Candan Öte 11.Bölüm Özeti – 12 Haziran Pazartesi

Manvi Ablasının Düğününe KATILAMAYACAK!

Candan Öte 11. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 11. bölümü Kanal 7 ekranlarında 9 Haziran Cuma günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin . bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 11.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 11.bölümde neler olacak? Candan Öte 11. bölüm özetinde Manvi yeniden pot kırınca Swamini’den veto yiyecek! Candan Öte 11. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 11

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde düğün ritüelleri bitmek bilmiyor. Çiftlerimiz her bölüm başka bir töreni gerçekleştiriyor. Son bölümde Viren’in mahkemede sorguladığı sanık köşeye sıkışmıştı. Bu bölüm bu kişi Viren hakkında adamlarına ölümünü emrediyor.

Manvi törende skeç hazırlamış onu sergiliyordur. Viren’i öldürecek adam da içeriye sızmış nişan alıyordur. Manvi’nin gerçekleştirdiği oyun çok sevilir. Virat ise evde dolaşan katili fark etmiş peşinden koşmaya başlamıştır. Adam silahını da atıp kaçmayı başarır.

Manvi’nin hazırlaıdğı skeçte Swamini taklidi huzuru kaçırır. Swamini triplere girip ortamı terk eder. Herkes yine gergin bir bekleyiş haline girer. Swamini, Manvi’yi affedecektir ama bir şartı da olacaktır illaki…

Jevika ailesiyle birlikte duygusal anlar yaşar. Tüm aile bireylerinin iki gözü iki çeşme ağlayarak tatlı anılarından bahsediyorlardır. Jevika’nın bu ailesiyle birlikte geçireceği son akşam yemeğidir.

Virat, silah ve tetikçi konusunda gergindir. Viren, Virat’ın gerginliğini fark eder ve sorunun ne olduğunu öğrenmeye çalışır. Virat ona balayına nereye gideceklerimi sorar. Viren önemli bir davası olduğundan bahsedince sorunun kaynağına inmiş olur.

Manvi, büyükannesi Swamini’yi kendisini affettiği için teşekkür edeceğini söyler. Büyükannesi ise ondan uzak durmasını ve bir daha konuşmamasını ister. Swamini’nin şartı Manvi’nin düğüne gelmemesi… Her şeyi mahvettiği için düğünden uzak durmasını istiyor. Aksi halde Jevika’nın mutsuz olacağını belirtmiştir. Manvi ise hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlar.

Candan Öte 11. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 12 Haziran Pazartesi

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.