büyük çekişmeler yaşanacaktır.

Divane Gönlüm Dizisi Oyuncuları Kim?

Sultan Durrani rolünde Danimarka Taimoor : Narmin’in kocası; Nagin’in Eski Sevgilisi

Hiba BuhariNagin Fayaz rolünde: Haroon’un karısı; Sultan’ın eski sevgilisi 

Ali Abbas , Haroon Malik rolünde: Nageen’in kocası

Zoya Nasir, Narmin rolünde: Sultan’ın kuzeni ve karısı

Ismat Zaidi, Bi Jaan rolünde: Sultan’ın büyükannesi

Mehmood Aslam, Muzaddid Durrani rolünde: Narmin’in babası ve Sultan’ın amcası

Sharmin rolünde Nida Mumtaz ; Narmin’in annesi

Faiza Gillani , Nuzhat rolünde: Nagin’in ablası

Nuzhat’ın kayınvalidesi rolünde Parveen Akbar

Noor ul Hassan, Rashid rolünde: Nagin’in kayınbiraderi; Nüzhat kocası

Humaira Bano, Haroon’un annesi rolünde

Ridha rolünde Aiza Awan; Haroon’un kız kardeşi

Anas Ali Imran Fawad rolünde: Sultan’ın arkadaşı

Fahima Awan, Faryal rolünde: Nagin’in meslektaşı

Faryal’ın annesi rolünde Salma Shaheen

Ramsha rolünde Zohreh Ali: Haroon’un eski kız arkadaşı 

Divane Gönlüm Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Bahar Yeli 21 Mayıs Salı günü final bölümü ile ekrana gelecek. Yeni Pakistan dizisi Divane Gönlüm 22 Mayıs Çarşamba günü 41.40’da Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak.

Deewangi (Divane Gönlüm) dizisi 18 Aralık 2019  – 26 Ağustos 2020 tarihleri arasında 41 bölüm olarak yayınlandı. Divane Gönlüm 14 sürecek gibi duruyor. Buna göre Divane Gönlüm dizisi 10 Haziran Pazartesi günü final yapabilir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Kızılcık Şerbeti 66.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Sezon finalinde yer yerinden oynayacak. Görkem ve Nilay arasındaki savaşta yaralanan kim olacak? Kızılcık Şerbeti 66.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 66.bölümde yaşanacaklar!
 • Şehrazad Dizisi Konusu ve Oyuncuları
  Dizi dünyasında artık adım adım finaller ve sezon arası gerçekleşirken gözler eylülde başlayacak yeni sezona çevrildi. Final yapan dizilerin ardındaki boşluğu hangi dizilerin dolduracağı şimdiden merak konusu. Şehrazad dizisi yeni sezona damgasını vuracağı konuşuluyor. Şehrazad dizisi başrol oyuncuları kim? Şehrazad ne zaman başlayacak? Şehrazad konusu ne? İşte Şehrazad dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Divane Gönlüm Final Bölümü Özeti – 18 Haziran Salı
  Divane Gönlüm final Bölümü Full İzle. Divane Gönlüm final bölümde neler olacak? Divane Gönlüm final bölüm özetinde Sultan, Nagin tarafından vurulur. Harun suçu üstlenir. Divane Gönlüm final bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 19.Bölüm Özeti – 17 Haziran Pazartesi
  Divane Gönlüm 19. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 19. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 19. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 19.bölüm özeti devam ediyor.
 • Divane Gönlüm 18.Bölüm Özeti – 14 Haziran Cuma
  Divane Gönlüm 18. Bölüm Full İzle. Divane Gönlüm 18. bölümde neler olacak? Divane Gönlüm 18. bölüm özetinde işler karıştı. Ramsa çiftin arasına girdi ve Harun, Nagin’den boşanmak istediğini söyledi Sultan yüzünden Nagin bebeğini kaybetti. Divane Gönlüm 18.bölüm özeti devam ediyor.