Candan Öte 98.Bölüm Özeti – 11 Ekim Çarşamba

Candan Öte 98

Vidhi, Viren ve Jevika’nın Arasına Mı Girecek?

Candan Öte 98.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 98. bölümü Kanal 7 ekranlarında 11 Ekim Çarşamba günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 98. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 98.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 98.bölümde neler olacak? Candan Öte 98. bölüm özetinde Manvi, Virat’ı sınava sokar. Diğer tarafta da Jevika ve Viren bir sınavın içine girmiş gibi duruyordur. Candan Öte 98. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 98

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Virat ve Jevika Hrikeş’e Manvi’nin yanına gelmişlerdi. Manvi’nin Virat’ı affetmeye niyeti yoktur. Onu sınava sokacağını söyler. Manvi oyuncak bebek getirerek Virat’ın onunla ilgilenmesini iyi bir baba olacağını kanıtlamasını ister.

Jevika’da endişelidir. Vidhi’nin ateşlendiğini Manvi’ye anlatır. Manvi onu eve gönderir. Vidhi de yalnızlıktan keyfi yerindedir. O da Viren’e yemek yapıyordur. Viren’in geldiğini sanıp kapıyı açtığında Jevika’yı görür ve bir anlığına morali bozulur.

Yemek masasında da Vidhi Jevika’nın yerine oturur. Bu evin kadınlarını oldukça huzursuz eder. Vanishka bu durumdan hiç memnun değildir. Vidhi’nin sürekli Jevika ile Viren’in arasında olması onu rahatsız eder.

Viren ve Jevika bir partiye davetlidir. Jevika davete Vidhi’yi de götürmek ister. Jevika Vidhi’den beğendiği elbiseyi seçmesini ister. Viren’in 1.yıldönümünde Jevika’ya aldığı elbiseyi beğenmiştir. Jevika onu alabileceğini söyler.

Elektrikler gider ve Viren odaya girip Jevika zannettiği Vidhi’ye arkadan sarılır. Jevika ve Vanishka’da oraya geldiğinde herkes bir anlığına gerilmiştir. Vidhi herkesten özür dilerken Jevika önemli olmadığını söyler.

Virat’ın sınavı da epey zorlu geçer. Pinky çamaşırları toplarken yanlışlıkla bebeği de alıp çamaşır makinesinin içine atar. Virat bebeği bulamayınca korkarak babaannenin yanına gelir. Herkes neler yapabileceğini konuşurken Manvi gelir ve Virat koltuğun altına saklanır.

Manvi bebeğin ağlama sesinin çamaşır makinesinden geldiğini fark eder. Virat’a kızmaya başlar ve kötü bir baba olacağını kanıtladığını söyler. Virat son bir şans daha ister.

Parti de ise Vidhi için kötü geçer. Kaba saba erkeler onu rahatsız edip durur. Viren’de çekip kolundan eve götürür.

Manvi ve Virat kontrole gider. Manvi’nin eski doktoru onları uzaktan görür ve onun eski kanser hastası olduğunu şimdi hamile kalamayacağını söyler.

Dabu, Manvi’nin yanına gelerek Virat’ın suyuna ilaç kattığını bebek ağlarken uyuya kalacağını ve onun kaybedeceğini söyler. Manvi koşarak Virat’ın bu suyu içmesine engel olmaya çalışır. Bahaneler uydururken Manvi birden bayılır ve Virat bu suyu ona içirmeye çalışır.

Candan Öte 98. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 11 Ekim Çarşamba

Bir yanıt yazın

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Nefes 9.Bölüm Özeti – 19 Temmuz Cuma
  Nefes 9. Bölüm Full İzle. Nefes 9.bölümde neler olacak? Nefes 9.bölüm özetinde Eve gelen misafir Kiran’ı tanıyınca şüpheler ortaya çıkacak. Nefes 9.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 8.Bölüm Özeti – 18 Temmuz Perşembe
  Nefes 8. Bölüm Full İzle. Nefes 8.bölümde neler olacak? Nefes 8.bölüm özetinde Evlenmesi için Zoheyb çok sıkıştırılınca artık kalbindeki ismi açıklama kararı alır. Nefes 8.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 7.Bölüm Özeti – 17 Temmuz Çarşamba
  Nefes 7. Bölüm Full İzle. Nefes 7.bölümde neler olacak? Nefes 7.bölüm özetinde Kiran’ın yokluğunda Zoheyb ve Ujala yeniden karşılaşır. Nefes 7.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 6.Bölüm Özeti – 16 Temmuz Salı
  Nefes 6. Bölüm Full İzle. Nefes 6.bölümde neler olacak? Nefes 6.bölüm özetinde Kiran ve annesi umursamadan paralarının harcamaya devam ediyor. Nefes 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 8.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Her Halimle Sev 8. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 8. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 8.bölüm özetinde düğüne iki saat kala Vedika Sonam ve Savi’nin yıldız falının değiştiğini öğrenir. Vedika ne karar verecektir? Her Halimle Sev 8.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın