Benimle Kal 33.Bölüm Özeti – 21 Haziran Çarşamba

Purvi’nin İlk Aşkı Geri Döndü!

Benimle Kal 33. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 33. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Haziran Çarşamba günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 33.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 33.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 33.bölümde neler olacak? Benimle Kal 33. bölüm özetinde Sakşi, Purvi’ye aradığı damat adayına nihayet ulaşır. Benimle Kal 33. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 33

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Sakşi, Purvi’yi evlendirmeyi kafasına koymuştu. Purvi’ye layık bir damat adayı ararken Anjali ço iyi birini tanıdığını söyleyerek aracılık eder. Hemen ertesi gün damat adayı ve ailesi gelir.

Çocuklar ve Virender bu durumdan dolayı hoşnutsuzdur. Çocuklar, Purvi’yi kaybetmekten korkuyorlar. Damat adayı geldiğinde ise çocuklar onu tanıdığını düşünerek uzaklaşırlar. Purvi ve Gaurav’a hemen nişan töreni düzenlenir.

Çocuklar da bahçıvanın kızının yanına gitmiş. Ona Gaurav’ın fotoğrafını gösterirler. Bu kız nişanı basar. Bu adamın molkki satıcısı olduğunu kendine saldırdığını ve karakola yaptığı şikayet kağıdını gösterir. Virender, Gaurav’ı dövmeye başlar. Anjali ve Prakashi’nin hazırladığı plan yine suya düşmüş olur. Anjali, Virender’den ceza alır.

Çocuklar ve Virender rahat bir nefes almıştır. Ama Sakşi bu konuda geri adım atmayacak gibi duruyordur. Sakşi yanlış bir seçim yaptığından dolayı Purvi’den özür diler.

Priyu, ablasına telefon eder ve onu ziyarete geleceğini söyler. Yanında da bir arkadaşını getireceğini belirtir. Purvi kardeşi için tatlı hazırlarken depoya gitmesi gerekir. O sırada da depoda yangın çıkar. Priyu ve taksiden inen genç Purvi’yi kurtarır. Bu genç Vipul çıkar. Yani Purvi’nin ilk aşkı…

Sakşi’nin dikkatini Vipul çeker. Canını düşünmeden Purvi için yangının içine atlamıştır. Sakşi, Priyu’dan Vipul’la ilgili gerçeği öğrenir. Purvi ve Vipul’un evlenmek üzere olduğunu Purvi’den sonra Vipul’un kimseyi sevmediğine dair tüm ayrıntı onu memnun etmiştir.

Sakşi bu durumu hemen Virenderle paylaşır. Virender ise Purvi’nin Vipul’u sevebilme ihtimali karşısında korkuya kapılmıştır.

Benimle Kal 33. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 21 Haziran Çarşamba

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Yeni Başlayacak Diziler
  Yeni hikayelerin ve unutulmaz karakterlerin dünyası, televizyon dizileriyle her sezon yeniden canlanıyor. Heyecanla beklenen ve izleyicileri ekrana kilitleyen yeni dizilerin tanıtımıyla birlikte, seyir zevkine yepyeni bir boyut katılıyor. Bu heyecan verici döneme, ışıltılı yıldızlar ve büyüleyici senaryolar eşlik ediyor. Yeni başlayacak dizilerle ilgili merakla beklenen haberler ve ipuçları, şimdiden dizi severleri heyecanlandırıyor.
 • Bahar 12.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Bahar dizisi severler. Bahar, Timur’dan boşanmayı başarabilecek mi? Rengin ikilinin boşanmasını bekliyor. Nevra’ya ne oldu? Bahar 12.bölümde neler yaşanacak? İşte Bahar 12.bölümde yaşanacaklar!
 • Kızılcık Şerbeti 62.Bölümde Neler Olacak?
  Merhaba Kızılcık Şerbeti severler. Fatih’in kıskançlık krizleri tuttu! Görkem bu durumun farkında… Kızılcık Şerbeti 62.bölümde neler yaşanacak? İşte Kızılcık Şerbeti 62.bölümde yaşanacaklar!
 • Pis Yedili Oyuncularının Şimdiki Halleri
  Show Tv ekranlarında 2011 yılında yayınlanan Pis Yedili dizisi bir dönem ekrana bağlayan dizilerden birisi olmuştu. Bazı isimler günümüzde en çok konuşulan dizilerde en iyi olmayı başardı. İşte Pis Yedili oyuncularının şimdiki halleri.
 • Kavak Yelleri Oyuncularının Günümüzdeki Halleri
  31 Mayıs 2007 tarihinde Kanal D’de yayımlanmaya başlayan Kavak Yelleri 30 Ağustos 2011 tarihinde ekrana gelen “Ve Dünya Bizi Yakınlaştırmak İçin Döndü” isimli 170. bölümü ile final yaparak sona ermişti. Toplam 5 sezondan oluşan Kavak Yelleri oyuncularının şimdiki halleri.