Can Yoldaşım 236. Bölüm Özeti – 23 Mart Çarşamba

Can Yoldaşım 236

Sandiya Haydut KÖYÜNE SIZDI! Suraj’ın Otel HAYALİ BİTTİ Mİ?

Can Yoldaşım 236. bölüm özetinde Sandiya’nın ölüm haberi tüm konağı yasa boğmuştu. Acı, üzüntü ve gözyaşları konakta sel olurken diğer tarafta tüm bunların birer oyun olduğu anlaşılmıştı. Sandiya haydutların içine sızmak için ortadan kaybolmuştu. Peki 236. bölümde bizleri neler bekliyor? Can Yoldaşım 236.bölüm özeti devam ediyor.

Gizli plan! Konakta Sandiya için poja yapılır. Tüm aile perişan haldedir. Bu esnada Sandiya ise Naksallar’ın içine sızmak için Sagarika rolüne devam eder. Tapınakta Poja yaparken polis onu sorgulamaya gelir. Bu esnada uzaktan da başka biri tarafından takip edilir. Naksallar’ın amacı polisten önce Sandiya’yı ele geçirmektir.

Diğer tarafta konakta ise herkesi şoke eden bir olay gerçekleşir. Santoş, pojayı oldukça kısa tutar. Ayrıca poja sonrası putu yere düşürerek kırar. Herkes şaşkın şekilde ona bakarken Santoş bu evde bu andan itibaren Sandiya’nın adının anılmayacağını söyler. Santoş’un bu kararı oldukça kesindir ve itiraz kabul etmez.

Santoş şoke etti! Hatta Santoş o denli kararlıdır ki Zakir’i bile geri çevirir. Zakir polis akademisinde Sandiya’nın yaptıkları için ona verilen şeref madalyasını konağa getirir. Santoş madalyayı geri çevirerek Zakir’i gönderir. Bu konaktakilerin Sandiya ile akrabalıklarının artık sona erdiğini söyler.

Santoş konakta fırtınalar estirirken Naksallar Sandiya’yı kaçırmış ve ormana getirmişlerdir. Sandiya’yı yatağa bağlayan Naksallar onu konuşturmak için farklı yöntemler kullanırlar. Amaçları liderleri hakkında bilgi almaktır. Özellikle ölen liderin paralarının nerede olduğunu merak ederler. Sandiya hiçbir şey bilmediğini söylerken Naksallar ona düşünmesi için zaman tanırlar.

Can Yoldaşım 236. Bölüm Özeti Devam Ediyor

Sandiya köye yerleşti! Nasksallar tarafından serbest bırakılan Sandiya ormanlık alandan köye doğru ilerler. Burada asıl ulaşması gereken hedeflerden biri daha vardır. Sandiya o kişi ile nasıl iletişim kurup bilgi alacağını düşünür. Bu esnada etrafa bakan Sandiya sefaleti ve yoksulluğu da görerek üzülür.

Sandiya köye yerleşmek için plan yaparken Emily ise konaktan ayrılmaya karar verir. Sandiya’nın gidişiyle beraber burada yerinin olmadığını düşünür. Ancak Sandiya’nın oğlu Ved’i ona emanet etmesi Emily’i şimdilik durdurur.

Deli kadın saçını kesti! Sandiya’ya geri döndüğümüzde köyde pekte iyi karşılanmaz. Deli bir kadın onu şansızlıkla suçlar. Sandiya’nın bileziklerini kırar. Saçını kesmeye çalışır. Diğer kadınlar araya girerek Sandiya’yı kurtarır. Sandiya bu kadınla işinin zor olacağını düşünür. Deli kadınsa Sandiya’yı kovmaya çalışır. Sajni adında birinin gelişiyle olay son bulur. Sajni deli kadını tehdit ederek Sandiya’ya karışmamasını ister.

Can Yoldaşım 236. Bölüm Özeti – 23 Mart Çarşamba Günü Neler Olacak?

Köy halkı Sandiya’ya iyi davranmaya devam eder. Deli kadın Manjari’nin de düzeleceğini söyler. Nitekim Sandiya uyuyup uyandığında kadın kendine gelir. Bu kadın Himanshu’nun annesidir. Oğlunu kaybettiği için üzgündür. Gelini Saniya’nın yanına gelerek ona çeyizini verir ve takmasını ister. Gözyaşlarına boğulan kadının bu isteğini Sandiya kırmaz. Ancak Manjari’nin istekleri bitmez. Sandiya’ya yemek yaptırmaya çalışır. Sandiya’nın elini yakar ve daha birçok şey.

Mena’nın gözü döndü! Diğer tarafta konağın kapısı çalar. Gelen kişi Snadiya’nın evini sorar. Mena yine madalya getirdiklerini düşünür. Ancak tam tersi Sandiya’nın maaşını bağlamak için gelmişlerdir. Mena bu durumu gizleyerek Sandiya’nın maaşını almak ister. Vikram’la ikili bu gerçeği saklamaya karar verir.

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.

Bir yanıt yazın