Candan Öte 11.Bölüm Özeti – 12 Haziran Pazartesi

Manvi Ablasının Düğününe KATILAMAYACAK!

Candan Öte 11. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Candan Öte son bölüm izle! Candan Öte yeni bölüm izle. Candan Öte adlı Hint dizisinin 11. bölümü Kanal 7 ekranlarında 9 Haziran Cuma günü yayınlandı. Candan Öte dizisinin . bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Candan Öte 11.Bölüm Full İzle.

Candan Öte 11.bölümde neler olacak? Candan Öte 11. bölüm özetinde Manvi yeniden pot kırınca Swamini’den veto yiyecek! Candan Öte 11. bölüm özeti devam ediyor.

Candan Öte 11

Hint Dizi Özetleri Candan Öte dizisinde düğün ritüelleri bitmek bilmiyor. Çiftlerimiz her bölüm başka bir töreni gerçekleştiriyor. Son bölümde Viren’in mahkemede sorguladığı sanık köşeye sıkışmıştı. Bu bölüm bu kişi Viren hakkında adamlarına ölümünü emrediyor.

Manvi törende skeç hazırlamış onu sergiliyordur. Viren’i öldürecek adam da içeriye sızmış nişan alıyordur. Manvi’nin gerçekleştirdiği oyun çok sevilir. Virat ise evde dolaşan katili fark etmiş peşinden koşmaya başlamıştır. Adam silahını da atıp kaçmayı başarır.

Manvi’nin hazırlaıdğı skeçte Swamini taklidi huzuru kaçırır. Swamini triplere girip ortamı terk eder. Herkes yine gergin bir bekleyiş haline girer. Swamini, Manvi’yi affedecektir ama bir şartı da olacaktır illaki…

Jevika ailesiyle birlikte duygusal anlar yaşar. Tüm aile bireylerinin iki gözü iki çeşme ağlayarak tatlı anılarından bahsediyorlardır. Jevika’nın bu ailesiyle birlikte geçireceği son akşam yemeğidir.

Virat, silah ve tetikçi konusunda gergindir. Viren, Virat’ın gerginliğini fark eder ve sorunun ne olduğunu öğrenmeye çalışır. Virat ona balayına nereye gideceklerimi sorar. Viren önemli bir davası olduğundan bahsedince sorunun kaynağına inmiş olur.

Manvi, büyükannesi Swamini’yi kendisini affettiği için teşekkür edeceğini söyler. Büyükannesi ise ondan uzak durmasını ve bir daha konuşmamasını ister. Swamini’nin şartı Manvi’nin düğüne gelmemesi… Her şeyi mahvettiği için düğünden uzak durmasını istiyor. Aksi halde Jevika’nın mutsuz olacağını belirtmiştir. Manvi ise hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlar.

Candan Öte 11. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Candan Öte 12 Haziran Pazartesi

Candan Öte Dizisinin Konusu Ne?

Candan Öte Hint dizisi, Rishikesh’te geçmektedir. Hayatlarını ve nefeslerini birbirleriyle paylaşacak kadar birbirlerini seven iki kız kardeşin hikayesidir. Maanvi ve Jeevika, ebeveynleri tarafından lüks Delhi şehrinde büyütüldü. Ancak çocukluk döneminde yetim kalırlar. Ebeveynlerini kaybettikten sonra, daha önceki yaşamlarıyla taban tabana zıt olan orta sınıf, geleneksel bir Rishikesh ailesine yerleşmek zorundalar.

 Bundan sonra talepleri bastırarak büyümeleri ve geleneksel bir kalıba girmeleri gerekir. Jeevika, Maanvi’den iki yaş büyük ama küçük kız kardeşinden çok daha olgun. Maanvi, diğer herkesin sorunlarını çözmek ister ama karşılığında her şeyi birbirine karıştırır. Maanvi’yi her yeni karmaşadan kurtarma rolü Jeevika’ya aittir. Hikaye bu kız kardeşlerin etrafında döner. Jeevika evlendiğinde Maanvi’ye kimin bakacağını düşünmeye başlar.

Jeevika, arkadaşı Manan’a aşık olmasına rağmen büyükannesinin sözünü dinlemek zorunda kalır. Viren ve Jeevika evlenir. Bu evlilikten sonra Viren’in kardeşi Virat’la Jeevika’nın kardeşi Maanvi’de birbirinden hoşlanır. İkili evlenmeye karar verdiklerinde Maanvi’ye kan kanseri teşhisi konulur. Maanvi bu durumu herkesten saklar. O sırada Jeevika hamile olduğu ortaya çıkar. Kardeşine ilik vermek için hamileliğinden vazgeçer. Sonrasındaysa bir dizi olay meydana gelir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!
 • Harry Potter Oyuncularının Büyülü Değişimi: Filmdeki ve Şimdiki Halleri
  J.K. Rowling’in büyülü dünyasından uyarlanan Harry Potter serisi, 2002 yılında başlayarak sekiz filmlik bir serüvene dönüştü. O dönemde çocuk oyuncular olan yıldızlar, şimdi kariyerlerinde parlayan yetişkinler haline geldi. İşte Harry Potter serisinin oyuncularının filmdeki ve şimdiki halleri!