Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri

Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri

Bizimkiler Oyuncuları Şimdi Neler Yapıyor?

1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.

Bu efsane dizinin her bölümü, pazar akşamlarına renk katan nadir programlardan biriydi. Ailelerin keyifli vakit geçirmesine katkı sağlardı. Dizideki karakterler, izleyicilerle özdeşleşmiş ve samimiyetleriyle 13 yıl boyunca ekrana bağlayan bir etki yaratmıştır.

Ancak zaman içinde, bu efsane dizinin unutulmaz oyuncularından bazıları aramızdan ayrıldı. Eskileri özlemeyi sevenler için bu oyuncuların şimdiki halleri bir merak konusu olmuştur.

Eskileri yad etmek, nostalji hissiyatını yaşamak hepimiz için özel bir duygu. Geçmişin güzellikleri, izlenen diziler, gidilen yerler ve yaşanan anılar, zamanla özlemini duyduğumuz unsurlar haline gelir. Türk dizileri arasında yayınlandığı dönemde büyük bir etki bırakan Bizimkiler gibi yapımlar, nostalji severler için hala özel bir yerde durmaktadır.

Son yıllarda Türk dizi sektörü internet üzerinden farklı bir yola girmiş olabilir, ancak 90’ların başından 2000’lerin ortalarına kadar olan dönemdeki dizilerin kalitesi, hala unutulmazdır. Bu eski diziler, izleyicilere o dönemin özgün senaryolarını ve kalitesini hatırlatır. Bizimkiler gibi efsane diziler, televizyon tarihinde özel bir yer tutmaya devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.
 • Selena Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  2006 yılında izleyicilerle buluşan ve Türk televizyon tarihine iz bırakan fantastik kurgu ve komedi dizisi Selena, ekranlara geldiği dönemde büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Başrollerini Sinem Kobal, Cansu Demirci, Gizem Güven ve Dilara Kurtulmuş’un paylaştığı dizi, 3 sezon boyunca seyircileri büyülemiş ve 2009’da 104. bölümüyle unutulmaz bir final yapmıştı. 18 yıl sonra Selena oyuncuları ne yapıyor?
 • Yılan Hikayesi Dizisi Oyuncuları 25 Yıl Sonra Nasıl Görünüyor?
  Yalnızca iş arkadaşlarının Memoli’si, E be köylü kızı Zeyno, Rambo, Avni, Belgin, Kürşat, Gülsüm ve Başkomiser Kemal… İşte bu karakterlerin hayatımıza tam 25 yıl önce girmiş. Şimdilerde Yılan Hikayesi oyuncuları nasıl görünüyor merak ediyor musunuz? Yılan Hikayesi Oyuncularının şimdiki halleri…
 • Bir Zamanların Efsanesi Vahşi Güzel Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Bir dönemin efsane pembe dizisi Vahşi Güzel’i unutmak mümkün değil. Mila ve Ivo o zamanlar favori çiftimizdi. Takvimler 2001 gösterdiğinde Türk televizyonunu pembe diziler ele geçiriyordu. Ana haberden hemen önce yayınlanan Vahşi Güzel çok konuşulan jenerikte esas kızımızın top sektirmesi meşhurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir