Benimle Kal dizisi Oyuncularının Gerçek Yaşları

Benimle Kal dizisinde Kim Hangi Yaşta?

Türkiye’de 2023 yılında yayın hayatına başlayan Benimle Kal dizisi hafta içi her gün Kanal 7 ekranlarında seyircisiyle buluşuyor. Dizinin sevenleri dizi oyuncularını artık aileden biri gibi görüyor. Bu yazımızda da oyuncuların yaşlarını inceleyeceğiz.

Priyal Mahajan – Purvi: Dizimizin esas kızı. Priyal Mahajan 3 Ekim 2001 doğumlu. Gözlerini Yeni Delhi’de açıyor. Devlet okulundan mezun. Şu anda 21 yaşında. Molkki dizisine 19 yaşında başlıyor. Yani Priyal Mahajan’ın 19 yaşındaki halini izliyoruz. Annesi astrolog. Favori yiyeceği Panipuri aktörlerden Shakruk Khan, İtalya ve Paris’te sevdiği yerler arasında.

2020 yılında Molkki dizisiyle tanınmaya başladı. 17 yaşında oyunculuk kariyerine karar verdi. Sosyla medyayı aktif kullanmasıyla erken keşfedildi. Modellik yapması için Mumbai’ye gelmesi istendi. Kendisi henüz okulunu bitirmemişti ve Mumbai’ye gidebilmek için ailesini ikna etmeye çalıştı.

Böylece çeşitli markaların yüzü oldu, şampuan reklamlarında oynadı.

Simba adında evcil bir köpeği var.

Priyal, rol arkadaşı Amar’dan hem reel hayatta hem de gerçek hayatta oldukça genç, bu da onun Amar’la güzel bir kimya geliştirmesi için önündeki en büyük zorluklardan biri gibi görünüyor.

Amar Upadhyay – Virender: Dizinin erkek başrolü. Adalet timsali. 1 Ağustos 1976 doğumlu. Gözlerini Ahmedabad’ta açıyor. Amar Upadhyay 47 yaşında. Dizi de 44 yaşında ve Priyal Mahajan ile arasınd 25 yaş fark bulunuyordu. Kariyerine modellikle başlayanlardan.

Kimya mühendisliğinden mezun. Üniversiteden sonra Pune’daki Hindistan Film ve Televizyon Enstitüsü’ne giriyor.

Aktörün bazı fotoğrafları 1993 yılında bir dergide yayınlanır. Bu da bir diziden teklif almasına neden oluyor. 2000 yılında yayınlanan bir günlük dizisiyle ünleniyor. Karakteri ölünce onun adına protesto yürüyüşleri ardından kanala yağan mektuplar sonrası karakter dizide yeniden canlanıyor. Şu anda bile televizyon yıldızları arasında gösteriliyormuş.

 Mart 1999 tarihinde mühendis olan Hetal Upadhyay ile evlnir. Bir kızı bir oğlu vardır.

Tekvando da siyah kuşak sahibidir.

En sevdiği oyuncular Aamir khan ve Amitabh Bachchan, en sevdiği aktrisler ise Kajol ve Madhuri Dixit.

Oreo adında evcil bir köpeği var.

Amar Upadhyay, Hint televizyon endüstrisindeki çalışmaları nedeniyle birçok ödül ve onur kazanan Hintli bir aktördür. Saath Nibhaana Saathiya (Masum) adlı TV şovundaki rolüyle Başrolde En İyi Erkek Oyuncu dalında Hindistan Televizyon Ödülleri’ne layık görüldü.

Dhwani Gori – Priyu: Purvi’nin baş belası kız kardeşi. Ablasının sözünden çıkarak başına gelmeyen kalmadı. Aldatıldı, tecavüze uğradı… 28 Mayıs 2002’de Mumbai, Maharashtra’da doğdu.Dhwani’ye göre annesi, oyuncu olma yolculuğunda çok destekleyici. Oyuncu 21 yaşında. ori kariyerine modellik yaparak başladı. Okul döneminden beri modellik yapmaktan ve poz vermekten hoşlanıyor. Çeşitli reklam filmlerinde görüldü. İlk reklam reklamı Şampiyonlar Ligi içindi.Oyuncu olarak ilk büyük çıkışını Ekta Kapoor’un yapımcılığını üstlendiği Molkki dizisiyle yaptı  

Şraddha Jaiswal – Anjali Pratap Singh: Dizinin kötü niyetlilerinden. Purvi ve kız kardeşi Priyu’nun arkasından iş çevirip onları evden attırmak tek derdi. 16 Eylül 1988 doğumlu. Oyuncu 35 yaşında. Kendisi model ve sunuculukla devam etmek etmek isterken hiç düşünmediği oyunculuk içinde kendini buluyor.

Pranav Kumar – Vaibhav: Virender’in erkek kardeşi… Olumsuz bir rolde, kendini beğenmiş bir karakter. 20 Ekim 1995 doğumlu 28 yaşında.

Diziye Daha Sonradan Dahil Olacak Karakterler

Toral Rasputra – Sakşi: Virender’in ilk ve unutamadığı aşkı. Ne zamanki Virender ve Purvi aşkı başlayacak o zaman Sakşi’nin gelişini bekleyebiliriz. Olumsuz bir karakter olduğunu anlayabiliriz. Toral Rasputra’yı İkimizin Yerine de Anandi karakteri olarak iyi tanıyoruz.

26 Aralık 1987 doğumlu, 36 yaşında. Hobileri arasında rangoli yapmak vardır. Sıkı takipçiler dizilerden rangolinin ne olduğunu iyi bilecektir.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • test
  12
 • asdasdas
  asdsadasd
 • Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer
  Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri Episode 149 Watch Trailer – Friday, September 22 Trailer Dilan is helpless! Will he be able to tell Baran the truth?Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149th trailer has arrived. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri will continue to be broadcast on Channel 7 screens with its new episode on Friday, September 22th. In the last episode of Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri, we emphasized that Baran’s feelings towards Dilan have changed. Step by step, Baran and Dilan get closer. What will happen in the 149th episode of Blood Flowers? The Blood Flowers series continues with its new episodes. Blood Flowers (Vandetta) Kan Çiçekleri episode 149h trailer has arrived! What happened in the last episode of Blood Flowers, what will happen in the new episode? The details in the summary of the 148th episode of Blood Flowers are in our news…
 • Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma)
  Kan Çiçekleri 149. Bölüm Fragmanı İzle – (22 Eylül Cuma) Dilan Çaresiz! Baran’a Gerçekleri Anlatabilecek Mi? Kan Çiçekleri’nde heyecan serüveni devam ediyor. Dilan iki arada bir derede kalıyor. Gerçekleri Baran’a anlatmalı mı anlatmamalı mı? Gerçekleri anlatınca Sabiha’nın Baran’a zarar vereceği düşüncesi daha ağır basıyor. Koskoca Karabeyler’in evi basılmış, 3 ay zincire bağlanmış bir hayat geçiren Dilan için Sabiha’nın dediğini yapması an meselesi.
 • Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı
  Yalnız Beni Sev 12.Bölüm Özeti – 26 Eylül Salı Şamşir Mirastan Men Edildi! Annesi Öldü… Yalnız Beni Sev 12.bölümde neler olacak? Yalnız Beni Sev 12. bölüm özetinde Şamşir ve Mehek Dilaver hakkında şikayette bulunur. Bu duruma sinirlenen Dilaver ise gazetelere ilan vererek oğlunu mirasından men ettiğini duyurur. Yalnız Beni Sev 12. bölüm özeti devam ediyor.

Bir cevap yazın