Can Yoldaşım 258. Bölüm Özeti – 14 Nisan Perşembe

Can Yoldaşım 258

Mohit’in Bedeni Kuyudan ÇIKTI! ONU KİM ÖLDÜRDÜ?

Can Yoldaşım 258. bölüm özetinde Mohit yaptıklarıyla herkesi şoke etmişti. Lalima’nın dükkanını ateşe vermiş, Sandiya’nın parasını çalmaya çalışmış tüm bunlar yetmezmiş gibi üste çıkmaya çalışmıştı. Aile Mohit’le nasıl uğraşacağını düşünürken Lalima’nın düğünü için hazırlıklar başlar. Peki 258. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 258.bölüm özeti devam ediyor.

Mohit’e ne oldu? Lalima’nın nişan töreni için hazırlıklar tamdır. Mena ona güzel bir hediye kıyafet verir. Lalima bedeni olmadığı için nişanda bunu giyemese de çok teşekkür eder. Tüm nişan boyunca Santoş hiç iyi görünmez. Bir kırgınlık ve yorgunluk hali üzerinden gitmemiştir. Sandiya ve aile ona ne olduğunu sorsa da Santoş “iyiyim birazcık yorulmuş olmalıyım” diye cevap verir.

Aile nişan töreni yaparken Mohit ise Komal ile konuşuyordur. İkili sessiz bir yerde para meseleleri üzerine tartışırlar. Mohit bir türlü gereken parayı bulamamıştır. Bu esnada çalılıkların içinde bir şey hareket eder. Mohit’in gözleri büyür. Gelen kişinin kim olduğu gözükmez.

Mohit öldü! Mohit ve Komal şoke olurken konakta yüzükler takılır. Santoş’un bu bitkin hali ise devam eder. Tam bu esnada Sandiya’ya telefon gelir. Telefon biri intihar vakası şüphesidir. Ancak işler bir hayli karışıktır. Sandiya’dan derhal gelinmesi istenir. Sandiya mecburen nişanı bırakıp göreve gider.

Can Yoldaşım 258. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya görev yerine vardığında kuyudan bir erkek çıkartılıyordur. Sandiya o yöne doğru baktığında büyük bir şokla karşılaşır. Kuyudan çıkan cansız beden Mohit’e aittir. Sandiya ne yapacağını bilmez haldedir. Polisler ise durumu kritik ederler. Ölen kişinin borcunun mu olduğunu ya da eşiyle arası mı bozuktu diye düşünürler?

Sandiya ne yapacak? Polis cesedi otopsi için hastaneye kaldırır. Ailesine durumu haber vermek ister. Sandiya araya girer ver aileye haberi kendisi vereceğini söyler. Yola çıkan Sandiya’nın aklında bu haberi nasıl vereceği vardır. Sandiya konağa gelir ancak kimseyi bulamaz. Herkes nereye gitmiştir?

Suraj’ı arayıp ondan bilgi alan Sandiya Santoş’un hastaneye kaldırıldığını öğrenir. Hastaneye vardığında Santoş’un durumunu sorar. Doktor böbrek nakli sonrası tıkanıklık oluştuğunu açıklar. Ameliyat olması gereklidir. Ameliyat öncesi aşırı stres ve şoke edici haber almamasını ister.

Santoş hasta! Santoş taburcu edilip eve götürülürken Mohit’in cesedi getirilir. Sandiya bunu görünce şoke olur. Aileyi yönlendirerek Mohit’le karşılaşmalarını engeller. Tüm aile eve geldiğinde Sandiya kara kara düşünür. Mohit gerçeğini nasıl açıklayacaktır? Üstelik konakta Mohit’in yokluğu kısa sürede fark edilmeye başlamıştır.

Mena’nın sari dükkanından kıyafetleri çalanın Mohit olduğunu açıklaması. Mohit’i bulup ondan paramı geri alacağım demesi ve bunları Santoş’a anlatma isteği Sandiya’yı harekete geçirir. Sandiya, Santoş hariç tüm aileye gerçeği anlatır. Kimse bu sözlere inanamaz. Arun’un bastonu yere düşer. Herkes gözyaşlarına boğulur. Mena parayı istemediğini söyler. Mohit geri gelsin yeter. Ancak Mohit geri gelemeyecektir.

Can Yoldaşım 258. Bölüm Özeti – 14 Nisan Perşembe Günü Neler Olacak?

İntihar mı, cinayet mi? Sandiya olanları tek tek anlattıktan sonra Mohit’i yarın alabileceğimizi söyler. Aile bunun bir intihar olduğuna inanmaz. Mohit öyle biri değildir. Nitekim Sandiya otopsi sonuçlarını incelediğinde bir gariplik fark eder. Sırtta ve başta olan darp izleri şaşırtıcıdır.

Bu konunun üzerine giden Sandiya kuyuda incelemeler yapar. Manken ile düşüş şeklini taklit ettirir. Düşüşlerin hiçbirinde sırt ve ense de darp izleri oluşmaz. Ayrıca cevrede bulunan kan izleri de bu tezi doğrular. Bu bir cinayettir. Olay hemen medyada yer alır. Sandiya gibi bir müfettişin akrabası olması olayı magazinleştirir. Sandiya suçlu veya suçluları bulacağını söyler.

Ancak aileye yakın olduğundan dolayı bu görev Sandiya’ya verilmez. Satya adında farklı bir memur göreve gelir. Memur olayı incelerken Sandiya’da ona eşlik eder. İpuçları Lalima ve Mohit gerilimine olayı götürür. Lalima tüm yaşananları Satya’ya anlatır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın!

 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!
 • Mahallenin Muhtarları Oyuncularının Yıllara Meydan Okuyan Değişimi
  Türk dizisinin en uzun soluklu yapımlarından biri olan Mahallenin Muhtarları, 10 yıl boyunca ekranda yer almış izleyicilerine keyifli anlar yaşatmıştı. Peki, dizinin sevilen oyuncuları yıllar sonra nasıl bir değişim gösterdi? İşte Mahallenin Muhtarları oyuncularının şimdiki halleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir