Benimle Kal 33.Bölüm Özeti – 21 Haziran Çarşamba

Purvi’nin İlk Aşkı Geri Döndü!

Benimle Kal 33. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin 33. bölümü Kanal 7 ekranlarında 21 Haziran Çarşamba günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 33.bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 33.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 33.bölümde neler olacak? Benimle Kal 33. bölüm özetinde Sakşi, Purvi’ye aradığı damat adayına nihayet ulaşır. Benimle Kal 33. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 33

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Sakşi, Purvi’yi evlendirmeyi kafasına koymuştu. Purvi’ye layık bir damat adayı ararken Anjali ço iyi birini tanıdığını söyleyerek aracılık eder. Hemen ertesi gün damat adayı ve ailesi gelir.

Çocuklar ve Virender bu durumdan dolayı hoşnutsuzdur. Çocuklar, Purvi’yi kaybetmekten korkuyorlar. Damat adayı geldiğinde ise çocuklar onu tanıdığını düşünerek uzaklaşırlar. Purvi ve Gaurav’a hemen nişan töreni düzenlenir.

Çocuklar da bahçıvanın kızının yanına gitmiş. Ona Gaurav’ın fotoğrafını gösterirler. Bu kız nişanı basar. Bu adamın molkki satıcısı olduğunu kendine saldırdığını ve karakola yaptığı şikayet kağıdını gösterir. Virender, Gaurav’ı dövmeye başlar. Anjali ve Prakashi’nin hazırladığı plan yine suya düşmüş olur. Anjali, Virender’den ceza alır.

Çocuklar ve Virender rahat bir nefes almıştır. Ama Sakşi bu konuda geri adım atmayacak gibi duruyordur. Sakşi yanlış bir seçim yaptığından dolayı Purvi’den özür diler.

Priyu, ablasına telefon eder ve onu ziyarete geleceğini söyler. Yanında da bir arkadaşını getireceğini belirtir. Purvi kardeşi için tatlı hazırlarken depoya gitmesi gerekir. O sırada da depoda yangın çıkar. Priyu ve taksiden inen genç Purvi’yi kurtarır. Bu genç Vipul çıkar. Yani Purvi’nin ilk aşkı…

Sakşi’nin dikkatini Vipul çeker. Canını düşünmeden Purvi için yangının içine atlamıştır. Sakşi, Priyu’dan Vipul’la ilgili gerçeği öğrenir. Purvi ve Vipul’un evlenmek üzere olduğunu Purvi’den sonra Vipul’un kimseyi sevmediğine dair tüm ayrıntı onu memnun etmiştir.

Sakşi bu durumu hemen Virenderle paylaşır. Virender ise Purvi’nin Vipul’u sevebilme ihtimali karşısında korkuya kapılmıştır.

Benimle Kal 33. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 21 Haziran Çarşamba

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Watch Kan Çiçekleri Episode 199 Trailer – December 1 Friday
  The trailer for Kan Çiçekleri Episode 199 is out, and the series continues on December 28th, Friday, on Kanal 7. The last episode highlighted Baran’s efforts to understand why Dilan behaved the way she did. What will unfold in Episode 199? Stay tuned for details in our coverage!
 • Kan Çiçekleri 199. Bölüm Fragmanı İzle – 1 Aralık Cuma
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor.Artık ikilinin aşklarına doyum olmuyor desek yeridir.  Kan Çiçekleri 199.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…