Candan Öte 98.Bölüm Özeti – 11 Ekim Çarşamba

Candan Öte 98

Vidhi, Viren ve Jevika’nın Arasına Mı Girecek?

Candan Öte 98.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 98. bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Ekim Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 98. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 98.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 98.bölümde neler olacak? Candan Öte 98. bölüm özetinde Manvi, Virat’ı sınava sokar. Diğer tarafta da Jevika ve Viren bir sınavın içine girmiş gibi duruyordur. Candan Öte 98. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 98

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Virat ve Jevika Hrikeş’e Manvi’nin yanına gelmişlerdi. Manvi’nin Virat’ı affetmeye niyeti yoktur. Onu sınava sokacağını söyler. Manvi oyuncak bebek getirerek Virat’ın onunla ilgilenmesini iyi bir baba olacağını kanıtlamasını ister.

Jevika’da endişelidir. Vidhi’nin ateşlendiğini Manvi’ye anlatır. Manvi onu eve gönderir. Vidhi de yalnızlıktan keyfi yerindedir. O da Viren’e yemek yapıyordur. Viren’in geldiğini sanıp kapıyı açtığında Jevika’yı görür ve bir anlığına morali bozulur.

Yemek masasında da Vidhi Jevika’nın yerine oturur. Bu evin kadınlarını oldukça huzursuz eder. Vanishka bu durumdan hiç memnun değildir. Vidhi’nin sürekli Jevika ile Viren’in arasında olması onu rahatsız eder.

Viren ve Jevika bir partiye davetlidir. Jevika davete Vidhi’yi de götürmek ister. Jevika Vidhi’den beğendiği elbiseyi seçmesini ister. Viren’in 1.yıldönümünde Jevika’ya aldığı elbiseyi beğenmiştir. Jevika onu alabileceğini söyler.

Elektrikler gider ve Viren odaya girip Jevika zannettiği Vidhi’ye arkadan sarılır. Jevika ve Vanishka’da oraya geldiğinde herkes bir anlığına gerilmiştir. Vidhi herkesten özür dilerken Jevika önemli olmadığını söyler.

Virat’ın sınavı da epey zorlu geçer. Pinky çamaşırları toplarken yanlışlıkla bebeği de alıp çamaşır makinesinin içine atar. Virat bebeği bulamayınca korkarak babaannenin yanına gelir. Herkes neler yapabileceğini konuşurken Manvi gelir ve Virat koltuğun altına saklanır.

Manvi bebeğin ağlama sesinin çamaşır makinesinden geldiğini fark eder. Virat’a kızmaya başlar ve kötü bir baba olacağını kanıtladığını söyler. Virat son bir şans daha ister.

Parti de ise Vidhi için kötü geçer. Kaba saba erkeler onu rahatsız edip durur. Viren’de çekip kolundan eve götürür.

Manvi ve Virat kontrole gider. Manvi’nin eski doktoru onları uzaktan görür ve onun eski kanser hastası olduğunu şimdi hamile kalamayacağını söyler.

Dabu, Manvi’nin yanına gelerek Virat’ın suyuna ilaç kattığını bebek ağlarken uyuya kalacağını ve onun kaybedeceğini söyler. Manvi koşarak Virat’ın bu suyu içmesine engel olmaya çalışır. Bahaneler uydururken Manvi birden bayılır ve Virat bu suyu ona içirmeye çalışır.

Candan Öte 98. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 11 Ekim Çarşamba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir