Benimle Kal 22.Bölüm Özeti – 6 Haziran Salı

benimle kal 22

Purvi Kaçırıldı!

Benimle Kal 22. Bölüm Full İzle! Kanal 7 Benimle Kal son bölüm izle! Benimle Kal yeni bölüm izle. Benimle Kal adlı Hint dizisinin final 22. bölümü Kanal 7 ekranlarında 2 Haziran Cuma günü yayınlandı. Benimle Kal dizisinin 22 bölümünü tek parça full izleyebilirsiniz. Benimle Kal 22.Bölüm Full İzle.

Benimle Kal 22.bölümde neler olacak? Benimle Kal 22. bölüm özetinde Virender ve Purvi’nin kötülerin yüzünden geri dönülemez bir biçimde araları açılıyor. Benimle Kal 22. bölüm özeti devam ediyor.

Benimle Kal 22

Hint Dizi Özetleri Benimle Kal son bölümde Virender’in yokluğunda Prakashi Purvi’yi kaçırtmıştır. Bu durumda Juhi ve Manas, Purvi’nin yokluğunda ağlanıp sızlanırlar. Onun evi terk ettiğini düşünüp bulmaya karar verirler.

Aynı şekilde Sudha da Purvi’ye ulaşamıyordur. Stk’ya geleceğini söyleyip gelmemiştir. Sudha da Sakşi’yle kalmıştır. Prakashi, Sudha’yla görüşmeye karar verir. Para karşılığı oradaki kadınlardan bilgi alır. Sudha’nın odasına bir kadın getirdiğini öğrenir. Prakashi tanımlamalardan bunun Sakşi olacağını düşünür ve gidip kontrol etmek ister.

Juhi ve Manas’ta sora sora Stk bulup gelir. Şimdi bir koridorda Prakashi, diğer tarafta çocuklar ve Sakşi vardır… Bakalım kim kimi bulacak!

Çocuklar ve Prakashi karşılaşır ve sinirlenir. Çocukları evden çıkıp geldiği için azarlar.

Juhi ve Manas eve dönünce birde Anjali tarafından tokat yerler. Çocuklar oldukça mutsuz ve ağlıyordur. Purvi de çocuklar için kurtulmayı dener. Bir şekilde iplerinden kurtulur ve adamların telefonundan Virender’in telefonunu arar. Virender’in ev telefonundan yabancı aramayı gören Juhi olur. Telefonu açtığında Purvi’nin yardım isteğini duyar.

Benimle Kal 22. Bölüm Özeti Devam Ediyor – Benimle Kal 6 Haziran Salı

Sudha ve Priyu da Purvi’nin kayıp ihbarını polise haber verir. Prakash silahını çıkarıp Purvi’yi öldürmeyi düşünür. Polis eve gelerek önce en sevildiklerimiz tarafından ihanete uğrarız diyerek evden dışarı çıkış yasağı koyar.

Juhi, Sudha’yı arar ve Sudha’ya Purvi’nin araması hakkında bilgi verir. Sudha da numarayı polise ulaştırır. Manas, Prakashi’nin konuşmalarını duyup yanlış anlar. Purvi’ye çok kızacağını düşünür. Prakashi ve Anjali hazırlanarak Purvi’nin tutulduğu yere gider. Çocuklarda bagaja girer.

Prakashi ve Anjali vardığında şoför bagajı kilitler. Manas bilincini kaybederken Sudha ve Priyu onları kurtarır. Hepsi dört bir yana dağılarak Purvi’yi aramaya koyulur. Prakashi ve Anjali de Sudha ve Priyu’ya yakalanmamak için oradan ayrılır.

Purvi’yi bulan çocuklar olur. Ona koşup sarılırlar. Adamlardan birinin telefonu çalar ve Purvi’yi gördüğü yerde öldüreceğini söyler. Juhi evde tek başına filmindeki gibi serserinin hakkından geleceğini söyler. Purvi’nin üzerini kapatıp ayrılırlar. Juhi ve Manas adamlara tuzak kurar.

Prakashi ve Anjali polisleri görünce saklanır. Evde olmadıkları anlaşılırsa bu büyük bir soun olacaktır. Sudha, Prakashi’ye seslenir. Sonunda yakalanırlar. Saçma bir yalan söyleyip üstünü kapatırlar. Ortada bir sorun daha vardır ki Purvi saklandığı yerde yoktur.

Herkes eve döner. Anjali çocuklara yemek cezası verir. Çocuklar zaten açtı bir de üstüne Anjali’nin cezası eklenir. Virender de evdekileri özler. Prakashi evde her şeyin yolunda gittiğini haber verir.

Benimle Kal – Molkki Hint Dizisinin Konusu Ne?

Molkki, fakir kızları para karşılığında zengin bir adamla evlendirmeyi içeren bir Hint geleneğidir. Serinin hikayesi, para karşılığında Molkki gelini yapılan Purvi adında fakir bir kızın etrafında dönüyor.

Purvi iki çocuklu dul bir adam olan Veerendra Pratapsingh ile evlenir. Veerendra’nın çocukları ile Purvi arasındaki ilişki başlangıçta gergindir. Dizinin iyi kalpli merhametli kızı herkesin gönlünü kazanmayı başarır.

Daha sonra ikili birbirine aşık olamaya başladığında Veerendra’nın ilk karısı Saksh’nin hayatlarına girmesi ve Purvi’den intikam almaya başlamasıyla bir dizi olay yaşanacaktır.

Facebook Sayfamızı Ziyaret Etmeyi Unutmayın

 • Watch Kan Çiçekleri Episode 200 Trailer – December 4 Monday
  Hello Blood Flowers lovers… Baran and Dilan create a visual feast. We can’t get enough of their love anymore. What will happen in the 200th episode of Blood Flowers? You can also express your opinions with your comments…
 • Kan Çiçekleri 200. Bölüm Fragmanı İzle – 4 Aralık Pazartesi
  Merhaba Kan Çiçekleri severler… Baran ve Dilan  görsel şölen yaratıyor. Dizide tüm karakterler durdu Baran ve Dilan sahnede. Yakında Dilan’dan Baran’a baba oluyorsun sözlerini bekliyoruz.  Kan Çiçekleri 200.bölümde neler olacak? Sizlerde yorumlarınızla fikirlerinizi belirtebilirsiniz…
 • Bahar Yeli Yeni Hint Dizisi Kanal 7 Başlıyor!
  Bahar Yeli Kanal 7 ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Müjde uzun zamandır yayınlanacak Hint dizileri için bekleyenler oldukça fazlaydı! Kanal 7 Hint dizilerinden sonra Pakistan ve Tayland dizilerini yayınlanmaya başlamıştı. Bir daha Hint dizisi yayınlanmayacak mı soruları peş peşe gelmeye devam ederken yeni bir Hint dizisi haberi geldi! İşte Bahar Yeli dizisi konusu ne? Bahar Yeli dizisi oyuncuları kimler? İşte Bahar Yeli dizisine dair tüm ayrıntılar…
 • Redemption 220th Episode Trailer -December 1th Friday
  The trailer for Redemption Episode 220 has been released! What will happen in Esaret Episode 220? Redemption series continues with new episodes. Redemption will be on screen on Friday, December 1th. What happened in the last episode of Redemption, what will happen in the new episode of Redemption? Details from the summary of Redemption Episode 220 are in our news… Here are the events that will happen on Friday, December 1th in Esaret… The details of watching Redemption Episode 220 on Channel 7 are with you.
 • Esaret 220. Bölüm Fragmanı – Esaret 1 Aralık Cuma
  Merhaba Esaret severler. Esaret’te Orhun ve Hira’nın düğün hazırlıkları sürüyorken birden işler tepetaklak oldu. Bu ailenin üzerine Cihangir ve Neva kara bulut gibi çöktü! Afife kendi yöntemleriyle işleri halletmeye kalkarken oğlunun başını fena halde yaktı! Bakalım Esaret 220.bölümde bizleri neler bekliyor? Sizlerde yorumlarınızla gelecek bölüm analizinde fikirlerinizi belirtebilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir