Baş Tacım 44.Bölüm Özeti – 5 Ağustos Perşembe

Savita, Archana’yı Sevmeye ve Savunmaya Başlar!

Baş Tacım 44.bölüm özetinde Rasika resepsiyonda Vadu’nun ailesini aşağılamaya çalışacak. Ama rezil olan kendisi olacak. Archana yaptıklarıyla takdir toplayacak ve Savita ile arasındaki buzlar eriyecek! Baş Tacım 44.bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde 44.bölüm özetinde Rasika, Desmukhlar’ı aşağılamak için Vandu adına resepsiyon düzenler. Karankaj ailesi de bu resepsiyona davetlidir. Varsha da bu resepsiyon için alışveriş yapacaktır. Satish ile buluşurlar. Satish Varshu’nun sari sevmediğini şalvar sevdiğini bildiğini söyler. Bu yüzden kimseyi takmamasını neyin içinde rahatsa onu giymesini söyler.

Savita hemen kızına bakmaya gider. Vandu’nu yara bere içinde olduğunu fark eder. Rasika partinin aşağıda devam ettiğini belirtir. Savita kızının nasıl bir hayvanla birlikte olduğunu anlar ve anne kız ağlaşırlar.

Rasika küçük düşürme oyunlarına başlıyor. Herkesin içinde yüksek sesle hizmetçiyi azarlar. Onların cam bardağı bilmediğini plastik bardakla servis yapılması gerektiğini söyler. Soluchana ise Malohar’a dönerek Rasika’nın Vandu’nun ailesini küçümsemek için çağırdığını anlar.

Resepsiyonda dans başlar. Varsha ve Satish utanarak dans ederler.Ajit ise yine Vandu’yu sıkıştırarak dansa kaldırır. Ayrıca Rasika Manav ve Shravani’nin elinden tutup dans etmeleri için piste çıkarır. Manav dans etmeden Shravani’yi orda bırakıp gider. Shravani’de Arçu’ya bakıp dişlerini sıkar.

Daha sonra Rasika eline ghungdroos alıp Savita’yı sahneye çıkarır. Ayaklarına bağlatıp onu oynatır. Herkes ve Savita da dahil ağlamaya başlar. Arçu dayanamaz önce müziğin sesini kapayarak işe koyulur. Daha sonra Rasika’nın üzerine yürüyüp bu partiyi Desmukhlar’ı aşağılamak için yaptığını biliyorum der. Oğlunu düşük statülü bir kızla evlendiğini ilan etmeye çalıştığını söyler. Sen kadın derneğinin başkanısın ama hiçbir özelliğin yok der. Rasika’nın suratı asılır. Arçu öyle bir savunur ki Lokhande ailesi rezil olur. Herkese nasış biri olduğunu anlatacağım ve Vandu’ya yaptığınız eziyetleri herkes bilmeli der. Arçu hızını alamayıp Mançu’ya da kızar. Neden annesine sessiz kaldığını sorgular. Bu sefer Mançu da annesinin bu hareketlerinden rahatsız olmuştur. Çünkü kendi kendini rezil etmiştir. Arçu Savita’nın ayaklarına gidip halhalları çıkarıp Rasika’nın ayaklarına doğru fırlatır. Savita’nın da ellerinden tutup o evden birlikte çıkarlar.

Eve döndüklerinde Shavrani dile gelir Arçu’ya haddi olmayarak bağırmaya başlar. Kahramanlık yaparak her şeyi daha çok mahvedeceğini söyler. Shravani aslında Arçu’nun yaptığını yapamadı herkesin Arçu’yu takdir etmesine içerleyip suç bastırmaya çalışır. Shavrani’yi susturan bu kez Savita olur. Shavrani Savita’ya çıkışır. Ev halkı büyük şok içindedir. Savita yavaştan Arçu’ya ısınmaya başlamıştır. Gece olduğundan Arçu’nun üstünü bile örter.

Soluchana, Savita’nın yanına gelir. Arçu annesine sarılmaya tereddüt etse de Savita kendisi çağırdığını söyler. Soluchana özel olarak Savita ile görüşür. Varsha’ın düğünü için Manav ve Arçu’nun 5 gün evlerinde kalmasını ister.

Savita bu kararı ev halına açıklar. Ev halkına ikinci bir şok dalgası yayılır. Özellikle Shavrani şaşırır. Savita bunu yapmamam gerekir ama Arçu’ya yaptığının karşılığın vermeliyim der.

Arçu ise eve gitme taraftarı değildir. Çünkü Savita’nın yanında kalarak ona destek olmak ister. Manav ise gitme taraftarıdır. Arçu Manav’a nişanda gittin de ne oldu der. Şimdi Arçu gitmeme taraftarıyken Manav gitme taraftarıdır. Savita da Arçu’ya gitmediği için kızar. Yakamdan artık düş der. Rsika da bir yandan Vandu yüzünden planlarını aksatmaması için onu da annesinin evine birkaç gün kalması için gelenekleri icabı gönderir.

Vandu eve gittiğinde bir sırrı daha gün yüzüne çıkaracaktır. Arçu’ya tokat attığı gerçeği! Savita bunu da duyunca tekrar Archana’ya minnettar kalır. Artık yemekleri yanında yemesi için tabağını masaya getirmesini söyler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir