Benimle Kal dizisi Oyuncularının Gerçek Yaşları

Benimle Kal dizisinde Kim Hangi Yaşta?

Türkiye’de 2023 yılında yayın hayatına başlayan Benimle Kal dizisi hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Dizinin sevenleri dizi oyuncularını artık aileden biri gibi görüyor. Bu yazımızda da oyuncuların yaşlarını inceleyeceğiz.

Priyal Mahajan – Purvi: Dizimizin esas kızı. Priyal Mahajan 3 Ekim 2001 doğumlu. Gözlerini Yeni Delhi’de açıyor. Devlet okulundan mezun. Şu anda 21 yaşında. Molkki dizisine 19 yaşında başlıyor. Yani Priyal Mahajan’ın 19 yaşındaki halini izliyoruz. Annesi astrolog. Favori yiyeceği Panipuri aktörlerden Shakruk Khan, İtalya ve Paris’te sevdiği yerler arasında.

2020 yılında Molkki dizisiyle tanınmaya başladı. 17 yaşında oyunculuk kariyerine karar verdi. Sosyla medyayı aktif kullanmasıyla erken keşfedildi. Modellik yapması için Mumbai’ye gelmesi istendi. Kendisi henüz okulunu bitirmemişti ve Mumbai’ye gidebilmek için ailesini ikna etmeye çalıştı.

Böylece çeşitli markaların yüzü oldu, şampuan reklamlarında oynadı.

Simba adında evcil bir köpeği var.

Priyal, rol arkadaşı Amar’dan hem reel hayatta hem de gerçek hayatta oldukça genç, bu da onun Amar’la güzel bir kimya geliştirmesi için önündeki en büyük zorluklardan biri gibi görünüyor.

Amar Upadhyay – Virender: Dizinin erkek başrolü. Adalet timsali. 1 Ağustos 1976 doğumlu. Gözlerini Ahmedabad’ta açıyor. Amar Upadhyay 47 yaşında. Dizi de 44 yaşında ve Priyal Mahajan ile arasınd 25 yaş fark bulunuyordu. Kariyerine modellikle başlayanlardan.

Kimya mühendisliğinden mezun. Üniversiteden sonra Pune’daki Hindistan Film ve Televizyon Enstitüsü’ne giriyor.

Aktörün bazı fotoğrafları 1993 yılında bir dergide yayınlanır. Bu da bir diziden teklif almasına neden oluyor. 2000 yılında yayınlanan bir günlük dizisiyle ünleniyor. Karakteri ölünce onun adına protesto yürüyüşleri ardından kanala yağan mektuplar sonrası karakter dizide yeniden canlanıyor. Şu anda bile televizyon yıldızları arasında gösteriliyormuş.

 Mart 1999 tarihinde mühendis olan Hetal Upadhyay ile evlnir. Bir kızı bir oğlu vardır.

Tekvando da siyah kuşak sahibidir.

En sevdiği oyuncular Aamir khan ve Amitabh Bachchan, en sevdiği aktrisler ise Kajol ve Madhuri Dixit.

Oreo adında evcil bir köpeği var.

Amar Upadhyay, Hint televizyon endüstrisindeki çalışmaları nedeniyle birçok ödül ve onur kazanan Hintli bir aktördür. Saath Nibhaana Saathiya (Masum) adlı TV şovundaki rolüyle Başrolde En İyi Erkek Oyuncu dalında Hindistan Televizyon Ödülleri’ne layık görüldü.

Dhwani Gori – Priyu: Purvi’nin baş belası kız kardeşi. Ablasının sözünden çıkarak başına gelmeyen kalmadı. Aldatıldı, tecavüze uğradı… 28 Mayıs 2002’de Mumbai, Maharashtra’da doğdu.Dhwani’ye göre annesi, oyuncu olma yolculuğunda çok destekleyici. Oyuncu 21 yaşında. ori kariyerine modellik yaparak başladı. Okul döneminden beri modellik yapmaktan ve poz vermekten hoşlanıyor. Çeşitli reklam filmlerinde görüldü. İlk reklam reklamı Şampiyonlar Ligi içindi.Oyuncu olarak ilk büyük çıkışını Ekta Kapoor’un yapımcılığını üstlendiği Molkki dizisiyle yaptı  

Şraddha Jaiswal – Anjali Pratap Singh: Dizinin kötü niyetlilerinden. Purvi ve kız kardeşi Priyu’nun arkasından iş çevirip onları evden attırmak tek derdi. 16 Eylül 1988 doğumlu. Oyuncu 35 yaşında. Kendisi model ve sunuculukla devam etmek etmek isterken hiç düşünmediği oyunculuk içinde kendini buluyor.

Pranav Kumar – Vaibhav: Virender’in erkek kardeşi… Olumsuz bir rolde, kendini beğenmiş bir karakter. 20 Ekim 1995 doğumlu 28 yaşında.

Diziye Daha Sonradan Dahil Olacak Karakterler

Toral Rasputra – Sakşi: Virender’in ilk ve unutamadığı aşkı. Ne zamanki Virender ve Purvi aşkı başlayacak o zaman Sakşi’nin gelişini bekleyebiliriz. Olumsuz bir karakter olduğunu anlayabiliriz. Toral Rasputra’yı İkimizin Yerine de Anandi karakteri olarak iyi tanıyoruz.

26 Aralık 1987 doğumlu, 36 yaşında. Hobileri arasında rangoli yapmak vardır. Sıkı takipçiler dizilerden rangolinin ne olduğunu iyi bilecektir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Sıcak Saatler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Sedat Yalçın, gözü pek bir televizyon gazetecisiydi. Zorlu ve gizemli maceraların içine girmekten geri durmayan bir karakterdi. Buket Hazal ise Sedat Yalçın’ın ekibine yeni dahil olan bir gazeteci olarak giriş yaptı. Önce sürtüşmelerle tanışan arkadaşlıklar, daha sonra aşka dönüşmüştü. Remzi Baba, Cehennem Cevdet, Komiser Doğan, gazeteci Coşkun, Ayşe ve diğer karakterler unutulmayanların arasına girmeyi başarmıştı. Biliyorsunuz ki Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ’un aşkı bu diziyle başlamıştı.
 • Bizimkiler Dizisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  1989-2002 yılları arasında tam 13 sezon boyunca Türk televizyon tarihinde yerini alan Bizimkiler, yaşadığı apartman dairesindeki komşuluk ilişkilerini anlatarak unutulmazlar arasına girmiştir. Türk televizyonculuk tarihinin en uzun süren dizilerinden biri olan Bizimkiler, özellikle 80’lerin sonu ve 90’ların başında büyüyen bir neslin hafızasında özel bir yer edinmiştir.
 • Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Yedi Numara Oyuncularının Şimdiki Halleri Rüya, Ayten, Armağan, Sabit, Recep, Meryem gibi karakterlerle 23 yıl önce hayatımıza giren Yedi Numara oyuncularının zaman içindeki değişimleri, izleyicileri meraklandırmaktadır. İşte, Yedi Numara’nın efsane oyuncularının günümüzdeki halleri
 • Hayat Bilgisi Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Türk televizyon tarihine damgasını vuran ve milyonlarca izleyici tarafından sevgiyle anılan Hayat Bilgisi’nin oyuncuları, dizinin yayınlandığı dönemde büyük bir hayran kitlesi edinmişti. Peki, şimdi neredeler ve neler yapıyorlar? İşte, Hayat Bilgisi’nin efsane oyuncularının güncel hayat hikayeleri…
 • Prison Break’in Unutulmaz Yıldızları: Oyuncuların Değişimini İnceleyin!
  Prison Break dizisinin ilk sezonundan bu yana tam 17 sene geçti! Kaçış hikayesi, zamanla birçok değişikliğe uğradı. Oyuncuların geçen yıllarda nasıl değiştiğini merak ediyor musunuz? İşte Prison Break oyuncularının unutulmaz değişimleri!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir