Candan Öte 12.Bölüm Özeti – 13 Haziran Salı

Düğün Törenlerinde Manvi Yok!

Candan Öte 12. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 12. bölümü Kanal 7 ekranlarında 13 Haziran Salı günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin . bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 11.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 12.bölümde neler olacak? Candan Öte 12. bölüm özetinde Manvi yeniden pot kırınca Swamini’den veto yiyecek! Candan Öte 12. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 12

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde Jevika sabah uyanır ve yanında Manvi’yi göremez. Manvi bir köşede oturmuş ağlıyordur. Jevika yanına gelir ve yanından asla ayrılmamasını ister. Manvi onu hayal kırıklığına uğratacağı için üzgündür. İki kzı kardeşin geçmiş anıları gösterilir.

Viren ise annesini mutfakta görünce çok kısa bir süre içince Jevika’yı mutfakta hayal etmeye başlar. Büyükanne Manvi’den aile töreni esnasında Jevika’dan uzak kalmamasını ister. Görevlerini yerine getirmelidir.

Virat ve büyükbabası Viren’in hayatının tehlikede olduğunu konuşurlar. Viren’de konuşmaları duyup yanlarına gelir. Virat yürüttüğü davanın akıbetinden bahsedince Viren korkup vazgeçmeyeceğini söyler. Swamini böyle bir günde dava konuştukları için azarlar.

Yavaş yavaş kız ve erkek tarafı törenlere başlar. Manvi yavaş yavaş uzaklaşmaya başlar. Virat’ın Manvi’nin sessizliği dikkatini çeker. Büyük finale yaklaştıklarını haber verir. Manvi yine sessizdir. Virat onu kızdırmaya çalışsada başarısız olur. Mutlaka bir sorun olduğunu düşünür ve araştırmaya karar verir.

Candan Öte 12. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 13 Haziran Salı

Doktor Manan, Jevika’yı arar ve düğün törenine katılamayacağını söyleyerek onlara mutluluklar diler. Erkek tarafı dans ede ede geliyordur. Jevika’nın gözü ise sadece Manvi’yi arıyordur.

Manvi odasında ağlamakla meşguldür. Jevika sayısız cevapsız arama bırakır ama kız kardeşi açıp cevaplayamaz. Erkek tarafı gelir ve Virat, Manvi’yi delirtmek için her yerde onu arar ama bir türlü bulamaz. Aslında yalnızca Virat değil birçok kişinin gözü Manvi’yi arar. Büyükanne işlevlerle ilgilendiğini söyleyerek başından savar. Aynı şekilde Jevika’da babannesinin ne sakladığını merak eder.

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • İnci Taneleri Dizisi Yolda: Yılmaz Erdoğan’ın Kaleminden!
  Yılmaz Erdoğan’ın kaleminden çıkan ve uzun bir hazırlık sürecinin ardından ekranlara gelmeye hazırlanan “İnci Taneleri” dizisi, seyirciyi pamuk ipliği gibi birbirine bağlayacak. İki yıl süren özverili bir çalışmanın ürünü olan dizi, insanların kayıp bağlarını arayışını anlatan dokunaklı bir hikayeyi izleyiciyle buluşturacak. İnci Taneleri ne zaman yayınlanacak? İnci Taneleri hangi kanalda yayınlanıyor? İşte İnci Taneleriyle ilgili ayrıntılar…
 • Kopuk Dizisi Konusu Ne?
  Yeni sezon başlamasına rağmen yeni dizi haberleri birbiri ardına gelmeye devam ediyor. Kopuk dizisi Fox Tv’de yayınlanması beklenen dizilerden. Başrollerini Kaan Yıldırım ve Seray Kaya paylaşıyor. Kopuk dizisi ne zaman başlayacak? Kopuk dizisi oyuncu kadrosunda kimler var? Kopuk dizisi neyi anlatıyor? Kopuk dizisi nerede çekiliyor? İşte Kopuk dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Vazgeçemem 17.Bölüm Özeti – 23 Kasım Perşembe
  Vazgeçemem 17.Bölüm Özeti – 23 Kasım Perşembe Vazgeçemem 17.bölümde neler olacak? Vazgeçemem 17.bölümünde Hammad, Haris ve İsra’nın evlenmesini onaylarken İsra buna karşı çıkar. İsra, Haris ile kuzenin konuşmalarına kulak misafiri olur. Kendiyle ilgili planları sonunda öğrenecek midir? Vazgeçemem 17. bölüm özeti devam ediyor.
 • Arak Dizisinin Konusu Ne? Arak Dizisinin Oyuncu Kadrosu
  Öykü Karayel ve İlker Kaleli’nin başrolünü paylaştığı Arak dizisi yakında Show Tv ekranlarında yayınlanacak. Temposu yüksek sahneleri ve etkileyici planların yer aldığı tanıtım yayınlanır yayınlanmaz büyük beğeni topladı. Arak ne zaman yayınlanacak? Arak dizisinin konusu ne? Arak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte Arak dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Kan Çiçekleri 190. Bölüm Fragmanı İzle – 20 Kasım Pazartesi
  Kan Çiçekleri 189. bölüm fragmanı geldi. Kan Çiçekleri 17 Kasım Cuma günü yeni bölümüyle Kanal 7 ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Kan Çiçekleri son bölümde Baran’ın Dilan’ın neden böyle davrandığını anlamaya çalışmasını vurgulamıştık. Kan Çiçekleri 189. bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri dizisi yeni bölümleriyle devam ediyor. Kan Çiçekleri 189.bölüm fragmanı geldi! Kan Çiçekleri son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak? Kan Çiçekleri 189.bölüm özetindeki detaylar haberimizde…