Bir Küçük Gün Işığı 3. bölüm fragmanı izle | Bir Küçük Gün Işığı son bölüm fragmanı

Bir Küçük Gün Işığı 3

ATV ekranlarının yeni dizisi Bir Küçük Gün Işığı 2. bölümle yayınlanmasının ardından dizi severler yeni bölümden sahneler görmek isteyerek “Bir Küçük Gün Işığı 3. bölüm fragmanı izle” şeklindeki araştırmalarını sürdürüyor. ATV ile Bir Küçük Gün Işığı 3. bölüm fragmanı izle videosu ve özet detaylar.

Bir Küçük Gün Işığı 3.bölüm fragmanında Elif’in zor ve uzun bir yol bizi bekliyormuş sözleri dikkat çekiyor. Elif gittikçe Güneş’e bağlanıyor. Ümran, Dila’nın ne işler çevirdiğini anlamaya çalışıyor. Fırat, Dila ile ilgili gerçeklere ulaşabilecek mi?

 • Bir Küçük Gün Işığı Konusu Ne?

  Pazartesi akşamları atv yeni sezona yeni dizileriyle giriş yapmaya devam ediyor. Bir Küçük Gün Işığı dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bir Küçük Gün Işığı konusu ne? Bir Küçük Gün Işığı yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Bir Küçük Gün Işığı nerede çekiliyor?

  Senaryosunu Özgür Evren Heptürk’ün kaleme aldığı yönetmen koltuğunda ise Emre Kabakuşak’ın oturduğu dizi, tüm ezberleri bozarak her şeye yeniden başlamak zorunda kalan Elif’in karanlıktan gün ışığına çıkma hikayesini konu alıyor. 10 yıldır bir yalanın içinde yaşayan Elif’in hayatı bir haberle alt üst olur. Çaresiz genç kadının yolu zengin iş adamı Fırat ile beklenmedik bir şekilde kesiştiğinde ise her şey daha da karışır. Yürekleri ısıtan anlatımı ve kalplere dokunan hikayesi ile “Bir Küçük Gün Işığı” Eylül’de atv’de.

  Bilemezsin, belki de en büyük hediyedir dayanamayacağını sandığın acılar…

  atv ekranlarında yeni sezonda boy gösterecek olan Bir Küçük Gün Işığı dizisinin ilk bölüm yayın tarihi belli oldu. 5 Eylül Pazartesi günü gösterime girecek dizi daha ilk fragmanıyla seyircilerin beğenisini kazanırken dizi severler arama motorlarında Bir Küçük Gün Işığı konusu ne, oyuncuları kim? Bir Küçük Gün Işığı dizisi nerede çekiliyor? sorularının cevabını araştırıyor. İşte atv’nin yeni dizisi Bir Küçük Gün Işığı hakkında tüm merak edilenler…

  BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI KONUSU NE?

  Elif, Hakan’a çok âşıktır. Evliliklerinin tek eksiği bir çocuktur. Elif evlatlık alma prosedürüne başlamayı düşündüğü sırada Hakan’ın kaza yaptığını öğrenir. Ve hayatı geri döndürülemez bir şekilde değişmeye başlar. Fırat ise yıllardır kayıp olan kardeşi Dila’nın izini bulur ve onu eve geri getirir. Fırat, kuralcı ve baskıcı olan annesi Ümran’la, asi ve uçarı kardeşi Dila’nın arasında kalır. Elif’in hayatı tepetaklak olurken Fırat, kaderin kendi için ördüğü ağdan habersizdir. Elif ve Fırat’ın yolu bir daha hiç ayrılmayacak şekilde kesişir.

  Bir kaza ile bildiği tüm gerçeklerin bir yalandan ibaret olduğunu öğrenen Elif, hayata yeniden başlayabilecek mi?

  Elif bir gecede hem âşık olduğu eşini hem de tüm hayatını kaybetti. Talihsiz genç kadın, kocası Hakan’ın ani ölümü ile başka bir kadından olan kızı ve arkasında bıraktığı yüklü borçlarla baş başa kaldı. Hakan’ın başka bir hayatı ve Güneş adında kızı olduğunu öğrenen Elif, diğer kadının peşine düştü. Güneş’i yetimhaneye bırakmaya el vermeyen Elif, üzerine kayıtlı olan Güneş’in annesini bulmak için harekete geçti. Hakan’ın iş yerine gelen Elif, varlıklı iş adamı Fırat’tan yardım istedi. Ancak Fırat Elif’in kocası Hakan’ın istemeden ölümüne neden olduğundan habersizdir. Psikolojik sorunları olan kız kardeşinin Hakan ile ilişkisi olduğunu öğrenen Fırat, Hakan’ı takip ederken kazaya neden olur. Ancak araba da küçük Güneş’in olduğundan ve onun öz yeğeni olduğundan da habersizdir.

  Tüm dünyası başına yıkılan Elif, Güneş’in annesini bulabilecek mi? Güneş’in yeğeni olduğunu öğrenen Fırat bu gerçek karşısında ne yapacak? Yürekleri ısıtan anlatımı ve kalplere dokunan etkileyici hikayesi ile “Bir Küçük Gün Işığı” her pazartesi atv’de.

  BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI DİZİSİ OYUNCULARI KİM?

  SERAY KAYA (Elif)

  Elif, organizasyon şirketi sahibi, düşünceli, nazik ve yetenekli bir kadın. Aşk dolu evliliği ve sıfırdan var ettiği başarılı bir kariyeri vardır. Elif’in kusursuz hayatı kara bir haberle tepetaklak olur. Tüm ezberleri bozulup her şeye yeniden başlamak zorunda kalırken minik bir mucize, Elif’in karanlık hayatını gün ışığına çıkarır.

  Berk Oktay (Fırat)

  Fırat zeki, çalışkan, dürüst, güvenilir bir adam. Arkan Holding’in yönetim kurulu başkanı, annesi Ümran’ın gözbebeği, ailenin geleceğidir. Fırat ailesini gözünden sakınırken omuzlarına taşıması hiç de kolay olmayan yükler alır. Elif’le tanıştıktan sonra hayatı hiç ummadığı kadar karışır ama aşk her zorluğu aşması için ona gereken gücü verir.

  TUĞÇE AÇIKGÖZ (Dila)

  Dila, Ayaz Ailesi’nin yaramaz, ele avuca sığmaz, dolu dizgin kızı. Hayattaki en büyük korkusu annesi Ümran’a benzemek… Sırf ondan uzaklaşmak için çok sevdiği babası Cemil’i ve abisi Fırat’ı arkasında bırakarak evden kaçıp yeni maceraya atılmış. Bugün geri döndüğünde içinden çıkılması zor bir bulmacayı da beraberinde getirir. Artık tüm ailenin kimyasını bozup kuralları yeniden yazmaya hazırdır.

  ESRA DERMANCIOĞLU (Ümran)

  Ümran, köklü bir aileye mensup, geleneklerine bağlı, otoriter bir kadın. Ailesi onun tüm dünyasıdır. Çocuklarını korumak için yapmayacağı şey yoktur, gerekirse onları kendilerinden bile korumaya kararlıdır. Fırat, hamurunu kendi yoğurduğu ustalık eseriyken Dila ömrünün en zor sınavı… Ama hayatta en çetrefil sınavlar beklemediklerimizden gelir. Ümran, Dila’yla meşgulken asıl tehlikenin Fırat’tan geldiğini göremez.

  ŞEYMA KORKMAZ (Sude)

  Sude hırslı, idealist, çekici ve güzel bir kadın. Fırat’ın üniversiteden arkadaşıdır. Aynı sıralarda oturdukları günden beri ona sırılsıklam aşıktır. Ait olduğu yeri çok iyi biliyordur. O Ayaz ailesinin gelini, Fırat’ın koluna takacağı eşidir. Bugün değilse yarın. Bu düşün gerçekleşmesi için göze alamayacağı risk yoktur.

  BİR KÜÇÜK GÜN IŞIĞI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

  Dizi, Türkiye ve İtalya’da geçiyor. Set fotoğraflarına bakıldığında dizinin İtalya şehirlerinden Bologna ve Venedik’te geçtiği görülüyor. Dizinin Türkiye çekimleriyse İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde gerçekleştirildi.

 • What’s Bir Küçük Gün Işığı Topic?

  On Monday evenings, ATV continues to enter the new season with its new series. Bir Küçük Gün Işığı (A Little Daylight) managed to attract attention. What’s the theme of Bir Küçük Gün Işığı (A Little Daylight)? Is A Little Daylight new episode trailer released? Where is A Little Sunshine filmed?

  The series, in which Emre Kabakuşak sits in the director’s chair, the script of which was written by Özgür Evren Heptürk, is about the story of Elif, who has to start all over again by breaking all the rules, coming out of the dark to the light of day. Elif’s life, who has been living in a lie for 10 years, turns upside down with a news. Everything becomes more complicated when the path of the helpless young woman unexpectedly crosses with the wealthy businessman Fırat. With its heartwarming narrative and heart touching story, “A Little Sunshine” will be on ATV in September.

  You don’t know, maybe the greatest gift is the pain you think you can’t stand…
  The broadcast date of the first episode of the “Bir Küçük Gün Işığı” series, which will appear on ATV screens in the new season, has been announced. While the series, which will be screened on Monday, September 5th, won the admiration of the audience with its first trailer, what is the subject of A Little Sunshine in search engines, who are the actors? Where is A Little Daylight series filmed? searching for answers to questions. Here are all the curious about ATV’s new series A Little Daylight…

  WHAT IS A LITTLE DAYLIGHT ISSUE?

  Elif is very much in love with Hakan. The only thing missing from their marriage is a child. While Elif is considering starting the adoption procedure, she learns that Hakan had an accident. And his life begins to change irreversibly. Fırat, on the other hand, finds the trail of his brother Dila, who has been missing for years, and brings her back home. Fırat is torn between his dictatorial and oppressive mother, Ümran, and his rebellious and frivolous brother Dila. As Elif’s life turns upside down, Fırat is unaware of the web that fate has woven for her. Elif and Fırat’s paths cross in a way that they will never part again. Will Elif be able to start life again after learning that all the truths she knows are a lie? Elif lost both her beloved husband and her whole life in one night. The unfortunate young woman is left alone with the sudden death of her husband Hakan, her daughter from another woman, and the heavy debts she left behind. Learning that Hakan has another life and a daughter named Güneş, Elif followed the other woman. Elif, who did not allow Güneş to leave the orphanage, took action to find Güneş’s mother, who was registered on her. Elif, who came to Hakan’s workplace, asked for help from the wealthy businessman Fırat. However, Fırat is unaware that Elif’s husband Hakan unintentionally caused his death. Fırat, who learns that his sister, who has psychological problems, is having an affair with Hakan, causes an accident while following Hakan. However, the car is also unaware that little Güneş is and is her nephew.

  Will Elif be able to find Güneş’s mother? What will Fırat do when he learns that Güneş is his nephew? “A Little Daylight” is on ATV every Monday with its heartwarming narrative and heart-touching story.

  WHO ARE THE ACTORS OF A LITTLE DAYLIGHT SERIES?


  SERAY KAYA (Elif)

  Elif is a thoughtful, kind and talented woman who owns an organization company. He has a loving marriage and a successful career built from scratch. Elif’s perfect life turns upside down with dark news. While all her memories are broken and she has to start all over again, a tiny miracle brings Elif’s dark life to light.


  Berk Oktay (Firat)

  Fırat is a smart, hardworking, honest, reliable man. He is Arkan Holding’s chairman of the board, the apple of his mother Ümran’s eye, and the future of the family. While Firat is keeping his family out of sight, he carries loads that are not easy to carry on his shoulders. After meeting Elif, her life gets more complicated than she expected, but love gives her the strength she needs to overcome all difficulties.


  TUGCE ACIKGOZ (Dila)

  Dila is the mischievous, unruly daughter of the Ayaz Family. His biggest fear in life is to look like his mother Ümran… Just to get away from him, he left his father, Cemil, and his older brother Fırat behind, running away from home and embarking on a new adventure. When she returns today, she brings with her a puzzle that is difficult to get out of. She is now ready to break the chemistry of the whole family and rewrite the rules, she.

  ESRA DERMANCIOGLU (Umran)

  Ümran is an authoritarian woman who belongs to a deep-rooted family, adheres to her traditions. His family is his whole world. There is nothing he will not do to protect his children, he is determined to protect them even from themselves if necessary. While Fırat is the masterwork of his own kneading, Dila is the most difficult test of her life… But the most difficult tests in life come from those we do not expect. While Ümran is busy with Dila, she cannot see that the real danger comes from the Euphrates.


  SEYMA KORKMAZ (Sude)

  Sude is an ambitious, idealistic, attractive and beautiful woman. She is Fırat’s friend from university. He’s been head over heels in love with her ever since they sat on the same bench. He knows very well where he belongs. She is the bride of the Ayaz family, the wife that Fırat will wear on his arm. If not today, tomorrow. There is no risk he cannot take to make this dream come true.

Bir yanıt yazın