Baş Tacım 40.Bölüm Özeti – 1 Ağustos Pazar

Shravani’den Manav’a Büyük İtiraf! Arçu ise Shravani’ye Hizmet Ediyor.

Baş Tacım 40.bölüm özetinde Ajit tutuklanıyor. Ajit’i şikayet eden kim? Ajit o isimle uğraşıp tehditler savuracak! Vinod bu bölümde Maçu’nun sözlerine dayanamayıp tokat atacak. Shravani ise Manav’a boşanacağı günü sabırsızlıkla beklediğini söyler. Baş Tacım dizisi 40.Bölüm özeti devam ediyor.

Baş Tacım dizisinde Varsha, Rasika ve Ajit’i bir güzel tehdit etmişti. Arsız anne oğula hadlerini bildirmişti. Ajit Varsha için planlar düşünürken hayat onun için sürprizler hazırlamıştır. Polisler Ajit’i tutuklamaya gelir. Rasika ve Ajit’in korku dolu bakışları izlemeye değer sahneler.

Manav ise Ajit’in tutuklanmasına sinirlenmiş annesine kızıyordur. Annesi de Ajit’i şikayet edenin kendisi olmadığını söyler.

Rasika oğlu için karakolda çıkarmak için uğraşıyordur. Hafta sonu olduğu için Ajit içerde kalacaktır.

Ajit’i şikayet eden Vandu! Vandu Ajit’i şikayet edenin kendisi olduğunu söyler. Manav’ın yine susup fedakârlık yaptığını söyler. Onun için kendisinin susmasının bir anlamı olmadığı için şikayette bulunduğunu söyler.

Holi kutlamaları başlamıştır. Tüm şehir boya içindedir. Karankaj ailesi de kutlamalara başlamıştır. Sadece ebin huzurunu kaçıran Manju kutlamalardan uzak durur.

Deskmukh ailesinde de uzak duran Archana olur. Ama onun durumu biraz dışlanmışlık hissindendir. Yine de büyüklerinin bayramını kutlamadan duramaz. Evdekiler kutlama için aşağı iner. Savita hemen yeni gelinini alıp aşağı indirir. Vandu da Archana’ya sarılıp bayramını kutlar.

Archana balkondan aşağıdakileri izler. Manav dans ediyordur. Hatta o da bir ara balkonda bekleyen Archana’ya bakar.

Punni annesine boya sürmeye gittiğinde Mançu kıyameti koparır. Kardeşi karakolda olduğu için herkese triplidir.

Savita , Shravani’yi Manav ile oynaması için getirdiğinde Shravani Manav’ın kollarına doğru bayılır. Gereksiz aradan çıkıp gidince komşulardan biri Arçu’yu aşağı indirir. Manav Arçu’yu durdurup yanaklarına boya sürüp bayramını kutlar. Archana’da aynı şekilde Manav’a boya sürür. İkili gizli saklı bayramlaşırlar.

Bayramda eğlenenlerden biri de Vandu’dur. Arkada birisi Vandu’ya gizlice yaklaşıp yüzünü boyar.Sonrada ağzını kapayıp herkesin içinde kızı arabaya atıp kaçırır. Bu kişi Ajit’tir. Vandu’dan intikamını almaya çalışıyordur. Vandu Ajit’in elinden kurtulmayı başarır. Eve gelince kız korkudan yere çöker. Manav oradadır ve kardeşine ne olduğunu sorar. Vandu başından geçenleri Manav’a anlatır.

Manav kız kardeşini de alıp hızlıca karakola gider. Karakoldakileri Ajit’i ellerinden kaçırdıkları için bağırmaya başlar. Ama Ajit parmaklıkların arasından onlara gülümser. Vandu ise doğru gördüğünü o sesi unutamayacağını söyler. Böylece Manav Ajit’i polisle iş birliği yaptığını anlar. Polisler ise Manav’a kızmaya başlar.

Savita ise yine olanlardan Arçu’yu sorumlu tutar. Hayatlarına Ajit onun yüzünden girmiştir. Karankajlarda da Vinod ve Mançu tartışması yaşanır. Mançu sürekli kardeşini kayırıyordur. Bu arada annesinden telefon gelir ve kardeşinin çıktığını söyler.

Manav Vandu’nun evde kalıp strese girmesini istemez. Bu yüzde okula bırakacağını söyler. Arçu mutfaktan koşup Ajit’i hapisten çıktığını öğrenir. Şhravai’den ilginç bir çıkış yaşanır. Doğmamış çocuğu için Manav’dan durmasını isteyip hıçkırarak ağlamaya başlar. Manav yanına gidip onu kaldırır.

Arçu’ya kuryeyle bir fotoğraf gelir. Vandu ve Ajit’in fotoğrafıdır. Arçu fotoğrafı görünce şok olur. Vandu ve Savita’da gelir. Onlarda fotoğrafı görür. Vandu annesinin kolları arasında ağlamaya başlar. Arçu’da bir hışımla evden çıkar. Savita’nın söyleyecekleri ağzında kalır.

Arçu Rasika’nın evine gitmiştir. İçeriye girer girmez de Ajit’in üstüne yürüyüp tokat atar. Eğer rahat bırakmazsa fotoğrafla birlikte polise gideceğini söyler. Sürekli polise giderimler havada uçuşur. Biri de Vandu gibi cesur olup gitse keşke… Arçu kuru tehditlerini savurduktan sonra Manav’ın yanıa giidip olanları anlatır.

Varsha ve Satish cephesinde ise düğün tarihi kararlaştırılmaya çalışılır. Varsha bir şartı olduğunu söyleyip herkesi şaşırtır. Nişanda başına gelenlerin düğünde de gelmemesi için Ajit’in gelmesini istemediğini söyler. Bu istek soğuk duş etkisi yaşatır. Mançu’nun suratı asılır ve yine biricik adi kardeşini savunmaya başlar.

Savita da Shravani’nin yanına gidip onu kışkırtmaya çalışır. Arçu’nun Manav’ı elde etmeye çalıştığını artık onunla uğraşacak gücü olmadığını söyler. Sinsi Shravani ise Manav’la arasında geçen birkaç sahneyi anımsayıp gülümsemeye başlar. Oradan takvimin başına geçip giden günleri kalemle çarpı koyar. Arkasından odaya giren Manav’da Shravani’nin doğacak çocuğu için heyecanlandığını söyler. Shravani ise Manav’ın lafı ağzına tıkayacak sözler söyler. Archana ise boşanma tarihi için gün saydığını söyler. O gün geldiğinde yalnızca benim olacaksın der. Manav duydukları karşısında devrelerini yakar. Arkadan ise Archana içeriye girmiş Shravai’nin sözlerini duymuştur. Archana utamadan elindeki sütü Shravani’y uzatır başından dökeceği yerde.

Manav kardeşini okula bırakır ve dönüşte alacağını söyler. Manav gittikten sonra Ajit yolunu keser. Vandu’ya tehditler savurur ve onunla uğraşmaya devam edeceğini söyler. Elindeki asitle gözünü korkutmaya çalışır.

Manju ve Vinod yeniden evde kavga etmeye başlar. Düğüne Ajit gelmezse kendisinin de gelmeyeceğini söyler. Aman gelmezsen gelme! Mançu daha sonra kendi kardeşi kötüyse Varsha’nın da kötü biri olduğunu söyler. Varsha ile patronu arasında geçen yakınlaşmaları anlatmaya kalkınca Vinod Mançu’ya tokat atar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir