Candan Öte 79.Bölüm Özeti – 14 Eylül Perşembe

candan öte 79

Jevika ve Viren’in Oyunu!

Candan Öte 79.Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 79. bölümü Kanal 7 ekranlarında 14 Eylül Perşembe günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin 79. bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 79.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 79.bölümde neler olacak? Candan Öte 79. bölüm özetinde birbirine oyunlar tersine döndü. Küslüğü bitiren Jevika ve Viren Manvi ve Virat’a oyun oynar. Candan Öte 79. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 77

Hint Dizi Özetleri Dabu’nun haldi töreni uygulanır. Viren herkesi şaşırtarak Jevika’ya haldi sürer. Manvi ve Virat kavga etmeye devam eder. Haldi kasesini çıkarıp olay yaratırlar. Jevika onları sakinleştirmeye çalışır. Her ilişki de sorunlar olabileceğini kendi ilişkisinde de sorun olduğu için Hrikeş’e geldiğini itiraf eder.

Daha sonra kadınlar mehendi uygulanır. Elleri kınalı olan Jevika bri şey yiyip içemez. Viren bunu fark eder ve Jevika’yı elleriyle beslemeye başlar. Virat ve Manvi bu anları görünce mutlu olur. Virat’te aynı şekilde Manvi’ye yedirir.

Dabu evlenmek istemediğini evlenince aşkın bittiğini ve sorunların başladığını söyler. Hem Jevika hem de Manvi’nin mutsuz olduğunu söyler. Jevika bu konuda Manvi’yi uyarır.

Virat son kozunu oynar ve Rahul ile Dimpy’i törene davet eder. İki ünlü evli çift oraya gelerek onlarda evliliğin aşkı bitirdiğini söyler. Gaza gelen Viren buna karşı çıkar ve Jevika’yı dansa kaldırır. Ardından ondan son birkaç gün içinde yaptıklarından dolayı özür diler. Karşılıklı hatalarının olduğunun da altını çizer. Çift barışmıştır.

Candan Öte 79. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 14 Eylül Perşembe

Jevika ve Viren, Manvi ve Virat’ın kendilerine oyun oynadıklarını öğrenir. Boşanma gibi ciddi bir konuda ileri gitmişlerdir. Şimdi oyun oynama sırası onlardadır. Jevika kız kardeşinin yanına giderek boşanmasına destek olacağını söylerken Viren de Virat’a aynı şeyleri söylüyordur. Viren ve Jevika bir an önce bu işi halledeceklerini söyler. Manvi kabuslar görmeye başlar.

Ertesi gün düğünde takım elbiseli biri Manvi’ye Viren’i sorar. Onun avukat olduğunu düşünen Manvi onu düğünden yollar. İkili arkasını döndüğünde Viren ve Jevika’nın yanında elinde kağıtlar olan başka takım elbiseli birini görür.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Her Halimle Sev 6.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Her Halimle Sev 6. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 6. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 6.bölüm özetinde Sonam, Shivam’a komplo kurarak ondan kurtulur. Düğün ritüellerinde burçlarla ilgili bir anda Sonam ve Ratna yeni bir krizin eşiğine gelir. Her Halimle Sev 6.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 14.Bölüm Özeti – 14 Temmuz Pazar
  Öylesine Derin 14. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 14. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 14.bölüm özetinde Haya’nın planı başarılı olsa da kendisi evden gönderilmiştir. Öylesine Derin 14.bölüm özeti devam ediyor.
 • Nefes 5.Bölüm Özeti – 15 Temmuz Pazartesi
  Nefes 5. Bölüm Full İzle. Nefes 5.bölümde neler olacak? Nefes 5.bölüm özetinde Kiran ne yaptı etti ve sonunda dilediği gibi evlenmeyi başardı. Nefes 5.bölüm özeti devam ediyor.
 • Öylesine Derin 13.Bölüm Özeti – 13 Temmuz Cumartesi
  Öylesine Derin 13. Bölüm Full İzle. Öylesine Derin 13. bölümde neler olacak? Öylesine Derin 13.bölüm özetinde Haya evlilik sözleşmesini bulur ve aile üyelerine gösterir. Öylesine Derin 13.bölüm özeti devam ediyor.
 • Her Halimle Sev 5.Bölüm Özeti – 12 Temmuz Cuma
  Her Halimle Sev 5. Bölüm Full İzle. Her Halimle Sev 5. bölümde neler olacak? Her Halimle Sev 5.bölüm özetinde Sonam yalan üstüne yalan söylüyordur. Dimpy ise bu yalanları ortaya çıkarmak üzeredir. Her Halimle Sev 5.bölüm özeti devam ediyor.

Bir yanıt yazın