Candan Öte 79.Bölüm Özeti – 14 Eylül Perşembe

candan öte 79

Jevika ve Viren’in Oyunu!

Candan Öte 79.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 79. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 79. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 79.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 79.bölümde neler olacak? Candan Öte 79. bölüm özetinde birbirine oyunlar tersine döndü. Küslüğü bitiren Jevika ve Viren Manvi ve Virat’a oyun oynar. Candan Öte 79. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 77

Hint Dizi Özetleri Dabu’nun haldi töreni uygulanır. Viren herkesi şaşırtarak Jevika’ya haldi sürer. Manvi ve Virat kavga etmeye devam eder. Haldi kasesini çıkarıp olay yaratırlar. Jevika onları sakinleştirmeye çalışır. Her ilişki de sorunlar olabileceğini kendi ilişkisinde de sorun olduğu için Hrikeş’e geldiğini itiraf eder.

Daha sonra kadınlar mehendi uygulanır. Elleri kınalı olan Jevika bri şey yiyip içemez. Viren bunu fark eder ve Jevika’yı elleriyle beslemeye başlar. Virat ve Manvi bu anları görünce mutlu olur. Virat’te aynı şekilde Manvi’ye yedirir.

Dabu evlenmek istemediğini evlenince aşkın bittiğini ve sorunların başladığını söyler. Hem Jevika hem de Manvi’nin mutsuz olduğunu söyler. Jevika bu konuda Manvi’yi uyarır.

Virat son kozunu oynar ve Rahul ile Dimpy’i törene davet eder. İki ünlü evli çift oraya gelerek onlarda evliliğin aşkı bitirdiğini söyler. Gaza gelen Viren buna karşı çıkar ve Jevika’yı dansa kaldırır. Ardından ondan son birkaç gün içinde yaptıklarından dolayı özür diler. Karşılıklı hatalarının olduğunun da altını çizer. Çift barışmıştır.

Candan Öte 79. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 14 Eylül Perşembe

Jevika ve Viren, Manvi ve Virat’ın kendilerine oyun oynadıklarını öğrenir. Boşanma gibi ciddi bir konuda ileri gitmişlerdir. Şimdi oyun oynama sırası onlardadır. Jevika kız kardeşinin yanına giderek boşanmasına destek olacağını söylerken Viren de Virat’a aynı şeyleri söylüyordur. Viren ve Jevika bir an önce bu işi halledeceklerini söyler. Manvi kabuslar görmeye başlar.

Ertesi gün düğünde takım elbiseli biri Manvi’ye Viren’i sorar. Onun avukat olduğunu düşünen Manvi onu düğünden yollar. İkili arkasını döndüğünde Viren ve Jevika’nın yanında elinde kağıtlar olan başka takım elbiseli birini görür.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın